Ilu macie przyjaciół?

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
No właśnie, ile osób nazywanie swoimi prawdziwymi przyjaciółmi, takimi na dobre i złe, na których zawsze można polegać?
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Prawdziwy przyjaciel może być tylko jeden, to oczywiste.
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
Ja mam 3 przyjaciół.
I wcale nie zgadzam się z twierdzeniem, że prawdziwy przyjaciel może być tylko jeden.
 

majowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Też się z tym nie zgadzam, że prawdziwy przyjaciel może być tylko jeden. Ja mam wielu przyjaciół, ale takich od serca to tylko kilku - z dzieciństwa. Podobno to najlepszy wiek na zawieranie przyjaźni bo potem to już ciężko znaleźć kogoś 'prawdziwego'. :)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
I wcale nie zgadzam się z twierdzeniem, że prawdziwy przyjaciel może być tylko jeden.
Ciekawa jestem, ile czasu trwają te przyjaźnie i ile przetrwają oraz ile masz lat.
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Tu nie wazna jest ilosc,a "jakosc"...
Oczywiście, że tak. jednocześnie można mieć kilku jakościowo dobrych przyjaciół. Tu akurat ilość wcale nie oznacza gorszej jakości moim zdaniem. Ja mam jednego przyjaciela jeszcze z czasów szkoły średniej, wiem, ze mogę na niego liczyć w każdej sytuacji, jeszcze mnie nigdy nie zawiódł. I tak samo moja przyjaciółka, do której mam pełne zaufanie i wiem, że ona do mnie również.
Jeden przyjaciel wcale nie wyklucza drugiego.
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
Ciekawa jestem, ile czasu trwają te przyjaźnie i ile przetrwają oraz ile masz lat.

Mam 16 lat, trwają od najwcześniejszego dzieciństwa. Może mój "staż" nie jest zbyt imponujący, ale uważam, że z tą trójką zawszę będę miała wspaniały kontakt.

PS. Masz niesamowity avatar! :D
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Może mój "staż" nie jest zbyt imponujący, ale uważam, że z tą trójką zawszę będę miała wspaniały kontakt.
W wieku 16 lat też miałam kilku przyjaciół. Teraz, po 13 latach przyjaźni z jedną i tą samą osobą, mogę rzec, że prawdziwa przyjaźń jest jedna, z tej prostej przyczyny, że bardzo ciężko trafić na człowieka, który się na przyjaciela nadaje. A jeśli się trafi na dwóch to istny cud.
PS. Masz niesamowity avatar!
A dzikować, dzikować.
 

Natalee

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2008
Posty
184
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Przyjaźń..? Obustronne łechtanie się pochlebstwami, wykorzystywanie siebie nawzajem.

Lepiej i bezpieczniej jest polegać tylko na sobie, a mieć co najwyżej dobrych znajomych.
 
Do góry