Inspiracja na sypialnię

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Potrzebuje inspiracji do sypialni w nowym mieszkaniu. Zastanawiam się czy lepiej zamówić na wymiar zasłony i firany aby sięgały samej podłogi (czyli na 3,30 m ) tak jak zawsze miałam czy użyć tych co miałam na wcześniejszym mieszkaniu i będą sięgały do parapetu (ale wtedy bez zasłon, chyba że krótkie zasłony są oki choć nigdzie nie widziałam by ktoś tak miał). Karnisze również nie mam pojęcia jak będą ładniej wyglądały czy dali byście je na całą długość czy może tylko nad oknami Może ma ktoś podobny układ i mieszka w kamienicy gdzie jest tak wysoko sufit.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Nie mieszkam w kamienicy, ale robię odświeżenie mieszkania i wszystkie karnisze takie typowe wyrzucam do śmieci, instaluję takie listwy montowane do sufitu, na nich zasłony aż do podłogi.

Uważam, że to jest jedyne rozsądne rozwiązanie, rano zasłony spinasz po bokach, a zostawiasz jakieś firany jeśli lubisz, a jeśli nie to nie, a na noc masz ciemno.

W wysokich pomieszczeniach tym bardziej zasłony do podłogi.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Ja w sypialni mam tylko żaluzje. Jakoś tak przejęłam od Holendra, z którym się spotykałam, że lubię jak okno jest wolne. Na noc po prostu zasłaniam żaluzje.
 
Do góry