Ilu Mieliście Partnerów/partnerek?

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Nie wiem czy ten temat był poruszany. Mam pytanie: ilu miałyście partnerów (pyt. do dziewczyn) a ilu partnerek (do chłopaków) z którymi uprawialiście seks? Bo wiadomo milosci czy znajomosci bylo wiele ale z iloma sie kochaliscie?

Ja z 2... :D :nieaniol:

Ps,zawsze chcialam zeby to byl ten jeden jedyny...ale bach...nie wyszło//// :/
 

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Prawdziwą miałem i mam tylko jedną partnerkę:) Ona sprawia,że nie mam nawet siły myśleć,że mógłbym coś robić z innymi :p Dziękuję jej za jej starania,bo wszystko,co tylko robi jest takie niesamowite i pociągające!!!! :sexy:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
gdybym wiedziała że spotkam kogoś tak cudownego jak mój Skarb czekałabym długo , dłużej , całe wieki. Niestety nie wiedziałam tego wcześniej... 2
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
hmm tak jak mała*czarna gdybym wiedzial :( :( .... a tak to byly 3, nie byly one moimi stalymi partnerkami... i 1 z nich byla dziewica (nawet sie nie zorientowalem :/ dowiedzialem sie po fakcie)
teraz moge tylko zalowac....
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ech no coz u mnie bylo 3 ... :D i 2och bym skreslila najchetniej - 1szego i 2giego :D :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja miałam 2 , z tym 1 miałam zostać na stałe ale zawiódł mnie teraz sem z tym 2 i narazie jest ok
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Tak czytam i aż głupio mi się przyznać, bo może z 5... ale tylko z dwoma był to seks który sprawiał nam obojgu przyjemność:p
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
42
obecnie sex z tym partnerem z ktorym jestem ( zwiazek wolny) jest :cenzura: :D
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Madame Ewa Napisano 29.08.2006, 16:08
QUOTE
1 z nich byla dziewica (nawet sie nie zorientowalem dowiedzialem sie po fakcie)
teraz moge tylko zalowac....



Czemu mozesz teraz tylko żałować?

chodzi o caly moj post, ze nie zostawilem tego dla mojego slonka, a nie o to ze ona byla dziewica..
chociaz <_< pomijajac to ze miala wtedy faceta... :/
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
2.

Pierwszy był sprawdzony, znalismy się długo, sądziłam że dobrze. Po dłuższym czasie i wydawało się udanym zwiazku zrobiliśmy to. Ale... okazało sie że jemu coś lekko odwaliło i stał się totalnie zaborczy, pokazał jak potrafi manipulować, wpedzać w poczucie winy. Uciekłam - najpierw tylko na wyjazd bez niego, potem rozstałam się z nim - listownie. Odpisał, że mimo wszystko chce o tym porozmawiać, ale ja wiedziałam, że to już koniec.

I wtedy nagle poznałam obecnego męża. Nagle, bo w pierwszym dniu spędzonym ze sobą powiedzieliśmy sobie różne ważne rzeczy, o których nie rozmawialiśmy często z nikim. Po powrocie mieliśmy sie spotkać. Przed tą randka miałam rozmowę z pierwszym - wytłumaczyłam mu, że nie mogę z nim być. Potem spotkanie z nim - i wszystko było jasne, chcieliśmy być razem. Cokolwiek by się nie działo. Przetrwaliśmy razem wszystko, co do tej pory staneło nam na drodze. W lipcu mineło 12 lat od naszego pierwszego razu :D
 
Do góry