HUGO BOSS ZIELONY

MANAK

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Zauważyłem że na allegro są perfumy hugo boss zielone w 2 różnych opakowania. Czy jedne z nich to podróby ??
 

Marlo

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Komety
Na alegro niekupuj perfumów mogą ci sprzedac same perfumy niezależy od opakowania nabiją cie w butelke dostaniesz wode z kranu a nie per fumy.
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Jak na allegro mozesz poczuc zapach perfum? :mruga:
Ja osobiscie bym perfum nie kupował na allegro
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
eeee tam ja kupowałem na allegro u jednego klienta kilkanaście perfum (hugo boss, lacosta, Dolce & Gabbana i wszystkie zapachy się zgadzały z perfumami ze sklepu ;] jak ktoś chce to mogę dać do tego pana kontakt na maila... pisać na PM, ale nie wiem czy on jeszcze prowadzi swoją działalność...
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
jak cena poniżej 120zł to na 95% podróbka.. Niestety ale perfumy to najłatwiejszy element do podrobienia ;/ tyle jest zamienników że Ci co podrabiaja perfumy napewno dobiorą coś 'podobnego' kilkanaście razy tańszego , a jeśli chodzi o opakowanie to juz najmniejszy problem.
 

Marlo

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Komety
No ale tak naprawde to można tylko czeba się upewnić czy sprzedający najlepiej jest nie wiem prowadzący dizałalnosć handlowa ma własną firme.Albo jest jej przedstawicielem.
 

MANAK

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Jak na allegro mozesz poczuc zapach perfum? blink.gif
Ja osobiscie bym perfum nie kupował na allegro

Moge iść do perfumeri i powąchać dany zapach a potem kupić na allegro za połowe ceny.
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No ale tak naprawde to można tylko czeba się upewnić czy sprzedający najlepiej jest nie wiem prowadzący dizałalnosć handlowa ma własną firme.Albo jest jej przedstawicielem.

najelpiej iść do sephory :p a co do allegro z tą działalnoscia to racja , wystarczy sie zapytać czy wystawi f/v , jeśli wystawia f/v to towar jest raczej legalny.
a najlepiej miec kogos znajomego/rodzine co co pól roku dostarczy zapas ;]w UK hugo zielony 13,99 funtów 100ml , lacoste ciut taniej , a str8 praktycznie za grosze ;]
 
Do góry