Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

xeo95pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Sulejów k. Piotrkowa Trybunalskiego
OK, ak to powiedział że homoseksualizm to choroba-może Święta Księga Czarów zwana Biblią-która twierdzi że Ziemia jest płaska, a za seks pozamałżeński powinna być kara śmierci przez ukamienowanie.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
OK, ak to powiedział że homoseksualizm to choroba-może Święta Księga Czarów zwana Biblią-która twierdzi że Ziemia jest płaska, a za seks pozamałżeński powinna być kara śmierci przez ukamienowanie.

dokladnie ta sama tylko ze stosowana wybiorczo przez naszych polskich katolikow
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
xeo :
OK, ak to powiedział że homoseksualizm to choroba-może Święta Księga Czarów zwana Biblią-która twierdzi że Ziemia jest płaska, a za seks pozamałżeński powinna być kara śmierci przez ukamienowanie.
Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tak złożonego tekstu jak Biblia to zacznij od czegoś prostszego np. poczytaj mi mamo bo póki co twoje posty nic nie wnoszą do tej dyskusji.
Jak jesteś takim specem to udowodnij że to nie jest choroba a nie ględzisz bez sensu. Bo nikt tutaj poza wami nie wypowiadał się o tym tak autorytatywnie i jednoznacznie.
Nikt też nie odbił moich argumentów kiedy pogrzebałem waszą logikę że homoseksualiści to dorosłe osoby więc to musi być normalne. :)
Jeszcze mi powiedz jak to jest : Chodzisz w kółko po tym forum i mówisz że homofobów powinno się leczyć, antysemitów też a sam masz prostacki avatar obrażający katolików.(Akurat po mnie to spływa bo wiem że jesteś tylko lolkiem który chce zaistnieć ale ktoś może poczuć się dotknięty)
Zauważ że większość dyskutantów w tak prostacki sposób nie obraża ani homoseksualistów ani Żydów.
Jak to jest? Tolerancja w jedną stronę?

@zouza - jeszcze zacznij mu brawo bić.
Poza tym jest tak jak mówiłem w Polsce chcecie wydać tą obleśną bajkę o pingwinach gejach więc już nie tylko związki ale i adopcji żądacie.
Dać palec to całą rękę urwą.
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
@Codreanu, nie przesadzaj i nie dramatyzuj, bo wyglądasz teraz jak obrażony dzieciak z gimnazjum :p
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
@Homik :
@Codreanu, nie przesadzaj i nie dramatyzuj, bo wyglądasz teraz jak obrażony dzieciak z gimnazjum jezyk.gif
Wskaż gdzie przesadziłem i gdzie dramatyzowałem.
Czemu nie wypowiesz się merytorycznie? Tak jak pisałem wcześniej jak nie masz nic ciekawego do dodania milcz :)
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
mam kumpla geja i jakoś to toleruję ale strasznie mnie to obrzydza... nie wyobrażam sobie,żeby homoseksualne pary mogły mieć dzieci, bo po co je krzywdzić!

Ja mam przyjaciela hetero i jakoś mi nie przeszkadza że ma dziewczynę i wszędzie z nią łazi za rączkę myziając się co 5 minut, hehe :D


A ty się dobrze czujesz? Dwa razy piszesz coś a potem z tego rezygnujesz sugerując skasowanie swojego postu?
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
homik,a jak zareagowali na twoją orientację rodzina,znajomi ?

Hmm, niektorzy wiedzą, inni się domyślają, jeszcze inni nie mają (chyba) o tym pojęcia. Wiadomo że nie każdemu można o tym powiedzieć. Ja tego nie ukrywam ale też nie rozgłaszam na dachach, więc jak ktoś się dowie lub sam mu powiem to wie. Moi przyjaciele ze studiów to zrozumieli i im to w niczym nie przeszkadza. Podobnie niektórzy znajomi. Ale są i tacy którzy udawali że to nic, a potem nie wiadomo czemu przestali się odzywać. Na szczęście w moim przypadku są oni nieliczni. I pewnie kolejne miesiące i tygodnie przyniosą następnych którzy się dowiedzą. W końcu trudno całe życie wszystkich okłamywać.
 
H

hajer

Guest
OK, ak to powiedział że homoseksualizm to choroba-może Święta Księga Czarów zwana Biblią-która twierdzi że Ziemia jest płaska, a za seks pozamałżeński powinna być kara śmierci przez ukamienowanie.

Synku ile ty masz lat? 1995 to twój rocznik? - bo twoje wypowiedzi o tym na razie świadczą. Zatem z powrotem do gimnazjum, i ukulturalnij się zamiast pisać bezsensowne posty, za które powinieneś dostać co najmniej warna. Do tematu nic nie wnosisz, a twoja głupota tylko cię pogrąża.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Ja mam przyjaciela hetero i jakoś mi nie przeszkadza że ma dziewczynę i wszędzie z nią łazi za rączkę myziając się co 5 minut, hehe :D
Bo on jest normalny ty nie hehe :D

A ty się dobrze czujesz? Dwa razy piszesz coś a potem z tego rezygnujesz sugerując skasowanie swojego postu?
Nie masz się czego czepić? Powielił mi się 3-krotnie ten post, jakieś problemy z połączeniem :
Wskaż gdzie przesadziłem i gdzie dramatyzowałem.
Czemu nie wypowiesz się merytorycznie? Tak jak pisałem wcześniej jak nie masz nic ciekawego do dodania milcz
<-- oczywiście do niego się nie odniosłeś bo po co?
Tylko się kompromitujesz tutaj :)
 

Talvisota

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Finlandia
lekarstwo.......wsparcie i akceptacja społeczeństwa.Nie chodzi mi o to,żeby popierać homoseksualizm.Myślę,że niegdy nie będzie na to żadnego leku jak na inne choroby.Leczenie psychiatryczne też nie jest tu chyba rozwiązaniem. Jedynym sposobem jest silna wola tych ludzi,którzy pomimo swoich skłonności będą próbować panować nad sobą.Do tego potrzebne jest ogromne wsparcie innych ludzi.

masz całkowitą rację. Ale ja bym radziła nie pokazywać po sobie, że ma się takie, a nie inne skłonności seksualne.
I widzę, że albo oglądałeś/łaś film "w sieci zła", albo lubisz Stołnsów. ;)
 

Pudel.

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zawiercie
Jestem przeciw leczeniu homoseksualizmu gdyż pierwsze trzeba być tolerancyjnym, drugie taki koleś znajdzie sobie drugiego i się będą razem pedalić(każdy chyba wie o co chodzi) i nie robią sobie nawzajem krzywdy bo sami tego chcą a popatrzcie na takiego pedofila znajduje ofiare i ją ... bez jej zgody - robi jej krzywdę. Sam nie jestem pedałem lecz nie jestem również rasistą. Natomiast jestem całkowicie przeciw by takie małżeństwa wychowywały dzieci.
 
Do góry