http://www.torformuly1.pl/

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Warszawa nie może mieć wszystkiego a pozatym tam i tak już jest strasznie ciasno! uważałem i nadal uważam że Wroclaw zdobędzie największą ilość głosów i tor powstanie właśnie tam!
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
No niestety :p wygląda na to że Wrocław wyszedł na prowadzenie, liczy się i tak tylko to żeby taki tor był w naszym kraju :) to będzie takie nasze małe zwycięstwo...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Przydałoby się takie zwycięstwo. Nie tylko Euro, ale też wyścig F1. To byłoby coś :) Ostatnio coraz więcej organizuje się ważnych imprez sportowych w Polsce. Warszawa w głosowaniu niestety ma już nikłe szanse, ale wciąż trzeba mieć nadzieję :)
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Do końca głosowania jeszcze tylko 12 dni! Wrocław w czołówce!!! zaraz po nim Gdynia, nie marnujcie czasu tylko zagłosujcie http://www.torformuly1.pl !!!! Uważam że temu miastu należy się taki tor do F1.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Kubica sobie radzi aż miło więc skoro mamy reprezentatywną postać w F1 na arenie między narodowej więc taki tor będzie jak najbardziej na miejscu :) F1 POLSKA SILNA :) głosować :p
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
Robert sobie radzi no cóż.... nieźle ale mam nadzieję że mimo to tor powstanie bo inicjatywa fajna, ja głosuję na warszawę choć widzę że ostro przegrywa...ale zostało kilka dni do głosowania więc... :D
poza tym Robert dobrze czuje się na torach ulicznych więc taki tor w Polsce byłby dla niego stworzony :D
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
nie idzie mu bo jeko bolid szwankuje

we wrocku duzo mostow i kanalow zeby tam jakis kierowca to wody nie wpadl przypadkiem :D
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
no to niech mu ten bolid w końcu ładnie przyszykują albo niech zmieni zespół czytałam teraz, że Kubica znalazłby miejsce w Brown GP z takim zespołem na torze ulicznym w Polsce wygrałby na bank tym bardziej warto głosować i się interesować :)
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mosty nie mosty damy radę! są też i fajne odcinki miasta które bez problemu na czas wyścigow można wyłączyć z ruchu publicznego i nie spowoduje to paraliżu całego miasta!!! WROCŁAW GÓRĄ:)
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Kiedyś nielegalne wyścigi miały miejsce w Maślicach we Wrocku, więc tamtędy spokojnie trasa może iść ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Przydałby się taki tor w Polsce :) To by było coś :) Szkoda, że Warszawa ma już raczej nikłe szanse...
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
oj jeszcze zostało kilka dni na głosowanie więc każde miasto ma szansę :) chociaż i ja się powoli do Wrocławia przekonuję jak widzę tę trasę :) w Warszawie w jakim miejscu miałaby przechodzic?
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
spoko filmik fajnie że są info o każdym torze :)
tor na legalne wyścigi ...fajna sprawa ale na prawdę myślisz że wariaci znikną z ulic??
dla mnie taki tor F1 w Polsce to też kwestia prestiżu :D

link do toru w Warszawie nie mogłam się oprzeć żeby nie poprzeć swojego miasta :D
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
nie no tor we wrocławiu to fajny pomysł no i przede wszystkim ciekawy tor :) a tego pana co się wypowiada to kojarzę z telewizji więc myślę, że głupot nie gada i sam mówi że najciekawszą propozycje ma Wrocław więc może zagłosuję...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Zna się na rzeczy, ale mimo wszystko każdy tor ma swoje wady i zalety. Chociaż ten we Wrocławiu zapowiada chyba najwięcej emocji ;)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Ciekawe czy LG ma jakichś ekspertów zajmujących się zagadnieniami F1 ? Wie ktoś coś na ten temat ? Skoro partner F1 to coś chyba mieć powinni.
 
Do góry