ile kosztuje podstawowe szkolenie fryzjerskie

kamalejs

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny, skończyłam w tym roku liceum i szczerze mówiąc nie mam za bardzo pomysłu na dalszą egzystencję. Mam chyba trochę smykałki w kierunku fryzjerskim, mamę siostrę i brata w domu strzygę więc może w tym kierunku pójść. Tylko co wybrać, znowu jakąś długoletnią szkołę i 2,3 lata nauki czy możne lepiej jakieś dobre sprawdzone kursy?
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
A może zapytać w jakiś dobrym salonie? Może podpowiedzą? Jeśli masz do tego smykałkę to trzymaj sie tego. Mój fryzjer jeżdzi nowym mercem. A obserwowanie go przy pracy to frajda nawet dla obserwatora. Pomysł znakomity. Brakuje fachowców w tej dziedzinie.
 

Oliwiaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Fryzjerstwo fajny zawód, a jak przy tym jest się dobrym to i zarobić idzie. Ale, żeby być dobrym i na topie to trzeba się co i raz doszkalać. Moim zdaniem w wieloletnie szkoły nie ma co się bawić, lepiej zrobić kilka specjalistycznych kursów w dobrych akademiach. Najbardziej taka renomowaną z którą się spotkałam, mieści się na Warszawskim Ursynowie. W akademii Gnatyshyn organizowane są zarówno kursy kilku dniowe doszkalające jak i typowe przygotowujące do zawodu kilku miesięczne. Na ich stronie jest cały wykaz kursów wraz z cennikiem, więc najlepiej tam zajrzyj.
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja byłam na takim kursie z urzędu pracy - wszystko za free :) miałąm 3 tysie do zagospodarowania
 
Do góry