Ile zarobie w salonie samochodowym?

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Czesc wszystkim. Mam takie pytanie. Podejmuje prace w salonie samochodowym i nie wiem jaką kwote zarobku mam podać zeby nie powiedziec ani za duzo ani za mało. Moze orientujecie sie jaka kwota byłaby wypośrodkowana w tej branży??

Pozdrawiam
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
nie wiem jaką kwote zarobku mam podać zeby nie powiedziec ani za duzo ani za mało.

Pozdrawiam

na Twoim miejscu podal bym zawyżoną - to swiadczy o tym, że sie cenisz i wykonasz dobrze "robote"... niekiedy pracodawca zwraca na to uwage. - da Ci moze mniej niz zaproponujesz ale... ;) no nie wiem...
 

stancelewicz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Wrocław
Czesc wszystkim. Mam takie pytanie. Podejmuje prace w salonie samochodowym i nie wiem jaką kwote zarobku mam podać zeby nie powiedziec ani za duzo ani za mało. Moze orientujecie sie jaka kwota byłaby wypośrodkowana w tej branży??

Pozdrawiam

Zależy na jakim stanowisku. Ja pracuje w tej branży od 3 miesięcy w dziale informatyki i mam dobry przeglad zarobkow w firmie (sa mocno rozciagniete: od około 1500 netto dla mechanikow w serwisie przez pensje sprzedawcow salonu od 2000-4000 netto plus premie - az do pensji menadzerow pow. 4000 czy 5000 netto). Zgadzam się też z wcześniejszym postem - zawsze lepiej więcej niż mniej powiedzieć, a później stopniowo zchodzić z tonu (inaczej to nie ma z czego).
Pozdrowienia,
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Co do zawyżonej oczekiwanej nie zgadzam się - koleżanka po rozmowie usłyszała - dziękujemy pani, ale niestety nie możemy spenić pani wymogów finansowych...
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Co do zawyżonej oczekiwanej nie zgadzam się - koleżanka po rozmowie usłyszała - dziękujemy pani, ale niestety nie możemy spenić pani wymogów finansowych...

przecież to nie wymogi tylko propozycja :) ale ok...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Cytuję z realnej rozmowy - Thug a na ilu ty byłeś?
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Cytuję z realnej rozmowy - Thug a na ilu ty byłeś?

na takich na których pytali mnie o propozycje wynagrodzenia jakiego bym się spodziewał? dwóch... i za każdym razem nieco zawyżałem...~

na koniec rozmowy pracodawca mówił mi na jakich "warunkach" mógłbym pracować~ (nie "dziękował" tylko przedstawiał mi ile max można zarobić i w oby dwu przypadkach informował(-li) mnie, że będę mógł zarabiać więcej dopiero po awansie)

pierwszy przypadek - praca jako Przedstawiciel Handlowy cyfry+
drugi ... - telemarketer

Ale czytałem gdzieś historie o facecie, który szukał księgowego(o ile dobrze pamiętam) - sam był w stanie płacić mu 50 000 rocznie... a kiedy zadał mu pytanie ile chciałby zarabiać powiedział, że 2000-3000tys miesiecznie mu wystarczy... więc cenił się poniżej oczekiwań (jakoś tak to było)


nie ważne :) było minęło...

ja osobiście na przyszłość mam już zajęcie, które z roku na rok daje coraz większe możliwości (i to jest piękne...)
osobiście nie potrafił bym się ograniczyć do jednej, stałej pensji na całe życie.

człowiek żyje wtedy na kredytach/pożyczkach i bardzo się ogranicza. (dziwi mnie to strasznie, ale taka jest już mentalność ludzi... to nie jest złe - tak robi wielu ludzi, ale nie jest to w pełni "niezależność")
 

stancelewicz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Wrocław
ja osobiście na przyszłość mam już zajęcie, które z roku na rok daje coraz większe możliwości (i to jest piękne...)
osobiście nie potrafił bym się ograniczyć do jednej, stałej pensji na całe życie.

człowiek żyje wtedy na kredytach/pożyczkach i bardzo się ogranicza. (dziwi mnie to strasznie, ale taka jest już mentalność ludzi... to nie jest złe - tak robi wielu ludzi, ale nie jest to w pełni "niezależność")


Ciekawe co to za zajęcie, które z roku na rok daje coraz większe możliwości?:)
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Ciekawe co to za zajęcie, które z roku na rok daje coraz większe możliwości? :)

prowadzenie własnego przedsiębiorstwa, a nie praca etatowa :)


Każdy z Nas(99%) może być wolny i bogaty, ale nikt nie ma odwagi by przeciwstawić się ludziom, którzy sterują nami w stronę tchórzostwa - mówiąc... "nie uda Ci się" ... "nie możesz tego zrobić" - ja na to odpowiadam takiej osobie "Nie, To Ty nie możesz tego zrobić. Ja mogę!"

Szkoła uczy nas bycia pracownikami... Ale nie uczy nas finansów i przedsiębiorczości~ dlatego nawet jeżeli ktoś ma piekne auto i dom to nie za swoje pieniadze tylko pieniądze banku~

Zamiast zarabiać i inwestować(poczekać i być wolnym), wszyscy zarabiamy i wydajemy - auta, domy, wycieczki (pozyczki)... to nie sposób bogacenia się :)

btw. stancelewicz, gdybys kiedys chcial poznać szczególy to daj znac (widze ze jestes z tego samego miasta/chociaz to nie ma wiekszego znaczenia)

Pozdrawiam
 

SmoQ

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Jarocin
ThugLife Napisano Dzisiaj, 18:35

QUOTE (stancelewicz @ 11.09.2008, 17:24) *
Ciekawe co to za zajęcie, które z roku na rok daje coraz większe możliwości? smile.gif


prowadzenie własnego przedsiębiorstwa, a nie praca etatowa smile.gif

hmmm..... szczerze to mnie zainteresowaliście, mam podobne zdanie praca etatowa ogranicza najlepiej mieć własne przedsiębiorstwo i być panem siebie bez granic
btw. stancelewicz, gdybys kiedys chcial poznać szczególy to daj znac
Z Chęcią bym poznał jakieś szczegóły;) sam się zastanawiam nad czym gdzie bym mógł zainwestować itp
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
najlepiej mieć własne przedsiębiorstwo

tak, to prawda... ale >Wolne< przedsiębiorstwo - o dużym zasięgu i dużych możliwościach (nie mam na myśli tutaj pojedynczego małego sklepiku osiedlowego) a nie takie w którym wypruwamy z siebie flaki (Przykład) - jest możliwość prowadzenia działalności bez tych wszystkich problemów niestety większość ludzi właśnie w ten sposób działa... Nie jest to złe, ale nie jest to też najlepsza możliwość.


Czy interesuje kogoś taki biznes?? -> http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=62363 to nie fikcja, tylko zauważana przez niewielu ludzi rzeczywistość. Nawet po tym poście http://www.forumowisko.pl/index.php?s=&amp...t&p=1441800 widać, że wiedza(informacja)ludzi jest bardzo okrojona.

zastanawiam nad czym gdzie bym mógł zainwestować itp

najważniejsza jest chęć zainwestowania czasu a nie pieniędzy ponieważ to właśnie prowadzi do sukcesu - niestety większość ludzi chce wszystko OD RAZU ;) więc grają w lotka całe życie zamiast poświęcić ten czas na budowanie swojego "małego" imperium :p
 

Marek Bartosiewicz

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
jesli chodzi o prace w salonie volkswagena tom płace jakos 2740 na poczatek pozniej podwyzka 400-500 zl. z tym ze trudno przejsc rekrutacje zwlaszcza na stanowisko handlowca.. trzeba naprawde znac sie narzeczy. jak chcesz to poczytaj co pisza pracownicy na goworku: gowork.pl/opinie_czytaj,4450 ja sie nie dostalem ale sama rekrutacja byla ciekawym doswiadczeniem..
 

pasjonat vw

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
marekmarekb napisał:
jesli chodzi o prace w salonie volkswagena tom płace jakos 2740 na poczatek pozniej podwyzka 400-500 zl. z tym ze trudno przejsc rekrutacje zwlaszcza na stanowisko handlowca.. trzeba naprawde znac sie narzeczy. jak chcesz to poczytaj co pisza pracownicy na goworku: gowork.pl/opinie_czytaj,4450 ja sie nie dostalem ale sama rekrutacja byla ciekawym doswiadczeniem..
Marku mam pytanie: kwota którą podałes to kwota netto czy brutto? zastanawiam się nad zmianą branży ale nie wiem jakie zarobki obowiązują w autosalonach a tutaj podałeś już konretny przykład skoro brałeś udział w rekrutacji.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry