Ile płacicie miesięcznie za telefon?

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
hihi no ja też nie miałabym skąd wytrzasnąć 700 zł na rachunki :) no ale skoro to jednak firma to jestem w stanie zrozumieć...
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
700 / 0.25 = 2800
musiałabym gadać 2800 minut, żeby wygadać 700 zł. To jest ok. 47 godzin....
Takie prawie dwa dni gadania.
Szok.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no ale rozbij te 47 na cały miesiąc i to ok 1,5 godziny dziennie :)
 
K

kinga_sc

Guest
większość to niestety roaming, a jak nie trudno się domyślić rozmowa nie trwa 5 minut tylko więcej...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
a nie opłacałoby Ci się wobec tego mieć osobnych telefonów na kartę z Równą Taryfą do dzwonienia za granicę?
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Nom, Równa ma wciąż najkorzystniejszą stawkę za granicę.
Niestety zza granicy wszyscy wciąż mają drogo, ale czytałam, że ma to się zmienić w lipcu.
 
K

kinga_sc

Guest
tyle, że to byłoby bez sensu, musiałabym każdemu kontrahentowi podawać kilka numerów, bo ten z zagranicy ten, a ten z Wawy np...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
numer możesz im podawać jeden, ale ty z nimi mogłabyś się kontaktować z różnych numerów...
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
ja płacę 50 zł

Kinga, ja myślę, że po prostu jakbyś dobrała odpowiednią, korzystną ofertę, pochodziła po salonach to byś płaciła niższe rachunki
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
udzielałam się w tym wątku 2 miesiące temu - wtedy pisałam że 50 to standard, ale w tym czasie zdążyli mi obniżyć stawki więc teraz zwykle koło 40 ;)
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Mam telefon w mix'ie w Erze - doładowania 30zł.

Jak mi nie starcza to kupuję jeszcze kartę doładowującą, a zdarza mi się to dość często ;).

Ogólnie to wychodzi 50 zł / miesiąc.

A mój max to było 120 zł / miesiąc.
 
Z

zypek84

Guest
Miesiąc w TT kosztuje mnie trochę poniżej 30 zł, ale kasy do dyspozycji mam dwa razy więcej dzięki podwójnym doładowaniom.
 
K

kinga_sc

Guest
Teraz to i tak mało płacę, jakoś ograniczam wydatki łącznie 400zł... coś skąpa się robię:D
 

mussak

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Ja mam telefon w Plusie i płacę 30zł miesięcznie. O ile się nie mylę, to mam najtańszą opcję na kartę w MixPlus. Nie dzwonię często i wystarczy mi taka kwota doładowania. Telefon mam po to, żeby do mnie dzwonili, albo co jakiś czas samemu zadzwonić, napisać sms :p . Muszę się przyznać, że średnio miesięcznie z tych 30zł wydaje jakieś góra 3zł i tak mi się zbiera na koncie coraz więcej :] . W końcu mam praktycznie ze wszystkimi kontakt przez internet i to za darmo ;)
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Ja płacę 50zł mixa w Orange, czasem dojdzie jakieś 10-15zł na doładowanie :p
 

ztomek92x

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mi teraz starcza 50zł na 3 miesiące. 9zł na esy przez 3 miesiące+ te 41zł do wygadania ;)
 
Do góry