Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Sunray, nie dobijaj ludzi takimi 'sukcesami'... :D
ogólnoeuropejski festiwal środowisk LGBT, czyli lesbijek, gejów, biseksualistów i transów.
pedalska masakra piłą mechaniczną.
świecie mój, ojczyzno moja, dokąd zmierzacie?! ;(
Ciekawe czy będzie możliwość kontrdemonstracji?
smile.gif
mozliwości są zawsze :D


nie no, jestem załamana.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
A po co do Krakowa jak ten gejshow będzie w Warszawie? mam nadzieję że dojdzie do dużej kontrmanifestacji, podejrzewam ze mogą być jakieś burdy jak "czcigodni" homogoście będą chcieli się pobawić wieczorem w warszawskich klubach.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
A po co do Krakowa jak ten gejshow będzie w Warszawie? mam nadzieję że dojdzie do dużej kontrmanifestacji, podejrzewam ze mogą być jakieś burdy jak "czcigodni" homogoście będą chcieli się pobawić wieczorem w warszawskich klubach.
to masz nadzieje czy podejrzewasz?
nie ma to jak polska goscinnosc :]
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Gościnność jest nie dla każdego. Ja na przykład nie wpuścił bym do domu dewiantów seksualnych mimo że jestem tolerancyjny. :)
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Chyba potrzeba miesiąc ,żeby przeczytać to wszystko :bag: Swoją drogą naprawdę nie którzy z was mnie rozbawili :lol: dokładniej odnosząc się do "świętej księgi" czyżby inne już nie były na rękę ^^ Chyba biblia tylko dlatego bo tak jest przyjęte w tym kraju "jak wszyscy to i ja" i mówiąc ,że "bo tak jest przyjęte" jest się ograniczonym dlatego ,że robi bądź mówi tylko to co jest uznane w danym kraju za moralne a cała reszta to zło. Czy taki ksiądz i rzeczy o których mówi to dla was nie których autorytet http://www.youtube.com/watch?v=6DTeIhwkrIk ? Więc trzeba wszystkich potępić bo jeden taki jest? Biblia zakazuje wielu innych rzeczy i jakoś o tym już się nie mówi. Poza tym co jest ważniejsze 10 przykazań czy jakaś inna linijka w biblii z jakąś historyjką. Zresztą każdy wierzy w to co chce ,i każdy interpretuje najczęściej tak jak mu wygodniej. Chory kraj to już jest ale nie przez osoby homoseksualne lecz przez heteroseksualne dlatego ,że skoro większości się nie podoba to co kto ze sobą co robi to trzeba inność stępić. Dzieci w tym kraju i tak można sobie zrobić najwyżej 2 osoba będzie oficjalnie ciocią/wujkiem. A jak te które ma prawną władze umrze to wtedy będzie problem co sąd ma zrobić z dzieckiem i pewnie będzie kolejnym co wyląduje w domu dziecka. Lepiej już dać ten papierek no chyba ,że komuś mało papieru w łazience i jest taki skąpy. Więc najłatwiej zastawić ten kraj i wyjechać tam gdzie jest lepiej zostawiając za sobą tych homofobów ,dresów ,skinów ,patologie i o wiele bardziej walniętych ludzi samych sobie.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
to masz nadzieje czy podejrzewasz?
nie ma to jak polska goscinnosc
Podejrzewam ja nie mam parcia na przemoc nie wiem jak to jest u homosiów, liczę na zdrowa kontrmanifestację na którą sam bym się wybrał.
Więc najłatwiej zastawić ten kraj i wyjechać tam gdzie jest lepiej zostawiając za sobą tych homofobów ,dresów ,skinów ,patologie i o wiele bardziej walniętych ludzi samych sobie.
Ja czekam na dzień kiedy ten kraj opuszczą wszelkie patologiczne osobniki o skłonnościach tolerowania wszystkiego jak leci, doczekam się kiedyś?
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Ja czekam na dzień kiedy ten kraj opuszczą wszelkie patologiczne osobniki o skłonnościach tolerowania wszystkiego jak leci, doczekam się kiedyś?
Nie można tolerować wszystkiego jak leci ;) więc powinieneś dać przykłady i argumenty dlaczego owych patologicznych przykładów nie wolno tolerować. Bo czytając te zdanie ,pierwsza myśl jaka mi się nasunęła to ,że mąż bije żonę przepija wszystkie pieniądze od swojej matki jak i od swojej żony a po nocy łazi ulicami i jęczy bóg honor ojczyzna. :)
 

ramona05

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Do homofobów wypowiadających się w wątku:

Odłówcie i przeróbcie na tran wszystkie homoseksualne wieloryby,

wszystkim homoseksualnym słoniom strzelcie w łeb, zostawcie tylko kły - na coś tam się przydadzą....itd. itp. itd ....

Ps. Podobno najbardziej nerwowo i zagorzale przeciw homoseksualizmowi wypowiadają się mężczyźni, którzy w głębi duszy nie są pewni własnej orientacji seksualnej.

 
Do góry