Ja go kocham

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Teraz to coś mi prowokacją zajeżdża <_<
A jeśli się myle, to po raz kolejny na tym forum mam wrażenie, że autorką jest 'róshoffa panienka' :D
Samobójstwa towarzyskiego uniknęłaś także spokojnie możesz iść wyrywać tych przystojniaków ( :lol: ) , a biednego chłopaka zostaw już w spokoju <_<
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Szczena mi normalnie opadła, jak to nie jest prowokacja, to naprawdę brak mi już słów. Ale tak to jest jak się dzieci zabierają za związki i wcale mi tu o wiek nie chodzi.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mendzia spoleczna?;>

bardzo, bardzo nieladnie.
samobojstwo towarzyskie? toz to szok termiczny!
teraz bedziesz musiala wybierac! no bo go kochasz , ale sie go jednoczesnie wstydzisz! ojej.
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
no oczywiscie, przeciez to taki nowy rodzaj milosci, nie wiecie?
nie jestescie trendi kul i krejzi? no jak tak mozna no !
przeciez teraz kocha sie kogos z kim wstydzi sie pokazywac !!
na prawde, taka moda z zachodu :]
buhehe.

autorko jestes po****na sory ale tak mi podnioslas cisnienie swoim ostatnim postem ze mam ochote przyjsc do Ciebie w nocy i zabrac Ci wszystkie misie :]

ile Ty masz lat?
14?


jestes żałosna.
albo zwyczajnie bierzesz powiedzenie `kocha to przetrwa wszystko` z abardzo do siebie :]

yy noo zal.pl
 

Angel of Blood

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z krainy snów
Yyy... :mruga:
Droga Autorko.
Po pierwsze, uczucie ani nie jest na pokaz, ani do wycierania sobie tyłka - że tak to ujmę. A przynajmniej nie z mojego punktu widzenia.
Chcesz być z jednym i latać za kilkoma innymi - dobrze, ale potem nie płacz, że masz opinię puszczalskiej, bo na moje taką opinię sobie wyrobisz.
[W pierwszym moim poście w tym temacie starałam się być miła. Ale teraz... Ciężko będzie.]
Złotko, obracasz się w elicie różowych panienek? Dla Ciebie wartością jest uroda, forsa i ciuchy? To wybacz, ale prawdziwego uczucia już chyba więcej nie spotkasz. Teraz tęsknisz nie za nim, a za jego uwielbieniem - ot cały problem. Zrozum to i poszukaj sobie jakiegoś naiwnego przystojniaka z forsą, który będzie za Tobą latał, jak szczeniak na spidzie.

A poza tym, ile masz lat, jeśli można wiedzieć?

[I... Jeszcze jedno. Rozmowa to klucz do wszystkich problemów. Chociaż gdybyś wygarnęła mu w tej rozmowie wszystko, co myślisz (szczerze), to gwarantuję, że nie wróciłby do Ciebie.]

Pozdrawiam,
An.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Skoro mnie kochał to powinien sie dla mnie poświęcić i wytrzymać..
A ty byś wytrzymala takiego ciągłego ubliżania?! :/
końcu może utrudnil by mi spotkanie jkaiegoś PRZYSTOJNIAKA
OMG dziewczyno opamietaj sie :/ :/ :/ co ty wygadujesz.
To sie robi śmieszne..
 

Gerion

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
1
Nie dosc ze prowokacja, to jeszcze nieudolna - pisalabys/pisalbys przynajmniej bezblednie, zeby wygladalo to choc troche doroslej. Nie wierze ze istnieja az TAK glupi ludzie ;)

Pozdrawiam

G
 

sylwiati

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Miasto
na niebie tyle gwiazd&quot;
nie no...powaliło mnie to z nóg. Ja rozumiem, że czasami można mieć złe dni i powiedzieć coś głupiego osobie z którą się jest, ale żeby tak pomiatać uczuciami dugiego człowieka to już ... (szkoda gadać). Moja rada...módl się, żebyś Ty nie została nigdy aż tak wykorzystana, chociaż wątpie czy ktoś Ciebie przebije. Ale nie martw się...życie nie jest aż takie piękne, żeby powzalało tak "bezmyślnym" (<-powiedzmy) osobą żyć bezkarnie :]
żebyś się tylko nie zdziwiła ;)
 

kemeseQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Mrągowo
autorko jestes po****na sory ale tak mi podnioslas cisnienie swoim ostatnim postem ze mam ochote przyjsc do Ciebie w nocy i zabrac Ci wszystkie misie
:lol: Dobreeeeeee umarłem :lol:
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ale to obciach pokazać go przed innymi... Skoro mnie kochał to powinien sie dla mnie poświęcić i wytrzymać... Tyle, że przez to tęsknię ;/ Wam tak prosto mowić pogadaj i przestań się go wstydzić Ale pokazując go kumpelom popełniła bym "towarzyskie samobujstwo" w końcu może utrudnil by mi spotkanie jkaiegoś PRZYSTOJNIAKA :( . Gdyby nie to, że tak za nim tęsknię... Chce aby był poprostu
O K*RWA! :mruga:
Pusta laska... Ty na niego nie zasługujesz. Miałam napisać więcej, ale szkoda mi słów. Uwierz, zjechałabym cię i nie obyłoby się bez % :/


ON ma się poświęcać?! ON?! Dziewczyno, nie widzisz ile on już poświęcił i wycierpiał PRZEZ CIEBIE?! Boże, że jeszcze tacy ludzie się zdarzają na świecie...
Idź szukać pustego przystojniaka i zostaw chłopaka w spokoju. I nie baw się nim, po prostu nie jesteś go warta :/ (tylko moje zdanie <_<)
A towarzystkie samobójstwo to on popełnia, spotykając się z tobą. Bo na pewno w rządku ustawiałoby się do takiego faceta wiele dziewczyn... Poza tym, robi sobie siarę, spotykając sie z pustą panną :/
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Proponuje zamkniecie tematu :p
Bo autorka sie chyba przestraszyla co niektorych heh ;p
nie ma co ciagnac takiego prowokujacego tematu.

zreszta wszelkie wypowiedzi sa chyba wyczerpane.
wszyscy mowia ze jest po:cenzura:ana :D
 
Do góry