HP DV6-6150EW i5 8GB RAM 500GB HD6770 2GB WIN7 3LATA GWAR HP

Casti

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzień Dobry,
przedmiotem sprzedaży jest laptop HP DV6-6150EW.
Komputer zostały kupiony w sieci Sferis dnia 24-03-2012 roku, posiada gwarancję 3 letnia HP. Posiadam dowód zakupu.
Proszę wziąć pod uwagę, że inne takie same modele tego laptopa w podobnej cenie są zawsze z roczną gwarancją sprzedawcy(np. Media-Markt). U Mnie jest 3-LETNIA gwarancja producenta HP.
Od tego czasu komputer jest używany przeze Mnie głównie do celów takich jak Microsoft Office itp.
Przez ten czas 4 miesięcy użytkowania nie miałem problemów z komputerem. Chodzi płynnie, bez większych ścin.
Stan techniczny komputera oceniam na WZOROWY, stan zewnętrzny oceniam na bardzo dobry. Jedynym mankamentem są praktycznie ledwo widocznie klawisze "A", "S" oraz lekko wytarty klawisz "W"(przy zakupie dodaję nalepki na klawiaturę z literkami).
Oczywiście, laptopa można obejrzeć osobiście w Komorowie pod Warszawą.

Zdjęcia w dużo lepszej jakości dla zainteresowanych dam na mail'a.

!!PREFERUJĘ ODBIÓR OSOBISTY!!


Wysyłka towaru na własną odpowiedzialność(nie przyjmuję zwrotu w razie jakichkolwiek uszkodzeń. Jest to dosyć spore urządzenie elektroniczne które od byle czego może się uszkodzić, dlatego preferuję odbiór osobisty)

Dowiozę laptopa na terenie Warszawy(i zachodnich okolic) za dodatkową opłatą tego samego dnia.


Zapraszam do kupna

GG:32632744

Numer produktu QA944EA
Procesor Intel Core i5-2410M 2,3 GHz
Pamięć podręczna procesora 3 MB pamięci podręcznej L3
Pamięć 8 GB DDR3 1333MHz
Maksymalna ilość pamięci RAM Możliwość rozszerzenia do 8 GB DDR3
Karta graficzna AMD Radeon HD 6770M (2 GB pamięci dedykowanej GDDR5)
Wyświetlacz Wyświetlacz High-Definition LED HP o przekątnej 15,6" z technologią BrightView (1366 x 768)
Dysk twardy 500 GB SATA (7200 obr./min)
Napęd multimedialny Napęd Blu-Ray ROM, SuperMulti DVD±R/RW z obsługą nośników dwuwarstwowych
Karta sieciowa Wbudowana karta sieciowa Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000
Łączność bezprzewodowa Karta sieci bezprzewodowej Bluetooth Intel 802.11 b/g/n
Dźwięk System dźwięku Beats
Klawiatura Pełnowymiarowa klawiatura z wbudowanymi klawiszami numerycznymi
Urządzenie wskazujące Płytka dotykowa TouchPad z obsługą gestów Multi-Touch i wyłącznikiem
Gniazda kart PC Wieloformatowy, cyfrowy czytnik kart Secure Digital oraz kart MultiMedia
Gniazda zewnętrzne
  • 1 gniazdo VGA
  • 2 wyjścia słuchawkowe
  • 1 wejście mikrofonu
  • 2 gniazda USB 2.0
  • 2 gniazda USB 3.0
  • 1 gniazdo RJ45

Wymiary 37,8 x 24,68 x 3,52 cm
Waga Od 2,91 kg
Zasilanie Zasilacz 120 W 6-ogniwowy akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
 

Attachments

  • IMG_02221.jpg
    IMG_02221.jpg
    94,8 KB · Wyświetleń: 5
  • IMG_02251.jpg
    IMG_02251.jpg
    121,4 KB · Wyświetleń: 5
  • IMG_02271.jpg
    IMG_02271.jpg
    126,1 KB · Wyświetleń: 4

prestru

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Wieś
Witam
Komputer zostały kupiony w sieci Sferis dnia 24-03-2012 roku, posiada gwarancję 3 letnia HP

Żadna nowina panie kolego...Każdy sprzęt zakupiony w krajach które należą do UE podlega 2 letniej gwarancji.
Dla sprostowania nie TY dajesz tą 3 letnią gwarancję tylko producent.Żadna mi tam rewelacja.
Powodzenia w sprzedaży bo z tego co mi wiadomo jeśli chodzi o Produkty HP........no nie mam nic do tej Firmy ale trudno jest to sprzedać :108:
 
Do góry