Ile Lat Miałeś Gdy Miałes 1 Dziewczyne/chlopaka?

Zaeś

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Quatar ;)
A ja jescze wogóle nie miałem :) Mam chyba jeszcze czas... Może niedługo kogoś spotakm? :niepewny:
 

Silent_90

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
14 :p ale taka tam wakacyjna hyhy nie nawet nie wakacyjna tylko kolonijna koniec koloni i niebylo jej juz ze nieby niechce sie niema czasu itp itd :pP
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
12 lat mialem(skonczylo sie gdy juz mialem 13) i wcale nie uwarzam tego jako jakiejs szczeniecej milosci. To bylo nawet dosc powazne, ogolnie fajnie bylo, za reke chodzilismy itp itd. oraz duzo rozmawialismy itp. itd. Od tamtego czasu nie znalazle jeszczy nikogo dla kogo bym sie tak poswiecal, kilka dziewczyn bylo ale to blachostki w porownaniu z tym pierwszym.
 

natasha_94

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z kolumny(obok łasku)
ja mojego 1 chlopaka mialam w wieku 5 lat chodzilismy razem do przedszkola i bylismy ze soba 1 rok potem chodzilam z jego bratem blizniakiem,oni sa w klasie wyzej i czesto ich widuje w szkole czasem sie przedemna popisuja(robia tak przed wieloma dziewczynami),ale mnie nie rozpoznaja
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Ja miałam w wieku 6 lat, ale cóż to za miłośc, gdyby nie to że w ieku 14 lat znowu byliśmy ze soba i to przez prawie rok,ale teraz jesteśmy dobrymi kumplami...
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Nie licząc tych z przedszkola to miałam pierwszego chłopaka jak miałam 13 lat... byłam z nim chyba miesiąc nawet się z nim lizałam :p heh ale odkąd z nim zerwałam to nawet cześć nie mówi :p
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
ja mialem w 5 klasie podstawowki...czyli...w wieku 11-12 latów


a tak poza tematem to Zaleś mamy takie same avatarki :D tylko mój jest trochu spauzowany ;P
 

Ruda4ever

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Świdnik
Ja mialam 5 lat ;) Ehh... Pierwsza przedszkolna milosc :D To bylo takie piekne :p Bussi w policzek... :) Szkoda, ze teraz nie jest tak latwo jak kiedys ;) Bussi dla Kubusia ;) (moj chlopak sprzed 10 lat ;) ) Pozdro ;)
 
D

Darunia15

Guest
pierwszy chłopak?hmm... to chyba gdzies było w 4 czy piątej klasie podstawówki :p
 

GirlNextDoor

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Miasteczko Studenckie
Pierwszego poważnego chłopaka miałam w wieku 16 lat bylismy ze sobą prawie 4 lata. A teraz ograniczamy sie do wysyłania sobie sztywniackich smsów na urodziny :D
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja kiedy miałam 11 lat ;] pierwszy raz sie pocałowałam :p
Tak dla jaj :zakochany: ale chłopak mi się podobał ;)
________________________________________________________

dominika.png
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Ja miałam chyba 13 lat i byłam z nim 1,5 roku. <_< . Nie żałuję, bo wyniosłam doświadczenie i wiem, których błedów nie popełniać <_<.
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
jak mialam 16 lat i bylismy ze soba 2 miesiace, a teraz jestesmy po prostu kolegami,czasami staniemy i pogadamy i to wszystko :)
 

Jolla

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
15... a teraz jak sie spotkamy to zawsze jest o czym pogadać. A i on jest przyjacielem mojego teraźniejszgo chłopaka....
 
P

paulincia=)

Guest
yyy ja bylam troche mloda...:pP 3klasa podstawowki :pP chodzilam z chlopakiem na zielonej szkole:p mimo ze chodze z nim i teraz do klasy to mysle ze to byla piekna milosc...;)taka szczeniacka,ale...prawdziwa...

pzdr...;]
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Ja mniałam pierwszego poważnego chłopaka w wieku 14lat, byłam z nim ponad 3miesiące i mniał na imię Rafał :lol:
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
15 lat i teraz to go nawet nie spotykam....

A ja mialem 20 lat kiedy tak naprawde miałem pierwsza dziewczyne, bo przedtem tylko flirtowałem i jak narazie nabieram doświadczenia związkowego z moim Aniolkiem

To samo moze powiedziec moj chlopak- jestem jego pierwsza ;)
 
Do góry