Ibisz

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Ibisz to idealny przykład faceta, który przechodzi kryzys wieku średniego :)
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Ibisz tak samo jak Wojewódzki. Próbuje się odmłodzić na siłę.
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
Ibisz stara się na siłę utrzymać w telewizji, a do tego chce podobać się wszystkim kobietom, z którymi ma okazję pracować. Na ten jego przyklejony sztuczny usmiech już nie mogę patrzeć. Ale trzeba przyznać, że jak na jego wiek to trzyma się świetnie. Od paru lat jego wygląd się nie zmienia XD
 

ramona05

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ibisz to idealny przykład faceta, który przechodzi kryzys wieku średniego
smile.gif

Dokładnie. Ostro przechodzi okres andro-idiocenia.
Lubiłam go, gdy jeszcze był "prostym prezenterem" ;) - jak nadal sam siebie nazywa.
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Heh no macie racje. Podobno w wakacje strasznie sie chwalił swoim torsem na plazy w trójmieście hehe jakos go nie spotkalam ale to moze i lepiej
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Tors, biceps - on tego nie ma :D Prosty prezenter? To było daaaaawno temu, ogólnie tak jak ktoś napisał - odmładzanie na siłę - a czas leci i zatrzeć się tego nie da :p
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ibisz to lowelas. Po prostu oczekuje od każdego aplauzu. A i jeszcze na śledzik.pl chwali się tym, jakim to jest dobrym ojcem. Toż to żałosne. Nie ma się czym wybić? Ech. Porażka.
 

romcio77

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
wlasnie jest u majewskiego niestety chyba nigdy nie zmienię do niego zdania już od 5 10 15 LOL
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Ibisz, heh...;) A widzieliście go może, jak Gołota "walczył" z Adamkiem? Ibisz wcielił się tym razem w rolę profesjonalnego zapowiadacza (tak jak tak słynny siwy gość, Buffer chyba) i był po prostu przepocieszny:) Może jeszcze gdzieś na jutubie to jest;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ibisz, heh...;) A widzieliście go może, jak Gołota "walczył" z Adamkiem? Ibisz wcielił się tym razem w rolę profesjonalnego zapowiadacza (tak jak tak słynny siwy gość, Buffer chyba) i był po prostu przepocieszny:) Może jeszcze gdzieś na jutubie to jest;)

Hehe, jak go zobaczyłam przed tą walką to sobie pomyslałam,że chyba w Polsacie mają kryzys z zatrudnieniem, bo już naprawdę nie mieli kogo tam dać....:D
Zupełnie tam nie pasował
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Hehe, zawsze mogli dać Chajzera;) Chociaż nie, bo to TVN... Ale np. specjalnie na ten wieczór mogli się szarpnąć i zatrudnić np. Piotra Kupichę, toż to głos jak dzwon:D Sprawdziłby się co najmniej równie dobrze, jak Krzyś;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Taaa, ten od proszku i bramki numer jeden byłby idealnym prowadzącym :D

Ja bym tam widziała Manna- postawny chociaż, Gołota i Adamek w jednym :p
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Ja i tak będę obstawał, żeby przy najbliższej nadarzającej się okazji dać tą fuchę Piotrkowi Kupisze (tak to się odmienia?!:) ). Mann nie miałby tej charyzmy, choć to też ciekawa propozycja;) On by się nadał przy walkach sumo, choć tam raczej nie mają takich zapowiadaczy;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Piotr Kupicha mógł zaśpiewać Gołocie: pokaż, na co Cię stać, może by wtedy lepiej wypadł :D
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
:) ale farmazony:) ale ten Ibisz to było przegięcie rzeczywiście
 
Do góry