Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Do homofobów wypowiadających się w wątku:

Odłówcie i przeróbcie na tran wszystkie homoseksualne wieloryby,

wszystkim homoseksualnym słoniom strzelcie w łeb, zostawcie tylko kły - na coś tam się przydadzą....itd. itp. itd ....

Ps. Podobno najbardziej nerwowo i zagorzale przeciw homoseksualizmowi wypowiadają się mężczyźni, którzy w głębi duszy nie są pewni własnej orientacji seksualnej.



żal...

:bag:
 

ramona05

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Niby napisałeś/aś kilka zdań, ale zawartości merytorycznej trudno w nich dostrzec
smile.gif

Moim zdaniem jest w tej wypowiedzi SAMA MERYTORYKA.
A zgłębiać tego dziś nie zamierzam - bo zaraz wychodzę na rower. :)
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Ramona gadasz takie bzdury że aż się za głowę złapałem.
Porównanie ludzi do zwierząt jest bez celowe.
Zwierzęta nie domagają się absurdalnych praw bo to tylko zwierzęta. :)
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Moim zdaniem jest w tej wypowiedzi SAMA MERYTORYKA.
A zgłębiać tego dziś nie zamierzam - bo zaraz wychodzę na rower. :)
To ja mam prośbę hasaj sobie na rowerze do woli i więcej nie pisz tu takich bzdur,
coś ostatnio zrobił się w tym temacie wysyp toleranciuchów, czyżby wiadomość o przyszłorocznej paradzie tak ich zmobilizowała?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Odłówcie i przeróbcie na tran wszystkie homoseksualne wieloryby,

wszystkim homoseksualnym słoniom strzelcie w łeb, zostawcie tylko kły - na coś tam się przydadzą....itd. itp. itd ....

Ps. Podobno najbardziej nerwowo i zagorzale przeciw homoseksualizmowi wypowiadają się mężczyźni, którzy w głębi duszy nie są pewni własnej orientacji seksualnej.

Kiedyś owce i barany leczono w usa 1 zastrzykiem, teraz się właśnie po interwencji lobby homoszalenietolerancyjnego je zabija.

Ps. Podobno Kopernik był kobietą.
 

ramona05

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ramona gadasz takie bzdury że aż się za głowę złapałem.
Porównanie ludzi do zwierząt jest bez celowe.
....

Zarówno ludzi, jak zwierzątka - preferencjami seksualnymi obdarowuje natura.
Jak wolisz - Stwórca.
Powinieneś, zanim zarzucisz komuś ignorancję - poczytać na ten temat.
Nie wiem, co masz na myśli pisząc "bez celowe" (nie chodzi mi tu o błąd ortograficzny, tylko o intencje tego przekazu).

...........
Ps. Podobno Kopernik był kobietą.

Ta kwestia brzmiała : "Kopernik była kobietą".
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Drodzy inni, zacytuję waszego guru Biedronia.
Lecz nastanie dzień gdy ich miasta zadrżą od miarowego marszu gejowskich legionów i znów Polacy będą się bać, gdy nasze zbrojne gejowskie kohorty będą niszczyć ich i zabijać. Na pohybel wrogom naszej rasy! Bóg jest z nami!! Bóg jest z nami!!

Słowa przemówienia Biedronia podczas Manify 8 marca 2006.
To jak jesteście tacy silni to dlaczego wszystkie wasze demonstracje chroni policja ?
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Ramona zwierzęta są niżej w hierarchii ewolucyjnej niż ludzie więc dlatego jest to bezcelowe.
Jesteś ignorantką bo jakbyś czytała temat zauważyłabyś że udzielam się tutaj już dość długo więc jestem na bieżąco z tematem.
Odpowiedz mi na pytanie czy w przypadku zwierząt orientacja homoseksualna jest pożyteczna? Nie rozmnożą się takie osobniki wiec hodowanie ich nie ma sensu. ;]
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
To jak jesteście tacy silni to dlaczego wszystkie wasze demonstracje chroni policja ?
to tak jak z tą sceną z Killera, komisarz Ryba do Killera"myslisz, ze po co oni tu są(pokazując na kilku policjantów podczas przesłuchania), zeby chronic mnie przed tobą? nie, oni są po to aby chronic ciebie przede mną!!" :D
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
to tak jak z tą sceną z Killera, komisarz Ryba do Killera"myslisz, ze po co oni tu są(pokazując na kilku policjantów podczas przesłuchania), zeby chronic mnie przed tobą? nie, oni są po to aby chronic ciebie przede mną!!" :D
Masz rację. Legiony Biedronia rozniosły by w pył homofobów.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Legiony Biedronia rozniosły by w pył homofobów.
może w otwartej walce nie mieliby szans, ale musicie wiedzieć, że jest to armia która do perfekcji opanowała zachodzenie przeciwnika od tyłu ;P
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ramona zwierzęta są niżej w hierarchii ewolucyjnej niż ludzie więc dlatego jest to bezcelowe.
Jesteś ignorantką bo jakbyś czytała temat zauważyłabyś że udzielam się tutaj już dość długo więc jestem na bieżąco z tematem.
Odpowiedz mi na pytanie czy w przypadku zwierząt orientacja homoseksualna jest pożyteczna? Nie rozmnożą się takie osobniki wiec hodowanie ich nie ma sensu. ;]
To że wypowiadasz się w temacie dłużej nie znaczy że masz rację. Twoje pytanie co do zwierząt jest bez sensu bo ze wszystkich zwierząt tylko nieliczne są zwierzętami hodowlanymi.

może w otwartej walce nie mieliby szans, ale musicie wiedzieć, że jest to armia która do perfekcji opanowała zachodzenie przeciwnika od tyłu ;P
A skąd wiesz co opanowali do perfekcji? Zaszedł Cię któryś z nich od tyłu?:)
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
A skąd wiesz co opanowali do perfekcji? Zaszedł Cię któryś z nich od tyłu?:)
co prawda mnie ominęło to radosne doświadczenie, ale biologia jest nieubłagana no i kiedyś zrobiono mi kawał podrzucając gejowską gazetkę do plecaka to sobie przejrzałem :D
 

ramona05

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ramona zwierzęta są niżej w hierarchii ewolucyjnej niż ludzie więc dlatego jest to bezcelowe.
Jesteś ignorantką bo jakbyś czytała temat zauważyłabyś że udzielam się tutaj już dość długo więc jestem na bieżąco z tematem.
Odpowiedz mi na pytanie czy w przypadku zwierząt orientacja homoseksualna jest pożyteczna? Nie rozmnożą się takie osobniki wiec hodowanie ich nie ma sensu. ;]

Orientacja po prostu JEST, dana nam od natury.

Jeśli twoim zdaniem użyteczność jest warunkiem do tego, by mieścić się w normach - to jak mieści się w tych twoich normach bezpłodny mężczyzna, bezpłodna kobieta ? Są zboczeni?
Według statystyk w 1999 roku co czwarte małżeństwo w Polsce nie mogło mieć własnych dzieci, (badanie nie obejmowało związków nieformalnych).
Czy twoim zdaniem należą oni do grupy nieużytecznych ludzi ????

A poza tym jakie to ma znaczenie, czy udzielasz sie tu długo, czy krótko ? Jesli długo - to twój głos liczy się podwójnie ;) ? Czy to dlatego wydaje ci się właściwe używanie określenia "bzdurzysz" w stosunku do interlokutora ?

 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Myślałem, że natura stworzyła organizmy żywe z myślą o prokreacji i wydaniu na świat potomstwa w celu przedłużenia gatunku.
eee wiesz homosie robią to tylko dla przyjemności !! :D
nie mogą genetycznie przekazywać swojemu potomstwu skrzywienia to starają się uzyskać prawo do adopcji coby wypaczać choć w ten sposób ... :/
takie leczenie własnych lęków że się nie jest nienormalnym ... :mruga:
masakra !!!
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Myślałem, że natura stworzyła organizmy żywe z myślą o prokreacji i wydaniu na świat potomstwa w celu przedłużenia gatunku.
być może to ze część populacji jest niezdolna do prokreacji służy w jakiś sposób przedłużeniu gatunku?
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
39
eee wiesz homosie robią to tylko dla przyjemności !! :D
nie mogą genetycznie przekazywać swojemu potomstwu skrzywienia to starają się uzyskać prawo do adopcji coby wypaczać choć w ten sposób ... :/
takie leczenie własnych lęków że się nie jest nienormalnym ... :mruga:
masakra !!!
Skoro nie mogą przekazać swego skrzywienia genetycznie to skąd się biorą? Od "idealnych" pod względem genetycznym rodziców?
 
Do góry