Indios Bravos

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
No to chyba u mnie też reggae zaczęło się od IB :) Osobiście nie jestem fanka tych rytmów ale lubię posłuchać od czasu do czasu, dzięki temu wchodzę w wspaniały nastrój. :D A IB zaczęłam słuchać jak dostałam 2 ich płytkę :) Zauroczyli mnie, na dodatek ten sentyment do Banacha:) Jeśli stworzył taki genialny zespół jak HEY to i IB muszą być wspaniali. Niestety nie słuchałam najnowszej płyty, ale nadrobię :p Na solowej płycie Banacha Gutek równie fajnie zaśpiewał i mimo iż Alicja nie zaskakiwała mnie swym głosem to piosenka "Że z wiatrem raz " nawet jej dobrze wyszła, niestety jej wycie trochę przeraża co już przedmówcy sie wypowiedzieli jak było na Woodstocku :D

No to pom pom ^^
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
UWAGA UWAGA!!!! Maly offtop, ale warty uwagi. W koncu doczekalismy sie wydania DVD trzech koncertow z przystanku Woodstock: Jakie to koncerty?!!!
- Habakuk
-Vavamuffin
- Indios Bravos

Juz powoli szukajcie plyt w najlepszych sklepach pytu Empik lub zapraszam do sklepiku Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy!!!

Bo w koncu reggae to muzyka wolnosci i milosci, ktorza w okresie swiat zabrzmi lepiej niz kolendy! ;)

Szczegolnie fanow Indios zapraszam do kupna plyty, bo to byl w zasadzie ostatni koncert w starym skladzie i byl niesamowity! Bo konczacy XIII przystanek Woodstock.
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Zespół za:cenzura:**** .Gutek jest świetny i ten jego głos uwielbiam jego kawałek "World in my eyes"
 

ewuSzka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
IB to genialny zespół. Ostatnio jakoś byłam na ich koncercie, coś wspaniałego, nie mogę się doczekać powtóreczki. Nie mówiąc o tym, że właśnie ich rytmy rozbrzmiewają w moich czterech ścianach. Gutka głos jest po prostu z kosmosu :D Ahh, w sumie nie wiem, co by tu więcej napisać, kocham ich i tyle!
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
a ja, jak część piosenek, usłyszałam w radiu ... spodobało się heh ;) a potem braciszek załatwił pioseneczki i było gitesik :p
ehh :D
 

maryo

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
POŁUDNIE
najbardziej prze:cenzura:ana pisoenka gutka jak dla mnie to jest mustafarai - musze skrecic cie :D ide cos skrecic... ;D az mnie ciarki przechodza jak to slysze konkretna w huuuj muza ;Pmuszee skrecic cie!!! ... co ty na to?? ;D no musze :D
 

Drag4on

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Mi najbardziej podoba sie Są dni z Kodex'u, Gutek po prostu wymiata, IB jak dla mnie tworzy najlepsze reggae w Polsce są bezkonkurencyjni.
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
też kocham ten zespoł:D i dzisaj po raz juz 2 jade na koncert tym razem do Wałbrzycha :))) ahhh ::DD zespol jest prze za:cenzura:isty :p:p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
ja miałam prawie 4 letnią przerwę w słuchaniu... bo to tak z liceum mi się strasznie kojarzy ;) ale ostatnio znów do łask wrócili i nadal kocham :heart:
najbardziej się cieszę, że jak zwykle można na nich liczyć i warszawskie juwenalia będą m.in. dzięki nim cudowne :D
 

sappy

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
pieprzęCięmiasto
U-wiel-biam. Poznałam muzykę Indiosów przypadkowo, a mianowicie jakimś dziwnym sposobem trafiłam na ich koncert w dni Dąbrowy Górniczej ;> Wiedziałam, że chłopcy grali w Hey, więc nie mogą być źli, ale nie spodziewałam się czegoś takiego. Głos Gutka po prostu kooooooocham, jestem oczarowana ich piosenkami, ostatnio niczego innego nie słucham. Ulubione moje utwory to hm, Zmiana, Nie Rytmiczny Me How (wersja live), Pom Pom i No No No No.
 

mordor

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Witam
Ja również darzę dużym szacunkiem Indios Bravos. Jeden z lepszych polskich zespołów. Bardzo mądre teksty, które często potrafią poprawić humor i wskazać roazwiązania problemu (jak dla mnie).
Odświeżam temat bo wcześniej się nie wypowiadałem.
Moja ulubione samo nic :D
Pozdrawiam
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
“W styczniu w warszawskim S-4 wraz z realizatorem Leszkiem Kamińskim nagrywaliśmy nowy materiał, a prace przebiegły tak sprawnie, że już w marcu będziecie mogli usłyszeć nowe piosenki, które będą prezentowane również na koncertach promujących płytę.
Tak się złożyło, że : Gutek , Banach i Krzysztof Sak, w marcu obchodzą też urodziny, tak więc fanom jak i sami sobie zrobią tym samym osobliwy prezent.
Ta płyta będzie kontynuacją drogi zespołu w kierunku rozwijania myśli mówiącej o tym, by twórczo nie tkwić w jednym miejscu, a wciąż poszukiwać coraz to innych inspiracji muzycznych, co będziemy mogli zapewne usłyszeć na nowej płycie - indios bravos -.

Nowa płyta promowana będzie serą koncertów - szczegóły w dziale KONCERTY“”

Czekam z niecierpliwością na ten album!
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
słuchał ktoś EP Mustafarai ? btw. bodajże w marcu nowa płyta Indios Bravos.
 
Do góry