impreza integracyjna

Status
Zamknięty.

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
mam pytanie do doświadczonych :) jestem w trakcie organizowania imprezy integracyjnej dla pewnej firmy. Chcę, żeby wypadło dobrze - wiadomo :) nigdy wcześniej się w to nie bawiłem dlatego też poszukuję informacji. Otóż firma liczy około 25 osób ludzi raczej młodych (30-40lat) delikatna przewaga płci męskiej. Impreza ma być wyjazdowa z jakimś fajnym czymś, co spodobałoby się ludziom. Powiedzieć łatwo, gorzej z wykonaniem. Moim problemem jest to że chciałbym żeby wszyscy byli zadowoleni a nie wiem czy się da... Znalazłem fają propozycję: wyprawa terenowa ale zastanawiam się czy spodoba się Paniom...? Ma ktoś doświadczenia w jeździe offroadowej takimi samochodami? Kobieta poradzi sobie z Mercedesem G klasy?
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja bylam na spotkaniu integracyjnym, gdzie wynajeta firma organizowala nam zawody. Miedzy innymi strzelnaki z paintballa, biegi na orientacje, jazdy quadami. Duza czesc kobiet brala w tym udzial, takze mysle, ze pomysl jak najbardziej ciekawy ;)
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Niestety link do tej wyprawy terenowej nie działa, więc ciężko określić, czy to fajne. Ale niedawno znalazłem stronkę eventmapa.pl na której jest mnóstwo przydatnych informacji dla ludzi, którzy chcą zorganizować fajną imprezę albo szukają firmy, która się tym zajmie. Wejdź i poczytaj - myślę, ze znajdziesz coś dla siebie. A na pytanie, czy kobieta poradzi sobie z takim samochodem odpowiem artykułem ze strony http://eventmapa.pl/atrakcje/909/32/rajdowe-kobiety
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
dzięki za odpowiedzi. wyprawa terenowa o której pisałem wcześniej wcześniej wciąż w fazie koncepcyjnej... Kobieta o której pisałeś to jednak zawodowiec no i w aucie szybkim ale bądź co bądź osobowym, albo nazwijmy to około osobowym ;) a tu są potężne Mercedesy G klasy... Na tej samej stronie jeszcze jest wyprawa ale quadami no i w sumie nie wiem co lepsze... Moja dziewczyna mówi, że quady fajniejsze no ale nie wiem czy kapkę nie za zimno? poza tym jak się rozpada to quadowa impreza umiera a samochodowa się z tego śmieje. Pamiętajcie, że ludzie dla których to organizuję to kompletni amatorzy, którzy większość dnia siedzą na tyłku przed ekranem monitora i na atletów nie wyglądają...
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Fajnie, gdy impreza integracyjna organizowana jest w sposób zabawny i przede wszystkim aktywny, dlatego jestem z apodanym przykładem wyprawy terenowej jak i rajdowymi kobietami proponowanymi na portalu eventmapa.pl
Dobrze, że istnieją portale, z których można czerpać inspiracje do tego typu przedsięwzięć.
 

noToFrugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
nowicjusz, przyznam, że ciekawa oferta. ciekawe na ile można proponować swoje pomysły na taki wyjazd? moja znajoma była na wyjeździe integracyjnym śladami ksiązki "kod leonarda da vinci", uważam, że super pomysł! :)
 

noToFrugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Teraz jest coraz więcej różnych możliwości zorganizowania takiej imprezy. Często też pojawiają się promocje w necie, dlatego warto poszukać. Poświęcić trochę czasu, ale za to zaoszczędzić pieniędzy...
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Byłam kiedyś na imprezie integracyjnej na której był paintball i rafting. Generalnie jeżeli chodzi o paintball większośc kobiet była za, natomiast przy raftingu polowa się wykruczyła z obawy o zmoczenie ubrań i włosów.
 

Brandys

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja mogę polecić firmę Kartrock - mają fajne promocje, blisko z Wawy no i można jechać na event firmowy albo ze znajomymi albo rodziną z dzieciakami
mają tor kartingowy, laserowy paintball, football bungee i różne inne rzeczy, no i jest do tego knajpka z jedzeniem i drinkami
można sobie zobaczyć jak to wygląda:
http://www.kartrock.pl/glowna
 

mloda_2000

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja mogę polecić firmę Kartrock - mają fajne promocje, blisko z Wawy no i można jechać na event firmowy albo ze znajomymi albo rodziną z dzieciakami
mają tor kartingowy, laserowy paintball, football bungee i różne inne rzeczy, no i jest do tego knajpka z jedzeniem i drinkami
można sobie zobaczyć jak to wygląda:
http://www.kartrock.pl/glowna


zgadzam się z poprzednikiem Brandysem, byłam tam ostatnio i jest to naprawdę fajne miejsce godne polecenia
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiesz, jeśli zależy ci na tym, żeby wszyscy się dobrze bawili może warto pomyśleć o tym, żeby zatrudnić firmę, która zajmie się organizacją takiej imprezy. Przejrzałam sporo ofert i najbardziej do gustu przypadła mi ta http://amarula.pl/ zobacz sam, jakie świetne pomysły maja i najważniejsze jak duże możliwości do tego, żeby ludzie z firmy się zintegrowali.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Miałam okazję już być na kliku takich imprezach, najbardziej podobało mi się na imporezie zomowej, ze wzgledu oczywiście na wypady na narty, cały dzień na stoku, a potem grzane wino i pyszna kolacja w góralskiej knajpce, to lubię najbardziej :), Teraz do zimy jeszcze daleko, więc może coś innego wybierzemy w firmie, chłopaki oczywiście upierają się przy quadach i imprezie z samochodami terenowymi, fajny pomysł, ale czy dziewczyny dadzą radę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry