hmm

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
czesc, mam pytanie otóż, od czasu dni płodnych zwiekszyła mi sie ilość wydzieliny w pochwie ma ona biały kolor o konsystencji serka homogenizowanego, czy to jest normalne? i od 2 dni wystapiło lekkie pieczenie na zewnątrz pochwy, czym to moze byc spowodowane?(dodam że miałam oste zapalenie pochwy i wyleczyłam sie z tego jakies 3 tyg. temu )..........
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Może to byś nawrót zapalenia.Niepokojące jest pieczenie. Ale może poprostu wystąpiło podrażnienie. W dni płodne zawsze jest zwiększona ilość wydzieliny. Najlepiej iśc do lekarza :)
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
wiem wiem ze najlepiej isc do lekarza, i juz mam umówiona wizyte ale to dopiero 14 kwietnia, a mnie to niepokoi, bo w sumie pieczenie wyst epuje w momęcie podcierania się, (nie w czasie oddawanie moczu), i po kąpieli(uzywam płynu do higieny intymnej), tylko czemu te uplwy mają taką konsystencję :/ (dodam że biore prysznic codziennie)
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Może uczula Ciebie ten płyn?? Rzeczywiście późno ta wizyta. To jest wkurzające, żeby do ginekologa tyle czekać, szczególnie jak coś nam dolega :/ Czy pisząc zapalenie pochwy masz na myśli grzybicę pochwy? A bierzesz tabletki anty? Jak ja miałam podobne problemy to używałam maści Clotrimazolum ( niestety nie pamietam czy ona jest na raceptę czy też nie :( )
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Jeśli upławy mają konsystencje serka homogenizowanego to jest obajaw stanu zapalnego. Możesz zacząć od Gynalgin - zawsze to dostaję na stan zapalny i naprawdę pomaga. Kupisz chyba bez recepty i stoosujesz dopochwowo tylko przed pójściem spać. Jeśli po skończeniu globułek nic się nie zmieni udaj się do lekarza. Nie leczony stan zapalny bywa niebezpieczny.
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
nie miałam grzybicy pochwy, tylko zapalenie jej, w sumie w środku ona jest zaczerwieniona, brałam gynalgin ale na recepte, boje sie brac leki od tak sobie, kupie clotlumazolum moze pomoze a jak nie to pójde prywatnie do ginekologa, thx za wszystkie odpowiedzi
 
Do góry