Ill Nino

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Ktos slyszal? Ja jestem wielkim fanem (patrz avatar) zespol jest raczej malo znany, wyszedl ze stajni Roadrunner records. Graja nu metal z elentami ostrego rocka, czesc tekstow jest w jezyku hiszpanskim. Nie bede podawal linkow z YT sami sobie znajdzcie :p Nie mniej jednak POLECAM !
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ja tam słyszałem o zespole, raczej nie jest mało znany. ;) Poleć może jakieś fajniejsze kawałki, bo już nie pamiętam, czego kiedyś od nich słuchałem. ;D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Odświeżę temat.

Zespół baaardzo polubiłem, fajnie brzmi takie rockowo-metalowe granie wsparte brzmieniami latynoskimi. Mam kilka albumów, niedługo będę miał wszystkie. Moim ulubionym kawałkiem jest Unreal. Podoba mi się wokal Machado, bo jest zróżnicowany. Raz normalnie śpiewa, potem niemal rapuje, by następnie zakrzyczeć czy zagrowlować.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja poznałam ich przypadkiem, ale fajnie grają =] Mam swoja ulubiona piosenkę =]
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Przesłuchałam ze względu na to, że ponoć Kai lubi ten zespół. Oki, grają uchodząco, ale nie zachwycają mnie. Średniawa ta ich muza :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
sredniawa bo mieszaja style zarowno w brzmieniu jak i w wokalu?
 

Toxic_Princess

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdynia
Przesłuchałam ich, gdyż na last.fm było jako podobne do Slipknota. Jak dla mnie to średnio grają pomimo że uwielbiam taki typ muzyki. Wtedy także posłuchałam Spineshank i oni podbili moje serce ;]
 
Do góry