Ile lat mieliście podczas pierwszego stosunku

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Możecie pisać z jakiej jesteście okolicy (duże miasto, wieś itp.), ile lat miał wasz pierwszy partner, czy uważacie że to było zbyt późno/wcześnie/w sam raz
Ankieta ma charakter czysto statystyczny kto chce niech się dopisze, sprawdźmy czy dane pokryją się z badaniami firmy Durex. Tak na marginesie średnia niemiec to 16,9, chin coś koło 21,2
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Myślę,że ta średnia jest chyba zbyt wysoka. Z którego roku są te badania? Bo ostatnimi czasy wiek inicjacji seksualnej się chyba obniżył.
A tak co do tematu - ja miałam 16 lat, mój partner 19,5 (to dla nas obojga był pierwszy raz). Wydaje mi się, że dla mnie to było trochę za wcześnie, ale cóż, czasu nie cofnę.
 

Kacper4500

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
63
Hmmm ja miałem 21 a moja i obecnie żona miała 19 i było super :D
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Ja tą średnią zaniżam.. I uważam że za wcześnie zaczęłam..
 

Arossa79

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Ja mialam skonczone 18 lat a moj partner mial 22 lata. Jak dla mnie w sam raz bo wczesniej nie bylam na to gotowa. I nie zaluje ze poczekalam bo bylo warto , gdyz moj partner byl naprawde super. Mieszkam w miescie kolo Lodzi dosc duzym .
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
ja 17, on miał 25(ale rozpoczął życie seksualne w wieku 18 lat)
 

Dormita

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja 17 lat a partner 19 i pół. Nie uważam tego za błąd:) wszystko było przemyślane zero stresu, pełne zaufanie :)
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Możecie pisać z jakiej jesteście okolicy (duże miasto, wieś itp.), ile lat miał wasz pierwszy partner, czy uważacie że to było zbyt późno/wcześnie/w sam raz
Ankieta ma charakter czysto statystyczny kto chce niech się dopisze, sprawdźmy czy dane pokryją się z badaniami firmy Durex. Tak na marginesie średnia niemiec to 16,9, chin coś koło 21,2
Ja się wychowałam na wsi, swój pierwszy raz przeżyłam w wieku prawie 19 lat (bez 4 miesięcy). Nie uważam, żeby to było zbyt późno ani zbyt wcześnie :p A mój partner był 3 lata starszy.
 

amelia14.1

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
między morzema a górami
Ja 17, On 19, ale myślę, że wiek wiekowi nie równy i chyba nie o przeżyte lata chodzi, a on przygotowanie i podejście emocjonalne ...no i oczywiście świadomość konsekwencji jakie za tym idą... myślę, że My byliśmy gotowi :)
 
Do góry