Imprezy w Krakowie

migotka123

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wybieram się na weekend do Krakowa. Możecie mi polecić jakieś kluby godne odwiedzenia? I przede wszystkim jakieś tanie noclegi w centrum:). Gdzie na zakupy? Co warto zwiedzić?
 
A

Alternative Trippin

Guest
Tak - ja, jak tu jeszcze nie mieszkałem, to korzystałem za każdym razem z yourplace i było super. Super pokoje, miła, uprzejma obsługa. Generalnie mogę polecić z czystym sumieniem. Naprawdę warto, tym bardziej, że patrząc na standard pokoi, cena nie jest wygórowana.
 

Andzia88

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o kluby, to w Krakowie jest ich tyle, że ciężko polecić coś konkretnego - wszystko zależy od tego jakiej muzyki słuchasz i jaki klimat klubu Cię interesuje - znajdzie się coś nawet dla najbardziej wybrednych:p Natomiast jeśli chodzi o nocleg, to polecam Ci coś w samym centrum Krakowa sobie znaleźć, żeby mieć blisko do wszystkich knajp i klubów :) Ja jak jeżdżę na weekendy czasem, to sypiam w Old Town hostelu, bo nie ma w nim takiego zgiełku jak to czasem w innych bywa. Jest malutki (chyba nawet najmniejszy w Krk), ale dzięki temu przytulny i zadbany. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, bez problemu Ci doradzą gdzie iść na zakupy albo na obiad. Także jak dla mnie to najlepsza możliwa opcja w rozsądnej cenie :)
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Dla fanów muzyki popularnej (radio :]) polecam aferę i gorączkę. Dla bardziej wybrednych stalowe magnolie. House/RNB to Cień. Odjechane klimaty - Prozac. Jeżeli lubisz funkowe rytmy to polecam Pięknego Psa. Kiedyś fajnie było w Ministerstwie, teraz jest słabo
Dobrą markę mają Frantic i Midgard
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś lubi house lub electro to powinien się wybrać do Baccaratu na stolarskiej w Krakowie. Fajny, powiedziałabym nawet ekskluzywny klub praktycznie w samym centrum Krakowa. Mają znakomity wystrój i zawsze organizują znakomite imprezy, zapraszając znanych dj'ów. Myślę, że warto się tam wybrać, w szczególności jak lubi się dobra zabawę.
 

nikeon

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty noclegów w samym centrum Krakowa. Apartamenty są w pełni wyposażone. Są doskonałą alternatywą dla hoteli.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z xtreme. Jeśli chce się pójść na imprezę z dobrą muzyką, do klubu z fajnym designem i profesjonalną obsługa, w dodatku w centrum, to Baccarat jest godny polecenia. Klub jest na Stolarskiej, koło Małego Rynku.
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Kraków swietne miasto, można tam imprezowac całą noc i nie ma się dosć.
Najlepsze w tym miescie jest to, że nie ma problemu z dotarciem do knajp, bowiem sa cudownie zlokalizowane wokół głównego rynku :)
Na pewno kazdy znajdzie coś dla siebie :)
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
A zapomniałam zapytać w jaki weekend się wybierasz do Krakowa? Bo jeśli chodzi o imprezy, to lepiej być na bieżąco. Każdy lepszy klub na fanpage na facebooku, więc się dodaj do fanów Baccaratu i będziesz wiedziała kiedy się co dzieje. Co do zakupów to nie polecam Bonarki, ja ciągle zasuwam do Krakowskiej. Bonarka zdecydowanie za wielka i za daleko centrum. Ale co kto lubi
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
No tak to jest jakaś opcja, żeby wszystko przez facebooka sprawdzać. tak chyba byłoby najprościej. Przynajmniej od razu wiadomo, co w trawie piszczy, jaka się impreza szykuje i na co się najlepiej wybrać ;)
A jeśli chodzi o zakupy to ja omijam szerokim łukiem omijam wszelkie ogromne galerie, dużo bardziej lubię mniejsze i kameralne miejsca.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Dobrą markę mają Frantic i Midgard

Dodałabym tutaj również wspomniany już wyżej Baccarat ze swoimi imprezami cyklicznymi
i fantastyczna atmosferą do zabawy. Zresztą wystarczy popatrzeć na ich stronie albo
na facebooku jakie imprezy proponują i jak wygląda sam klub. Robi wrażenie
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
W Krakowie jest chyba mnóstwo fajnych klubów więc chyba nie powinno być większego problemu z tym, żeby wybrać się na fajną imprezkę.
Ale ten klub, o którym wspominała Val jest chyba coraz bardziej popularny, bo jak się wyjdzie na rynek to dość często ludzie o niego pytają. Więc myślę, że warto byłoby się tam w końcu wybrać i sprawdzić jak jest na takiej imprezie;)
 
B

bone1906

Guest
Właśnie do tego Baccaratu chętnie bym się wybrał, niestety teraz blokuje mnie praca licencjacka. Jak się z tym uporam to na pewno tam idę. Słyszałem od koleżanki, że można u nich zorganizować wieczorki kawalerskie i panieńskie. Ona na takim była i mówiła, że było bardzo fajnie.
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wieczorek kawalerski w tym klubie? Ale jak to wyglada? Przychodzą striptizerzy? :p
W sumie nie wyobrażam sobie wieczorku panieńskiego bez tego typu atrakcji.
Możesz przyblizyć obraz takiej imprezy?
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
eee no bez przesady ;-) Da się dobrze bawić na wieczorze kawalerskim albo
panieńskim bez striptizerki/striptizera. Mnie np. nie kręci widok kręcącego
pośladkami faceta w stringach. Jest wiele innych pomysłów i atrakcji, którymi
można urozmaicić sobie ten wieczór, czyż nie?
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
No własnie wieczorek panieński kojarzy mi sie ze striptizerem tańczącym w lateksowych majtach na barze.
Czyli może wygladac taka impreza inaczej w baccaracie?
Dobrze wiedzieć.
Wchodze w taki wiek, że znajome wychodzą za mąż, więc lepiej wiedzieć, gdzie mozna taka imprezę zorganizowac ;)
 

lucy_in_the_sky

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Striptizerzy w lateksowych gaciach...hm.. czy nie można wymyślić czegoś nowego? Mam zorganizować wieczór panieński i jestem w kropce. Może macie jakieś pomysły na domówkę w tym klimacie, a może faktycznie lepiej pójść do klubu? jakie macie doświadczenia?
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli chodzi o kraków to Cień, Roentgen, tam się możesz zabawić. Ewentualnie klub Fabryka na Zabłociu (niedaleko Placu boh. getta). Osobiście nie byłem, ale podobno całkiem fajny klimat. Na zakupy polecam wybrać się do M1 o ile kupujesz ciuchy i chcesz naprawdę coś kupić. Względnie ostatecznie Galeria Kazimierz i Bonarka.
 

MaDzieJka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
rzeszów
na zakupy zdecydowanie bonarka, a co do klubów to osobiscie polecam Zaraz wracam na Kazimierzu. Spokojnie ale bardzo miło.




malarstwo, fotorealizm, zapraszam: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7521737
 
Do góry