Ile Kosztuje U Was Zioło?

Paski

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
zakopane
0,5g (3/4 fifki za 15zł)zioło prosto z Czech sprowadzane pięknie pachnie ;)

ale już połówki u nas wyginęły bo trochę przypał ludzie robili na dzielni nontoper połówki chcieli i biegali jak pojb*ni wiec zaczęli worki sprzedawać ofc nie są ważone ( z pakietem na wadze około 1.10g ) ale warto bo stafik pali się długo i ogółem konkret mózgoje.bos ;p
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Towar tak na jedną lufkę to od 5 zł... czyli 15 zł. za 0,5 jak napisał nevermore. Jeśli chodzi o worek to ok. 30 zł.
 

qwazi321

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
U mnie w mieście, kilku znajomych kupuje po 30zł za gram. Ja się raczej w to nie bawię, jak bym potrzebował to wystarczy do kumpla podejść [:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
U mnie w mieście, kilku znajomych kupuje po 30zł za gram. Ja się raczej w to nie bawię, jak bym potrzebował to wystarczy do kumpla podejść [:

Teraz nie kupuje się gramów tylko worki w których jest max. 6 szkieł (czyli ok. 0,70-0,80g) :) Prawdziwego grama możesz kupić w coffyshopie, ale nie u dilera ;)
 

Paski

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
zakopane
3/4 fifki ? Chodzi Ci o lufkę, czy o worek ? Bo 0,5 g to Ci powinno wyjść, jakieś 3 lufy, a jak o worku piszesz to całkiem niezła cena, jak za 3/4.


nie rozumiem ? zważ na to że w każdym sklepie mają inne fifki ( raz cyban pojemny raz mniej, nie? ) napisałem że z połówki worka bijemy koło 3/4 fifek( szkieł ) zresztą te połówki to juz przeszłość teraz chodzą worki na 6 góra 7 fifek ( to zależy jak kto bije hehe )
 

nevermore

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
...zważ na to że w każdym sklepie mają inne fifki ( raz cyban pojemny raz mniej, nie? ) napisałem że z połówki worka bijemy koło 3/4 fifek( szkieł )

Ło człowieku, to pisz, nie 3/4 fifek, tylko 3,4 fifki, bo ja to zrozumiałem, że taką zwykłą fifkę, ze zwykłego kiosku ruchu, nabijasz do 3/4 ( trzy czwarte - ułamek ) objętości. :)
 

Pyskaty

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koło
U mnie są za 20zl. Ale zalezy od kogo b od jednych więcej wyjdzie w półce a u innych mniej ;D
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
OLSZTYN
OLSZTYN- na półki nie sprzedaja nie opłaca sie czy coś gram normalnie 30zł ale dobre zioło jest ostra masakra xD tyle ze dupa nazywac to gramem bo wychodzą 4 szkła dobre napewno to nie gram;/ kiedys było nawet 7 szkieł wychodzilo teraz żenią kur.a bieda jest dilerzy walą śceme jak sie da ale za to dobry sprzęt jest ;] pozdro
 

laudy1

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Jastrowie
Witam :) Lecz jezeli zeczeles taki temat to w wiekszosci miast polowka jest dawana na 2-3 kany. Iz jezeli posiadasz dobre ziolko i od dobrego sprzedawcy to dostajesz z wagi bez wzgledu na ilosc z polowki wychodzi ok 4 kan :) To tak jak dostajesz nie raz sztuke od kogos masz na 5 kan i chce Ci wcisnac ze to jest g.

Owszem Wy mowicie dobrze i nie mozna miec do Was pretesi iz w wielu miastach polowka wyglada nastepujaco ze daja na 2-3 kany (lufki) i sie ciesza ;// Juz troche sie tym interesuje :) wiec wiem. U mnie 0,5 z wagi 15 zl :) Pozdrawiam
 

czarnykoty1

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Od 45 do 25 zł za 0,5g - czysta...zadnych bajerów... :p

Ale czasami jest i jeszcze drożej[url="http://dawne.kursytanca-krakow.com"].[/url]..bo wiecie jak jestt na rynku, dzisiaj wszyscy biorą, a jutro juz niee... :p
Najtaniej było w lipcu, bo sprowadzili kilkanaście kilo z Kolumbii (Ameryka Połudnowa..).

Pozdrawiam, a i chcę dodać ze ja nie zarzywam, ale wiem kto, gdzie i kiedy sprzedaje... :P

Ale żeby 45/0,5 ? to jest dość sporo. Ale być zioło ziole nie równe :p
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Standardowo. Trzy dychy za grama, jak niemalże u każdego innego w mieście, pomimo że czasem przy dobrych wiatrach można dostać nieco taniej grama, ale pod warunkiem, że dokona się interesu biorąc więcej towaru.
 

pawlopawlo007

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
LBN
u mnie za 0,5g to 20zł , dlatego nie oplaca sie zawijac takich ,malych ilosci.
Bo;
0,25- 10zł
0,5- 20zł
1g-30zł
2,5g 50zł
5g-100zł
i pozniej tak jakos leci , a jak wiecej sie zawija to zawsze jakies GRATISY sie dostaje

:D pozdro
 

L.U.C

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
15 pln woj dolnoslaskie. :sexy:
szczerze mowiac to trzeba raczej o sztuke pytac bo 0.5 to malo kto juz teraz sprzedaje. jak sztuka to 30 pln.
0.5 to raczej dawka na jedna osobe dobrze wprawiona w palenie jak chodzby dla mnie a wiadomo samemu sie raczej nie smazy :]

15 pln woj dolnoslaskie. :sexy:
szczerze mowiac to trzeba raczej o sztuke pytac bo 0.5 to malo kto juz teraz sprzedaje. jak sztuka to 30 pln.
0.5 to raczej dawka na jedna osobe dobrze wprawiona w palenie jak chodzby dla mnie a wiadomo samemu sie raczej nie smazy :]
 
Do góry