Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
leczyć homoseksualizm.....jak tego tak bardzo chcecie i uwazacie ze to najlepsze rozwiazanie,to moze ktos zaproponuje jakas terapie....leczyc i juz,a to ze nikt jeszcze leku na to nie wymyslil to zaden problem,trzeba to leczyc!
 

Gemma

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
koniec świata...
Tak naprawde nie znacie tych ludzi, chcecie jednak planowac im zycie, kazac im zyc tak i tak
Dokładnie.
Zapewne większość z was nigdy nie rozmawiała z osobą homoseksualną, a uważa się za osobę wiedzącą lepiej co jest dla nich dobre, że może im zabronić tego i tamtego bo różni się od was. <_<
To jest tak samo jakbyście chcieli wyleczyć z miłości swojego przyjaciela bo nie podoba wam się kobieta, którą kocha.. :/
Najpierw zmiencie siebie i swoje chore podejście do 'inności' a potem mówcie ze trzeba to leczyć.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja mam prostą metodę :) ...zorganizować leczenie u odpowiednich psychiatrów. Przecież na takie coś nie mam leku, zato przez rozmowę moża ich stan polepzyć.

Nie rozumiem tego że ciągle porównujecie Kobiete z Mężczyzna do Mężczyzny z Mężczyzną ? Przecież o to właśnei toczy sie ten temat
 

Gemma

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
koniec świata...
Taboretix Ale jaki jest ich stan, że trzeba go polepszyć? To że kochają inaczej od Ciebie to znaczy że są chorzy?!

:/ BEZSENS...
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Taboretix Ale jaki jest ich stan, że trzeba go polepszyć? To że kochają inaczej od Ciebie to znaczy że są chorzy?!
To proszę Cię żebyś mi idpowiedziała na pytanie !

Wyobraź sobie że nagle wszyscy ludzie na ziemi są homoseksualistami :mruga: czy ludzkość przeżyje przez następne 100 lat ??

Wiem co odpowiesz :p ... i dlatego właśeni to jest chroba. Każde destrukcyjne działanie trzeba zwalczać.
 

żaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Jaworzno
Dla mnie homoseksualizm nie jest chorobą. Każdy sądzi, że jak ktoś jest inny od niego to jest chory/inny/dziwny a to nieprawda! Dla homoseksualisty to Ty jesteś inny zrozum to! Społeczeństwo odgórnie narzuca taki tok myślenia, że ogół jest dobry a pomniejsze jednostki są "chore"... a niby dlaczego? Przecież to ich sprawa i ich życie i powinniśmy zostawić ich w spokoju i dać im normalnie żyć. Chciałbyś żeby wszyscy byli tacy sami? Bo ja raczej nie... Świat jest dlatego piękny bo każdy jest inny, ma swoje poglądy i upodobania. Dlaczego chcesz zmieniać ludzi? Jakby tobie kazali się zmienić to nie przyjąłbyś tego raczej z uśmiechem na twarzy! Pomyśl homoseksualista ma te same prawa do życia co Ty! Nie jest podrzędnym gatunkiem w społeczeństwie...
Taboretix jeżeli by wszyscy ludzie byli homoseksualistami to co by było?
To wtedy ludzie dzisiaj "normalni" byliby w tym społeczeństwie traktowani jak dzisiaj homoseksualiści!
I w tym wypadku byś napisał czytałbyś temat o treści "co sądzicie o heteroseksualistach? to choroba?"
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Ale jeśli moje dzieci mają oglądać w przyszłosci liżacych sie dwóch facetów na ulicy i oglądać te Pfuu parady równości to już też moja sprawa. Im mniej homoseksualistów w życiu publicznym tym lepiej, bo nie chce aby kolejne pokolenia sie tego uczyły jakby byłoby to samo co związek kobieta-mężczyzna.
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
nie wiazcie homoseksualizmu z nalogami bo to blad!!!
jak juz mowilem ta chorobe tworza ludzie, ktorzy homoseksualizmu nie moga zaakceptowac.

ukson88 a co by bylo gdyby twoje dziecko bylo homoseksualista? wyslalbys je do psychiatry? zabronil bys swojemu dziecku wyznawania milosci?
to pytanie tyczy sie tez Taboretixa
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
ukson88 a co by bylo gdyby twoje dziecko bylo homoseksualista? wyslalbys je do psychiatry? zabronil bys swojemu dziecku wyznawania milosci?
Podstawowa rzecz jest taka, że jeżeli wychowamy normalnie nasze dziecko, to nie ma szans żeby zostało Homo, a z tego co widze "Ukson88" wyznaje normalne wartości i to nie grozi jego dzieciom.
Przynajmnie ja tak to widze :p
A jamam podobnie i uważam że moim dziecio to nie grozi. Bo jeżeli będa homo to ja będe wiedział że nie potrafiłem ich wychować.
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
pewne jest tylko to , ze wszyscy ,predzej czy pozniej ,pojdziemy do piachu!
niczego nie mozna byc w zyciu pewnym. NICZEGO!!!
wiec odpowiedz na moje pytanie!
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
pewne jest tylko to , ze wszyscy ,predzej czy pozniej ,pojdziemy do piachu!
niczego nie mozna byc w zyciu pewnym. NICZEGO!!!
Ja nie napisalem że jestem pewny, ponieważ nie raz sie przekonałem że nie można być wszystkiego pewnym.

Napisalem wyraźnie że jeżeli popełnie błey to moge mieć homoseksualne dzieci. Ale będe sie starał żeby mnieć normalne dzieci :)
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
ukson88 a co by bylo gdyby twoje dziecko bylo homoseksualista? wyslalbys je do psychiatry? zabronil bys swojemu dziecku wyznawania milosci?

Odrazu na kuracje I napewno nie pozwoliłbym mu na taką miłość. Ale mam razcej pewnosć że do tego nie dojdzie a jak dojdzie to też bede i siebie w łeb bił.
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
i co dalo by ci to cos? dziecko by cie znienawidzilo, a i kuracja najprawdopodobniej by nie poskutkowala, bo serce nie sluga i milosci nie mozna sobie wybierac.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
90% homoseksualistów poddająch sie leczeniu zostaje wykurowanych.
Bo Ci właśnei homoseksualiści nabawili sie tego poprzez media i własne nieprawidłowe życie.
A te 10 % tak ja pisałem wcześniej pewnie rzeczywisćie ma większy problem , ale to są właśnei Ci "Normalni"ltórzy mają to jakoś genowo.

Ale fak jest taki że wszystko możan wyleczyć :)
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ukson88, umiesz myśleć tak jak nie każe ci system?

Kto wymyślił takie bzdury że homoseksualizm to choroba? Kto? A czemu nie jest ustanowione że to normalne? Ale cóż wszystko co mniejszościa jest to dla ludzi chore - na głupote ludzi nie ma rady !

Pozatym co Cie to obchodzi kto jak kocha? Czy chcesz by wszyscy byli tacy jakbyś ty chciał ? Naszczeście dużo z takich ludzi ma w :cenzura:e opinie ludzi i się tym nie przejmuje, a to denerwuje natomiast pewne grupki ludzi - które powinny zostać zniszczone.... !

Wolność jest i każdy może mieć orientacje jaką chce, tzw wolności nie ma u nas, ale trzeba o nią walczyć!

Rozumiem parady, bo chcą walczyć o swoje prawa i być zaakceptowani, a jeśli komuś to nie podoba się to niech nie patrzy na parady, niech nie patzy na tych ludzi i niech wynosi się z tego swiata!

To może checie obozy dla homoseksualistów itp, po co sie bawić w kreowaniu sztucznej choroby, zabić odrazu ich, ale nie pojedyńczo bo to strata czasu, masowo powybijać.

Nie wiem co ludzie mają zakorzenione w tych głowach, ale to chore jest, 0 tolerancji!
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Widzę ze nie kumasz tematu. My tu nie obrażamy i nie wyśmieawamy homoseksualistow . Ale chcemy im pomoc wyjść z tej choroby.

A skoro patrzysz na ten temat z perspektywy "Gnębionej Mniejszości" to mi napisz z jakiej raji ma nami sterować mniejszość.
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Bo Ci właśnei homoseksualiści nabawili sie tego poprzez media i własne nieprawidłowe życie.

Taboretix, orientacji seksualnej nie można się nabawić. To nie grypa. To się ma raz na całe życie.
A co do mediów, to zapewniam Cię że żadne media nie są w stanie zmienić tego, że podobają mi się dziewczyny. Po prostu się nie da.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
A powtarzam kolejny raz że to nie choroba ! To jest normalne, przynajmniej dla mnie i mi to w zupełności nie przeszkadza.
Nie wiem jak kogoś może to obchodzić, mi zupełnie jest obojętnie kto jaką ma orientacje, bo co mi do tego ?Każdy sam decyduje w jakiej orientacji jest i nikt nie powinien się wpieprzać.

Powinno to zostać zaakceptowane i by nie było problemu.

Bo przykładowo idziesz na ulicy widzisz 2 dziewczyny lub chłopaków którzy sie całują, są ci zupełnie obcy i byś się wpieprzył? jeśli tak to po co skoru zupełnie nic nie znaczą dla ciebie ? Dla idei? JEśli tak to jakiej idei? Czy wszyscy muszą kochać tak samo?

Powinni decydować i objąć władze ci którzy mają tolerancje, by przywrócili wolność ! (nie tylko w tej kwesti)
 
Do góry