ile razy mozna sie zakochac ...?

Status
Zamknięty.
E

Emilka17Bxl

Guest
Mam pytanie ile razy mozna sie na serio zakochac normalnie jest tylko jest 1 milosc w zyciu ta pierwsza ...? ale czy to prawda...?
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
"Naszą prawdziwą miłością jest ta ostatnia.."

Pierwsza miłość tzn, ta za dzieciaka?
Kochać można wiele razy..
Wielu ludzi obdarzamy głębokimi i mocnymi uczuciami.
Zakochujemy się, zauraczamy.

Hmm to chyba jeszcze zależy od charakteru..
Jedni nie umieją pozbierać się po stracie ukochanej osoby bo wg. nich to ta jedyna miłość, a inni z czasem zapominają.
Różnie można to interpretować.
I pewnie będą różne wypowiedzi..
 
M

Marceliii

Guest
nie wiem ile razy zmona sie zakochac, ale uwazam ze tak prawdziwa miloscia to tylko raz...ja bylem zakochany juz dwa razy...ppierwsza "milosc" zostala przycmiona przez wielki smutek i cierpienie po rozstaniu...i wtedy sadzilem ze juz sie nie zakocham...ale spotkalem niedlugo potem moja obecna milosc...ta prawdziwa...mysle ze zostane z Nia juz na zawsze... ;) mozna sie zauroczyc mnostwo razy ale zakochac...????
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
za kazdym razem jak Ją spotykam, zakochuje sie od nowa.. potem nie widzimy sie dluzszy czas a potem znow sie zakochuje.. i tak w kolko.. :niepewny: :(
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
hmm empty, rada bylaby prosta zakochaj sie w kim innym ale wiem ze to banalny pomysl skoro mi sie nie udaje chociaz probuje a kiedy go zobacze nawet przypadkiem to pozniej mam doła :( ale jak inaczej walczyć z miłościa jak nie miłością? by chociaż osłabić to uczucie bo miłości przecież nie da sie zabić :dezorientacja:

[ Dodano: 19 Czerwiec 05, 17:00 ]
a zakochiwać można się milion razy trzeba sie tylko starać zeby któreś z zauroczeń było prawdziwym szczęśliwym uczuciem ;)
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
moze ktos mi odpowie bo ja mam bardzo trudna sytuacje.

niedawno spotkalem fajna dziewczyne zakochalem sie w niej od pierwszego wejrzenia. ona z poczatku mnie niechciala olewała mnie itd. no zawsze bylem blosko niej pomagalem jej w trudnych sytuacjach mogla zawsze na mnjie liczyc. no i pewnego razu napisala mi w sms-sie ze cos do mnie czuje :) mialo boyc dobrze....dopoki mojej fotki niezobaczyla jej kuzynka..... gdy sie to stalo jej kuzynka powiedziala ze ja sie jej podobam a moja ukochana powiedziala mi ze niebedziemy razem (choc cos do mnie czuje) bo niechce zeby jej ukochana kuzynka cierpiała :(:( jak mi to powiedziala to sie zalamalem i to załamanie trwa do dzis (jush 2 tydzien) ona sie zakochala w innym o mnie zapomniala(chyba) jestem zdolowany 2 tydzien niepotrafie sie z tego wylizac nikt mi niechce pomóc :( niewiem co mam zrobic....... moze ktos mi cos powie...pocieszy....podtrzyma na duchu....niewiem co ja mam zrobic :(
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Hmm nie mam pojecia co musisz zrobic wiem jedno ze ta dziewczyna jest niepowazna jesli tak postawila sprawe jelsi cos do ciebie czuje to nie mozna tego tak zostawic zreszta gdyby tak serio cos czula to nie wiem czy by tez tak szybko zapomniala o tobie i zakochala sie w innym w tak szybkim czasie
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
dzieki za pocieszenia ale wiem ze i tak bedzie zle :(:(:( niewiem co ja mam dalej robic czy byc sam czy znalezc jakas inna...no niewiem..piszcie cos .... pomozcie !!
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
hmm :zdegustowany: ja na twoim miejscu rozejrzałabym sie za 'nową miłościa' bo ta panienka bardzo glupio zrobila odrzucajac twoja milosc tylko ze wzgledu na kuzynke moze i szlachetny gest ale bez sensu :dezorientacja: nie poddawaj sie i szukaj tej swojej jedynej w koncu slonce sie do ciebie usmiechnie ;) bedzie dobrze bądź optymistą!
Pozdrawiam!
 

Wila

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Kruk_PL napisał:
dzieki za pocieszenia ale wiem ze i tak bedzie zle :(:(:( niewiem co ja mam dalej robic czy byc sam czy znalezc jakas inna...no niewiem..piszcie cos .... pomozcie !!
Olej ją...
Naprawdę nie jest Ciebie warta ;)
Jest wiele innych dziewczyn.
Jeśli uważa, ze coś czuje, a posłuchała kuzynki, to chyba ma cos nie tak z głową...
Bo zdjęcie było nieteges?
Sorry... dla mnie to nienormalne...
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kiedyś i tak każdy z nas zrozumie że prawdziwie był zakochany i kochał tylko raz, chyba że nigdy nie kochał prawdziwie, więc może mu sie wydawać że kochał kilka razy. Wielu ludzi można obdarzać mniejszymi lub większymi uczuciami, ale prawdziwą miłością tylko raz i jednego człowieka :)
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
zakochać to się można tyle razy... ale żeby się prawdziwa i szczera miłość z tego rozwinęła to juz nie tak szybko ;)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
"...Kocha się raz potem drugi,trzeci i znów..." :D
"...Kochać można wiele razy lecz prawdziwie tylko raz..."
I które tu stwierdzenie jest dobre? :niepewny:
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
moze i macie racje :) dzieki za pare dobrych slow i pocieszenie :) teraz jest mi jush lepiej :) zaczynam o niej zapominać. jestemy przyjaciolmi. ale niewiem czy znajde jakas inna :( ale dziex za pocieche :) pomoglo mi troche :):):):):) wkoncu chce mi sie zyc :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry