Honor

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
oblicza zbrodni b. dobry kawalek, ja lubie też "invaders" oraz "bóg wojny"
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Teraz słucham całej płyty 'Urodzony białym" i świetne nuty są na niej, poziom chyba lepszy od K88.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Zarówno Honor jak i K88 mają niektóre fajne piosenki, ale nie oszukujmy się- z Irydionem równać się nie mogą. :D


Poza tym, o ile podobają mi się pod względem muzycznym, to ideologia już mi nie odpowiada, więc słuchać non stop ich nie mogę.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Przesłuchałem dwie płyty Honoru Cena idei i Urodzony Białym.
Jak dla mnie ta druga jest o wiele lepsza, świetne teksty i taka trochę melancholijna muzyka. Utwór Zdradzona ziemia jest za:cenzura:isty. Teraz czas na kolejne płyty.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Cena idei i Biały front to początki więc raczej słabiutko było. Ale końcówka kiedy Honor odchodził od RAC w stronę metalu juz wymiata. Nie zgodzę się z Odwetem, ze Irydion jest lepszy. Jak nagra jeszcze parę płytek zobaczymy. W przypadku Honoru widać rozwój. Niestety projekty typu October14 czy Battlefield to już nie to. Mogę posłuchać, ale bez Szczerego na wokalu to już tylko echo.
Co do K 88 aż tak ostro jak TenebrosuS bym ich nie oceniał. Na pewno wolę Honor ze względu na teksty i klimat. Większość tekstów K 88 ocieka banałem. Muzycznie jest trochę lepiej. Ale mimo wszystko szkoda tej kapeli. Projekty Adama z wyjątkiem Contra Boys i 2 kawałków z Godziny Zero nie wychodzą poza przeciętny HC.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
"dyskredytujesz Honor tylko dlatego ze w paru kawałkach coś tam śpiewali nie po Twojej myśli. Teksty mają świetne i nie w każdym utworze było coś o Hessie czy NS." - i o te pare kawałków za dużo. Patriotyzm nie pozwala mi tego słuchać.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Przesłuchałem dwie płyty Honoru Cena idei i Urodzony Białym.
Jak dla mnie ta druga jest o wiele lepsza, świetne teksty i taka trochę melancholijna muzyka. Utwór Zdradzona ziemia jest za:cenzura:isty. Teraz czas na kolejne płyty.
znając twoje zdanie co do KK to płyta W plomieniach wschodzącej siły powinna ci się najbardziej spodobać (zresztą to numer 2 na mojej liście albumów Honoru), Czekając na bestię, Berserkr, Triumf nowej Ery klasyka honoru. nawet ja to doceniam.

Ja nie trawie K88, prędzej bym zaczął "bojsów" słuchać.
no nie mów mi, że szlagier mojego klasowego wyjazdu na Ukrainę Konkwista (obok Znaku Orła :p ) nie jest za*ebisty.
i o te pare kawałków za dużo. Patriotyzm nie pozwala mi tego słuchać.
ja tam mam dystans do muzyki, niektóre kawałki np Rudolf Hess i Narodowy Socjalizm są przegiciem, ale po co dyskredytować resztę?
mogę słuchać nawet czerwonych skinów, byle muzyka była spoko.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
ja tam mam dystans do muzyki, niektóre kawałki np Rudolf Hess i Narodowy Socjalizm są przegiciem, ale po co dyskredytować resztę?
mogę słuchać nawet czerwonych skinów, byle muzyka była spoko.
100% zgody. Kiedyś słuchałem nawet streetpunkowców z Deadlime, a ostatnio czerwone psy z Nucleo Terco. Tak samo nie przeszkadzają mi Grecy z NSBM-owego Iron Youth, Jak grać umieją to wystarczy,.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
znając twoje zdanie co do KK to płyta W plomieniach wschodzącej siły powinna ci się najbardziej spodobać (zresztą to numer 2 na mojej liście albumów Honoru), Czekając na bestię, Berserkr, Triumf nowej Ery klasyka honoru. nawet ja to doceniam.
A dzięki zaraz poszukam gdzieś na rapidzie pewnie powinna być.
Na marginesie zadnym katożercą nie jestem co więcej z racji tematu mojej pracy magisterskiej dość często przebywam w bibliotekach klasztornych i cenię sobię pomoc ze strony zakonników.
 

spy86

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
w różnych miejscach świata
niektóre kawalki mozna posłuchać..... ale niestety nie wszystkie.Moze dlatego ze ich muzyka nie ma w sobie tego czegos co potrafi przyciagnąc potencjalnego słuchacza.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
a to ciekawe, bo mi naprawdę trudno znaleźć kawałek Honoru, który by mi się nie podobał.

Moze dlatego ze ich muzyka nie ma w sobie tego czegos co potrafi przyciagnąc potencjalnego słuchacza.
czyli nie śpiewają o miłości, zdradzonej miłości, miłości nieodwzajemnionej, miłości wielkiej, miłości przelotnej, pierwszej miłości, ostatniej milości i ch.g.w. jakiej jeszcze miłości :]
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
niektóre kawalki mozna posłuchać..... ale niestety nie wszystkie.Moze dlatego ze ich muzyka nie ma w sobie tego czegos co potrafi przyciagnąc potencjalnego słuchacza.
Honor ma poetyckie teksty, nie wszystkie co prawda, ale od " Urodzonego Białym " 100 % szacunku.
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Często przy mówieniu o utworach Honoru zapomina się o splicie z Graveland, a wszystkie 3 kawałki z tej płyty to kawał dobrego cięższego grania.

Super jest też koncert unplugged, niesamowicie brzmi Dzwon czy Stal Zemsty na akustyku, trochę tylko irytują przerywniki widowni.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Niezbyt przepadam , ale muszę przyznać ,że kawałek "ostatni Drakkar" mnie zaczarował ;)
 
Do góry