Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Przecież nie wszyscy homoseksualiści mają jakieś tam żądania ,żeby im cały świat przychylić.
A wy wkładacie wszystkich do jednego worka :/
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Znowu Ci art nie wychodzi.
On porównał waszą roszczeniową postawę do 100 milionów a nie waszą dewiację.
Poćwicz. :D
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
formalizowanie związków gejów to żaden absurd. Absurdem jest chodzić do kościoła, wierzyć że Jezus jest synem bożym i wierzyć w te wszystkie bzdury co tam gadają. To jest prawdziwy absurd. Mamy 21 wiek a niektórzy mentalnie są jeszcze w 15. Zreszą zapychają na klęczkach na jasnej górze - banda ciemniaków - no ale dzięki takim właśnie Ojciec Dyrektor jest człowiekiem bardzo bogatym i za to go szanuję, że wie jak na motłochu robić hajc - ja niestety aż tak nie umiem jak on.

A formalizowanie związków gejów mi w niczym nie przeszkadza, co najwyżej mogę mieć z tego bekę, ale wiem, że oni robią to by nie mieć kłopotów prawnych związanych z odziedziczeniem wspólnego dorobku - bo po to TYLKO i wyłącznie bierze się ślub. A jak ktoś ma inne zdanie na ten temat (po co bierze się ślub) to niech sobie go zachowa dla siebie bo nie każdy jest katolikiem.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
formalizowanie związków gejów to żaden absurd. Absurdem jest chodzić do kościoła, wierzyć że Jezus jest synem bożym i wierzyć w te wszystkie bzdury co tam gadają. To jest prawdziwy absurd. Mamy 21 wiek a niektórzy mentalnie są jeszcze w 15. Zreszą zapychają na klęczkach na jasnej górze - banda ciemniaków - no ale dzięki takim właśnie Ojciec Dyrektor jest człowiekiem bardzo bogatym i za to go szanuję, że wie jak na motłochu robić hajc - ja niestety aż tak nie umiem jak on.

A formalizowanie związków gejów mi w niczym nie przeszkadza, co najwyżej mogę mieć z tego bekę, ale wiem, że oni robią to by nie mieć kłopotów prawnych związanych z odziedziczeniem wspólnego dorobku - bo po to TYLKO i wyłącznie bierze się ślub. A jak ktoś ma inne zdanie na ten temat (po co bierze się ślub) to niech sobie go zachowa dla siebie bo nie każdy jest katolikiem.

wybacz ale gadasz głupoty, bycie katolikiem to jest sprawa religii, która jest powiązana z wiarą.

co do homosiów, to małżeństwo to związek ludzi PRZECIWNEJ płci (nie wiem czy ogarniesz), co do ślubów to czemu ogół ma się poddać marginesowi ? każdy jeśli chce może sobie umowę zawrzeć cywilną z kim chce i tyle.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Poza tym znajdź mi kogoś z jakimiś zaburzeniami emocjonalnymi kto nie myśli że nie jest chory :)
Kod:
zaburzenia emocji:
fobie – patologiczny lęk przed pewnymi przedmiotami (np. ostrymi narzędziami), zwierzętami (np. pająkami, myszami), sytuacjami (lęk przed otwartą przestrzenią – agorafobia, zamkniętą przestrzenią klaustrofobia, lek przed autobusami, tłumem, ekspozycją społeczną, wyjazdami)
lęk wolnopłynący, nieokreślony niepokój
nagłe napady lęku,
brak motywacji, apatia,
stan podwyższonego napięcia, poirytowanie
labilność emocjonalna
przygnębienie,
zaburzenia snu
Poza tym porównywanie obrzydliwej i odrażającej egzystencji homosiów do 100 milionów $ to drobna przesada.
a znasz jakas pare homikow ze tak latwo mowisz o naszej obrzydliwej egzystencji?
Oni nawet do pieniędzy się przyrównają żeby zboczenie usprawiedliwić. :)
a ja myslalam ze to bishop swoje absurdalne zachcianki do naszych praw porownuje :niepewny:
Mi też to nie przeszkadza... dopóki ktoś nie manifestuje swojej orientacji pod moim oknem. Ja nie pcham się z moimi sprawami łóżkowymi na mównicę i oczekuję tego samego od innych. Homoseksualizmu raczej leczyć nie można, ale gdy słyszę/ czytam wypowiedzi homików skłaniam się ku zdaniu, że homoseksualizm jednak jest chorobą.
czym cie tak wypowiedzi homikow bulwersuja? ze mowie o swoich prawach i chca normalnie zyc?
Nie bo to absurd.
i tu sie zgadzamy :D
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
co do homosiów, to małżeństwo to związek ludzi PRZECIWNEJ płci (nie wiem czy ogarniesz), co do ślubów to czemu ogół ma się poddać marginesowi ? każdy jeśli chce może sobie umowę zawrzeć cywilną z kim chce i tyle.
a ja nie wiem czy ogarniasz ze ludzie lacza sie w pary tak jak chca a nie tak jak tobie by sie podobalo
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
wybacz ale gadasz głupoty, bycie katolikiem to jest sprawa religii, która jest powiązana z wiarą.
co do homosiów, to małżeństwo to związek ludzi PRZECIWNEJ płci (nie wiem czy ogarniesz), co do ślubów to czemu ogół ma się poddać marginesowi ? każdy jeśli chce może sobie umowę zawrzeć cywilną z kim chce i tyle.

a co mam nie ogarniać? Chciałeś błysnąć, ale ci nie wyszło. Myślisz, że jesteś taki mądry i inteligentny a reszta banda cymbałów co nie umie ogarnąć prostych rzeczy. Natępny zarozumialec. Zagralibyśmy w szachy mędrku na realka to byś zobaczył kto nie ogarnia.

Co do ZOUZY to widać, że jest od ciebie 100x mądrzejsza i ogarnia to cego ogarnąć ty nie możesz.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a co mam nie ogarniać? Chciałeś błysnąć, ale ci nie wyszło. Myślisz, że jesteś taki mądry i inteligentny a reszta banda cymbałów co nie umie ogarnąć prostych rzeczy. Natępny zarozumialec. Zagralibyśmy w szachy mędrku na realka to byś zobaczył kto nie ogarnia.

Co do ZOUZY to widać, że jest od ciebie 100x mądrzejsza i ogarnia to cego ogarnąć ty nie możesz.
szachy, nie kwestia inteligencji o cierpliwości.
co do Ciebie, po tym poście pokazujesz że jesteś tylko idiotą, ponieważ nie odpowiedziałeś na nic rozmówcy, sam okazałeś się zarozumialcem.
Ślub to dzieło heteroseksualnych ludzi, chcecie jakiś związków specjalnych? to sobie wymyślcie homocoś. Więc Zouzo, w pary się łączcie jak chcecie, ale nasze śluby nam zostawcie i nie kaleczcie ich. na siłe ich potrzebujecie, ale nie potraficie poddać się ich zasadom. Do czego ten przeklęty ślub wam potrzebny? znam hetero którzy w :cenzura:e mają śluby są szczęśliwi, więc ślub to nie jest kluczem do szczęścia. Nie wykręcicie się, że dla katolika to konieczność, bo albo jest się katolikiem, albo homo. Musicie określać homosiów homikami? Lubiłem chomiki.
Absurdem jest chodzić do kościoła, wierzyć że Jezus jest synem bożym i wierzyć w te wszystkie bzdury co tam gadają
absurdem jest wierzyć, że homosie to normalni ludzie.
macie na swoją normalność tyle dowodów, co na absurdalność wiary. A skoro absurdem jest wiara, to i ślub. ślub jest dziełem wiary.
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
Morion - idiotą to co najwyżej jesteś ty - z jednej strony piszesz, że jestem idiotą z drugiej "ciebie" piszesz z wielkiej litery co oznacza szacunek - sam nawet nie widzisz tego jakim ugrzecznionym łosiem i pewnie spedalonym. No ale na ciebie też należy wziąć poprawkę bo to zdanie niżej już mnie rozwaliło doszczętnie:

"absurdem jest wierzyć, że homosie to normalni ludzie."

a kto tak napisał, że to normalni ludzie ? Masz palancie gdzieś tak napisane w moim poście ? nigdy nie twierdziłem, że jak facet lubi ku***sy to jest normalny bo chyba mały chłopiec nawet potrafi zrozumieć, że nie jest. Wiesz co ci powiem - gdyby nie policja i kłopoty z tym związane to bym podszedł i strzelił ci kulę w łeb. A tak dla frajdy zeby sprawdzić czy krew bryzgnie w prawą czy lewą stronę (zawsze byłem ciekawski) xD
Ale nie traktuj tego jako pogróżkę - nie zrobiłbym tego nawet jakbym wiedział gdzie siedzisz - ale zaznaczam - tylko dlatego, że nie potrzebne mi są kłopoty spedalonego łosia z forum. Ale taki frajer jak ty na pewno nie zasługuje by żyć i oddychać w moim kraju - niestety musze się z tym pogodzić. Nie potrafisz zaakceptować innych ja nie potrafię ciebie.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Więc Zouzo, w pary się łączcie jak chcecie, ale nasze śluby nam zostawcie i nie kaleczcie ich. na siłe ich potrzebujecie, ale nie potraficie poddać się ich zasadom. Do czego ten przeklęty ślub wam potrzebny? znam hetero którzy w :cenzura:e mają śluby są szczęśliwi, więc ślub to nie jest kluczem do szczęścia. Nie wykręcicie się, że dla katolika to konieczność, bo albo jest się katolikiem, albo homo. Musicie określać homosiów homikami? Lubiłem chomiki.

absurdem jest wierzyć, że homosie to normalni ludzie.
macie na swoją normalność tyle dowodów, co na absurdalność wiary. A skoro absurdem jest wiara, to i ślub. ślub jest dziełem wiary.

jesli dwie osoby chca byc w zwiazku obojetnie jakim, czy to slub koscielny, cywilny czy zwiazek partnerski powinny miec taka mozliwosc
nikt wam niczego nie chce zabierac, chcemy miec taka sama mozliwosc jak wy albo decydujemy sie na zalegalizowanie naszego zwiazku albo zyjemy na kocia lape.
wymien te zasady, ktorm nie potrafimy sie poddac
mozesz dalej lubic chomiki przez ch
absurdem jest wierzyc ze polacy to katolicy
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Morią - idiotą to co najwyżej jesteś ty - z jednej strony piszesz, że jestem idiotą z drugiej "ciebie" piszesz z wielkiej litery co oznacza szacunek - sam nawet nie widzisz tego jakim ugrzecznionym łosiem i pewnie spedalonym. No ale na ciebie też należy wziąć poprawkę bo to zdanie niżej już mnie rozwaliło doszczętnie:

"absurdem jest wierzyć, że homosie to normalni ludzie."

a kto tak napisał, że to normalni ludzie ? Masz palancie gdzieś tak napisane w moim poście ? nigdy nie twierdziłem, że jak facet lubi ku***sy to jest normalny bo chyba mały chłopiec nawet potrafi zrozumieć, że nie jest. Wiesz co ci powiem - gdyby nie policja i kłopoty z tym związqane to bym podszedł i strzelił ci kulkę w łeb. A tak dla frajdy zeby sprawdzić czy krew bryzgnie w prawą czy lewą stronę (zawsze byłem ciekawski) xD
Ale nie traktuj tego jako pogróżkę - nie zrobiłbym tego nawet jakbym wiedział gdzie siedzisz - ale zaznaczam - tylko dlatego, że nie potrzebne mi są kłopoty. Ale taki frajer jak ty na pewno nie zasługuje by żyć i oddychać w moim kraju - niestety musze się z tym pogodzić.
nie powiedziałem, ze nie są nienormalni, to było założenie do równowagi dla twierdzenia o nienormalności wiary.
co do wielkości liter, jeśli piszę z małej, oznacza to błąd przypadkowy, świadomie napisałem tylko kilka razy 'ciebie' z małej na forum, kiedy byłem naprawdę wściekły. i to nie spedalenie, ale resztki kultury które zachowały się nawet u takiego wrednego dupka jak ja.
dziecinne. strzeliłbym Ci w łeb. wow. a ja bym Ci wyrwał jaj włożył do gęby i tak dalej, tylko też kłopotów nie chce. co za poooziom.
nie mogłeś użyć choć trochę inteligencji, i sprowokować mnie twierdzeniem , że może szachy są dla mnie za trudne i temu trace cierpliwość? wystawiony byłem do Ciebie, tak łatwo było mi dopiec, a Ty, że strzeliłbyś mi w łeb. no zabójcze. znowu nie odpowiedziałeś właściwie na nic.
I nie waż się smarku przekręcać mojego imienia.

no to jesteśmy pseudokatolicy
kościelny jest dla katolików, a katolicyzm i homoseksualizm się kłóci. Cywilny niech by i był, chociaż ślub cywilny to komedia i jedna wielka pomyłka, natomiast związki związane z religiami które nie akceptują homoseksualizmu to pomyłka. Jeśli o homo chodzi, to nie wiem czy buddyzm nie ma nic przeciwko, może oni tam mają jakiś rodzaj ślubu, może pora na buddyzm przejść?
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
sens tych wszytkich kłótni jest taki, że wojny będą zawsze. Bo zawsze znajdzie się taki Morion, Tren czy Bishop, który złośliwie będzie przeciw ślubom choć tak naprawdę w niczym mu nie przeszkadzają. A jeśli piszecie, że wam przeszkadza to jest to przeszkadzanie typu że podchodzi ktoś na ulicy i mówi, ej przeszkadza mi twoja czerwona czapka.

Więc jak ktoś jest złośliwy to zawsze nim będzie. Mi tam katlicy nie przeszkadzają, niech se łażą na te swoje gusła, cytują swoje zaklęcia ale jeśli wchodzą mi na moje prywatne sprawy (eutanazja jak na razie) to mnie szlag strzela. Wpychają się ze swoją wiarą i głoszą durne teorie. Dlatego ja najchętniej reagowałbym nie dyskusją, nie dialogami tylko nożem, pistoletem i przemocą. W naturze zawsze wygra silniejszy. Jak będę miał raka to będę musiał zdychać w bólach przez tych poj***ów bo nasłuchali się jakiś bzdur o Jezusie. Teraz bogu ducha winni geje chcą mieć sformalizowane małżeństwa ze względów prawnych to też nie mogą bo bo to nie moralne. Banda zakłamaych spedalonych młodych chłopaków w różowych koszulach, torebkach na pasku, wyżelowanych włosach chodzących do kościoła i wierzących w takie brednie że SZOK. Że jest jakieś piekło, że jakiś tam mędrzec żył 800 lat, że Jezus zmartwychwstał, że to że tamto. Mi to się w głowie nie mieści jak można być tak ciemnym i głupim. Ale to nie wy - a Ojciec Dyrektor opływa w bogactwach i podkreślam jeszcze raz - szacun dla tego kolesia jak on umie motłochem kierować i się ustawić xD
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
no to jesteśmy pseudokatolicy
kościelny jest dla katolików, a katolicyzm i homoseksualizm się kłóci. Cywilny niech by i był, chociaż ślub cywilny to komedia i jedna wielka pomyłka, natomiast związki związane z religiami które nie akceptują homoseksualizmu to pomyłka. Jeśli o homo chodzi, to nie wiem czy buddyzm nie ma nic przeciwko, może oni tam mają jakiś rodzaj ślubu, może pora na buddyzm przejść?
ale czemu ty laczysz homoseksualizm z religia, ja nie chce slubu koscielnego
jesli slub cywilny dla ciebie to jedna wielka pomylka to wezmiesz tylko koscielny ale nie odmawiaj innym takiej mozlilwosci
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Kod:
zaburzenia emocji:
fobie – patologiczny lęk przed pewnymi przedmiotami (np. ostrymi narzędziami), zwierzętami (np. pająkami, myszami), sytuacjami (lęk przed otwartą przestrzenią – agorafobia, zamkniętą przestrzenią klaustrofobia, lek przed autobusami, tłumem, ekspozycją społeczną, wyjazdami)
lęk wolnopłynący, nieokreślony niepokój
nagłe napady lęku,
brak motywacji, apatia,
stan podwyższonego napięcia, poirytowanie
labilność emocjonalna
przygnębienie,
zaburzenia snu
Część objawów pasuje.

a ja myslalam ze to bishop swoje absurdalne zachcianki do naszych praw porownuje :niepewny:
Tylko że widzisz wasze zachcianki są tak samo absurdalne.

czym cie tak wypowiedzi homikow bulwersuja? ze mowie o swoich prawach i chca normalnie zyc?
Ależ wy macie prawa. Co więcej takie same jak ta "heterycka" straszna większość ludzi.

i tu sie zgadzamy :D
Nie wątpię. Szkoda tylko że pewnie rozumiesz to tak jak chcesz a nie tak jak powinnaś.


Ułatwianie życia innym to jest absurd?
Mi sto milionów by bardzo (bardzo) ułatwiło życie.
Więc jaki widać to może być absurdalne. Poza tym nie przesadzaj. Wykazaliśmy tutaj że możecie sobie swobodnie kształtować stosunki majątkowe z waszymi partnerami. Możecie też kształtować inne sprawy przez pełnomocnictwa itp. Nie macie tak źle.

@Paladin
sens tych wszytkich kłótni jest taki, że wojny będą zawsze. Bo zawsze znajdzie się taki Morion, Tren czy Bishop, który złośliwie będzie przeciw ślubom choć tak naprawdę w niczym mu nie przeszkadzają. A jeśli piszecie, że wam przeszkadza to jest to przeszkadzanie typu że podchodzi ktoś na ulicy i mówi, ej przeszkadza mi twoja czerwona czapka.
To nie jest kwesta złośliwości ale podejścia do pewnych ukształtowanych stosunków społecznych.
Gdybym był złośliwi to bym postulował aby w ogóle zakazać homoseksualizmu. Mi oni nie przeszkadzają, natomiast denerwuje mnie roszczeniowa postawa oparta na wątłych fundamentach.
 
Do góry