Internet Orange 3GB 49zł Czy sie opłaca?

Corba0208

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Witam 3 dni temu, dokonałam zakupu Internetu z Modemem w Orange za 3GB mam płacic miesiecznie 49zł .. Chce sie dowiedziec czy sie oplaca na razie mam miesiac proby , czytalam na innych forach ze niby limit jest wylanczany, by zachecic klienta, dopiero po minięciu czasu proby (tj.30dni) Limit jest włanczany no i juz Kicha bo za zrezygnowanie placi sie kare (co jest wiadome) Rozmawilam tez ze znajomym ktory ma ten internet i twierdzi ze straszna kich, tylko ja nie mam zamiaru pobierac plikow mam go po prostu po to by chulać po necie. Czy 3Gb to jest wystarczajacy limit? CZY TO SIE W OGOLE OPLACA ??Czy moze zrezygnowac w pore?? Z gory dziekuje za odpowiedzi i podopwiedzi Pozdrawiam C. :))
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli chodzi o cenę 3GB nigdzie taniej nie widziałam, jedynie ciut drożej. Miałam okazję korzystać (co prawda niedługo) z bezprzewodowego Orange i słabo wypadło według mnie, dużo lepszy jest internet pod kabelek tej firmy.
Jak długo dziennie siedzisz w internecie i co robisz? Korzystasz z komunikatorów, przeglądasz tylko pocztę?
 

jozekkg

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Tak jak pisze SzklanaDama. Wszystko zależy od tego jak korzystasz z internetu.
Dodatkowo szybkość 1Mb/s jest raczej osiągalna tylko w większych miastach. Zależy to chyba od zasięgu, ale czy na peno to nie wiem do końca. W każdym bądź razie interesowałem się ofertą ery, ale jak się dowiedziałem w salonie, że w mojej miescowości nie mogę liczyć nawet na połowę tego co jest podane w reklamówkach, to zrezygnowałem.
 
Do góry