Imie dla Psa

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak spa nazywać, to można coś związanego z psem, jakieś wydarzenie fakt, mój Farciarz Farcik, bo miał farta że go siostra wzieła ze schroniska :)
 

poppy

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Pies mojej mamy wabi sie Pako ( cocker spaniel ), siberian husky to Nepal; Jesli chodzi o suczki to nazwalabym je Eza lub Tajga.
 

eevs

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
tu
moj skrab ma na imie saper :D w ciagu calego zycia mialam tez kilka kotow, m.in. mikan, myrka, cynamon, frotka, kapsel, kirek :D w przyszlym miesiacu mam zamiar adoptowac jakiegos kociaka, bedzie mial na imie lucyfer, parasol lub awangarda :D moze kotres z podanych imion ci sie spodoba ;)
 

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
Normalnie imię dla pieska jest a mianowicie .... WANDAL ta dam :D imie pasuje jak ulał ;P ale piszcie dalej swoje propozycję może innym się przydadzą :D

Pies mojej mamy nazywał się Ramzes to wszyscy sobie to imię na kartce pisali lol, a te wszystkie egzotyczne imiona są świetne dzięki bardzo wszystkim :*:*:*
 

kajeczka123

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
111
Punkty reakcji
0
Hmm... ja mam suczke Elze:] Elzuś kochany
Wybierz imię które bedzie pasować do Twojego psa, albo zupełni odwrotne np.: dla Bernardyna: Pikuś a dla Yorka: Rambo, zabawnie to brzmi, mój sąsiad nazwał tak swojego psa, krzyczy Rambo wszyscy spodziewają się jakiegoś dużego psa, a tam w trawie na łące widać tylko ogon
 

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Ja miałam Najkiego, Reala i Ikea:)
Obecnie po podwórku lata ribok xD
Może ktoreś ci się spodoba:p
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Pamiętam, że kiedy byłem na wymianie w Nieczech, to jeden gości miał psa o imieniu Trocki.
Ja bym nazwał psa: Ramzes, Wisznu, Mitra, Scypion, Hanibal, Cezar, Arystoteles. Ale to w zależności od psa.
 

butelka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej mam małego czarną bardzo włochatą suczke i mam problemy z nazwa czekam na propozycje :papa: :sexy: :niepewny
 
Do góry