Horror

FreakOnALeash

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bakersfield
ja mam świetną propozycję

19badf3ea5232a156d269e015086a74a.jpg


"1408"-na podstawie opowiadania Stephena Kinga. Film ten jest lepszy od tych nudnych horrorów w stylu "Piła" (ile razy można to samo oglądac??), "Wzgórz [..]" (dwójka już była nudna) albo "Teksańskiej masakry [..]" (tu już zasypiałem).
"1408" w porównaniu do w/w ma klimat, który jest najważniejszy w horrorach a nie wiadra krwi i fruwających części ciał. Szczególnie świetna muzyka, reżyseria oraz główne role grane przez Johna Cusacka oraz Samuela L . Jacksona to największy atut filmu. Kto czytał książki Kinga ten będzie wiedział o czym mówię.
Ośmielę się powiedzieć, że "1408' jest dotychczas najlepiej zekranizowaną powieścią Stephena Kinga.

5160c79e03d3e633909215ec3d79a832.jpg
 

psychophaze

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Egzorcyzmy Emily Rose oglądane samemu w nocy ze słuchawkami na uszach ... grrrrrrrrr !
 

szpaner1000

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
445
Punkty reakcji
0
Miasto
Jak to ze Śląska?
..........::::::::::THE BLAIR WITCH PROJECT::::::::::..........


Również Krąg ( japoński ). Chodzi mi o pierwsze części tych filmów. Jak oglądałem "Krąg" w telewizji nocą to wyłączyłem bo za straszny był jak dla mnie. Ale ogólnie świetny. Nie kręcą mnie takie horrory jak piła bo tam tylko widać mordowanie i krew. To raczej jest obrzydliwe a nie straszne. I wszystko jasne :sexy:
 

heeeidi

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wrocław
O matko -.- Nie wiem jak można na Klątwie (mówię o ten amerykańskiej co to w kinach była i w ogule) cokolwiek się bać -.- Ale różne są gusta.. Tam może były 2 momenty trochę straszniejsze, jednak film całkiem beznadziejny jak dla mnie. I to jedyny z nielicznych horrorów, na jaki mnie znajomi wzięli i prawdopodobnie ostatni. Nie lubię się bać.
A The Blair With Project to samo co napisałąm o Klątwie.. -.-
Ale to tylko moje zdanie jak coś.

A horrorów nie oglądam :p I proszę nie uznawać tego jako spam ;)
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
THE BLAIR WITCH PROJECT - nie przestraszyłam się. Jedynie co to miałabym na poczatku troche stracha przebywać w nocy w lesie...a ogląda sie jak zwykły udokumentowany film.

Głosy 1 jest nawet nawet. jest jedem moment kiedy mozna sie przestraszyc xD mój braciak az podskoczył, hehe - ale 2 jest o wiele słabsza.


Horrów jest wiele ale niestety jak dla mnie zbyt słabe...{naczona by sie nie bac}

tak jakos.
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
NAJLEPSZY horror to <tfu tfu> Moda na sukces!! HA HA HA ....
Boyan ile Ty masz lat??? Zaloze sie ze nie widziales "Ślady Zymbów na Kaszance" na podstawie ksiazki mistrza grozy Stephena Kinga wyrezyserowanego przez George'a A. Romero, a nawet dam sobie ręke uciąć, że jush na pewno nie oglądeś filmu "Burza w Nocniku" - obrazu nakreconego przez Lucio Fulciego.....
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
- Wrong Turn :D - kochane :D - polecam :D
- Dom woskowych ciał
- Egzorcyzmy Emily Rose
- Piła
- Descent
- Cube
- 13 duchów
- kurde pare było wypaśnych ale tytułów nie pamietam :(
jak sobie przypomne to dopisze
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
a znasz definicje horrorów ... czy może wiesz jaka jest różnica np między thrilerem a horrorem
wymieniłam horrory, które widziałam ale jeszcze żaden taki nie był żebym podskakiwała np na fotelu :p jedynie co mi się podobał wrong turn i to byłoby na tyle :p, to co nie pamietam tytułów to szkoda, bo to były z prawdziwego zdarzenia horrory ale tak to jest ogladać u znajomych a potem się pytać jaki to był to słyszę odpowiedź nie pamietam ;(

Ps. komedią to może być Krzyk albo Straszny Film ... daremnota :/
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Numero uno jest Blair Witch Project - niby produkcja zajeżdzająca amatorką, a tak naprawdę wszystko genialne przemyślane. Dwójka to niestety nie to samo, jako kontynuacja ssie, ale jako horror daje radę.

Poza tym Klątwa(japońska). Jedyny film, gdzie dopatrzyłem się dodatkowych smaczków elektryzująco działające na klimat. Gdy zatrzymamy film w paru kadrach możemy zobaczyć odbicie/zarys kształtu dziecka w witrynie sklepowej czy na oknie.

Silent Hill - nawet w jednym momencie poczułem lekki strach. A to mi się rzadko zdarza oglądając horrory.
 

damiano14

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
kątownia
oczywiście że OMEN 2006 <szczególnie ta scena na cmentarzu> a także:

zły skręt; the ring 1 2

te najlepsze z najlepszych :D
 
Do góry