Impreza sylwestrowa

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Jak w temacie . Jakie macie wrażenia po sylwestrze , jak impreza sie wam potoczyła . ???


U mnie było super jedna z lepszych imprez na jakiej byłem . Tylko dzisiaj trochę głowa boli ale to szczegół :D


I oczywiście wszystkiego najlepszego w 2009 roku życzę żeby był lepszy niż ten poprzedni .
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
Było super, ale jeszcze do siebie nie doszedłem. Jak już wydobrzeje to napiszę więcej. Szczęśliwego Nowego Roku :)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Boli łeb.

Nowy rok pewnie będzie ssał tak samo jak stary...
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Po Sylwestrze czuję się świetnie. Spędziłam go tak jak najbardziej lubię, czyli w samotności z moimi ukochanymi lekturami. :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Tak jak i przed :p
Sylwestra w domu spędziłem, trochę wypiłem ale wstałem o 8 rano i nie chce mi się spać :)
Podsumowując nie było tak źle ;)
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Fajnie było. Załatwiłam wczoraj sprawę na którą od dawna nie mogłam se zdobyć. Wieczór był pożegnalny i ON zniknął z moich myśli razem ze starym rokiem :) Pozdrowionka dla mojej ekipy ;)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Nudno trochę było. Jeden z horrorów bardziej mi komedię przypominał... :D
Nom i zawiodłam sie trochę na kimś. Ale przeżyję :]
Głowa trochę mnie od rana bolała, nom i nie pozwolili mi sie porządnie wyspać. :bag:
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Tragedia. Najgorszy Sylwester jak do tej pory.
Impreza na sali, gdzie o 22 wszyscy już byli pijani. Potem przeniesienie się na domówkę, gdzie było podobnie tylko tam jeszcze większośc spała.
I jeszcze dziś mega kac. No gorzej byc nie mogło :p
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
a pro po kaca może znacie jakiś dobry , szybki sposób na wyleczenie go???:D
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
Po Sylwestrze czuję się świetnie. Spędziłam go tak jak najbardziej lubię, czyli w samotności z moimi ukochanymi lekturami. :)

Ale fajnie :) Też tak może kiedyś spróbuje:)

A mi się sylwester nawet udał:) Tylko wszystko mnie dzisiaj booolii...
 

kajeczka123

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
111
Punkty reakcji
0
spoko impreza, to wszystko dzięki jedynej w swoim rodzaju ekipy z małym udziałem%:p:D
od 20 do 24 domówka potem na godzinke na rynek a na końcu zabawa w dyskotece do momentu aż nie zamkną ;D
no i na końcu wielkie sprzątanie
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
impreza zamknięta :D właściciel otworzył pub dla mnie i mojej ekipy :D hah! kaca nie było, trzymałam się dobrze i kumpela musiałam odprowadzać na chatę, po tym jak zwymiotowała w pubie
uhh..
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Ja to wogule nie miałem sylwestra.Oczywiście byłem w pubie ale trzeźwy być już musiałem.
 

Tomeczkowski

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No wiec wszystko dobrze się zaczęło zaczęliśmy pić potem tańczyć ale jak wiadomo co za dożo to n ie zdrowo.
Do godziny 12 wszystko było spokojnie potem wszyscy wszystkim dziękowali za wspaniałą imprezę i kilka podziękowań mi się trafiło choć nie wiem za co jak ja byłem tylko gościem ale nikomu to nie robiło różnicy hehe

Potem wpadła mama kolegi zobaczyć czy się nie pozabijaliśmy i oczywiście nas wypytała najpierw czy wszystko w pożątku i czy nie rozrabia hehe My oczywiście zgrana paczka zaprzeczaliśmy jako by on się upił i tylko skończyłem to tłumaczyć jego mamie a za chwile wyskoczył z imprezy uśmiechnięty od ucha do ucha i zaczął coś krzyczeć jaki fajny sylwester XD A jego mama na to '' Wypij jeszcze jednego a nie będziesz miał gdzie spać !!! '' Wszyscy popadali ze śmiechu.

Potem około godziny drugiej przejeżdżał jakiś samochód w którym jakiś chłopak wołał nas do siebie na imprezkę. Ja nie maiłem najmniejszego zamiaru się oddalać ale wsiadło do niego kilka dziewczyn które krzyczały '' Tomek choć z nami będzie fajnie'' :D
Więc jak mówiły że będzie fajnie to wsiadłem :p

Podczas gdy ja bawiłem się u jakiegoś kolesia na imprezie z dziewczynami mnie zaczęli na poprzedniej szukać po rowach hehe Zwłaszcza że był mróz.

Po jakiejś godzinie udało mi się odebrać telefon i powiedziałem że wsiedliśmy z dziewczynami w jakiś samochód i gdzie jesteśmy.
Przyjechali po nas no i zabrali spowrotem na tamtą imprę.

Ja w każdym razie ( była to już godzina 5) miałem dość przygód i życzeń noworocznych.

Po obudzeniu nawet mnie głowa nie bolała :D
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Myślałam, że będzie tragedia i nuda ale było ok. Dobra muza, dobry trunek tylko przekąsek coś zabrakło jak się wszystkie głodomory, co to zawsze na diecie są, zleciały. :) Co było rano... wiadomo skutek picia alkoholu.
 
Do góry