hm...

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ale wy macie z tym problem. Ja używam mydła głównie Protex3 ale jakie kupią takim się myje. Szampon jaki kupia takim się myje. Pastę do zębów jaką kupią taką myje. Dezodorant-nie lubię się bawić w wybieranie zapachów dlatego idę do pierwszego sklepu i kupuje sobie adasia albo taki dezodorant perfumiasty albo w sztyfcie tej samej firmy. I czasami się golę jak zabardzo zarosnę.
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
a ja bym sie chyba barrdziej cieszyla jakby moj chlopak kupil sobie porzadny perfum i zawsze slicnie pachnial...na szczecie tak jest ... on bardzo dba o swoje wlosy ... ma troszku dluzsze niz na jezyka wiec zawsze sa lsniace i pieknie pachna :) ja rowniesz lubie dbac o wlosy :) o zapach :) mam okropny nawyk mycia co chwilke zebow ... starlam juz sobie pzrez to cale szkliwo i musialm chodzic do dendysty ale juz jest ok :D
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Krem,
zel,
peeling,
maseczka,
blyszczyk,
tusz,
podklad,
puder,
cien,
perfumy,
balsam...
No dobra, to pewne uzaleznienie :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
przed kapiela zmywam lakier do paznokci itp. potem do wanny hie hie a po wyjsciu to balsamik, na twarz zel, tonik, kremik jakis, maseczka albo peeling ale to raz na tydzien nio i paznokcie dlugie mam to dbam o nie czesto robie sobie wzorki, bo jak mam pomalowane to mi sie tak nie lamia :) makijazu do szkoly sobie nie robie mocnego po prostu blyszczyk korektor czasem lub fluid, a tak to odzywka do rzes i blyszczyk..dezodorantu i antyperspirantu to chyba wiekszosc uzywa...
 

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
Patrz... za 10 dni by rok minął od ostatniego postu ;)

przed kapiela zmywam lakier do paznokci itp. potem do wanny hie hie a po wyjsciu to balsamik, na twarz zel, tonik, kremik jakis, maseczka albo peeling ale to raz na tydzien nio i paznokcie dlugie mam to dbam o nie czesto robie sobie wzorki, bo jak mam pomalowane to mi sie tak nie lamia :)
Na łamliwe paznokcie zaleca sie żelatynę (jakieś galaretki jeść itp)
Ja polecam zamoczyć na 15 minut w ciepłym mleku - efekt jest natychmiastowy :)

dezodorantu i antyperspirantu to chyba wiekszosc uzywa...
No mam nadzieję B)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja używam kosmetyków z umiarem.
Na twarz:Kremy na dzień i na noc, tonik, żel do mycia twarzy przeciw przetłuszczniu sie skóry i wypryskami.Na noc w szczególnych przypadkach żel bezacne, peeling raz na jakiś czas i maseczka również
Makijaż:
Tusz transparentny, korektor , błyszczyk , pomadka albo błyszczyko-pomadka :D
Na ciało:
Jakis tam żel pod prysznic, antyperspirant, raz w tygodniu pelling, krem z masłem kakaowym,
Paznokcie: Na zmianę bezbarwna odżywka utwardzająca i lakier rózowy

Więcej nie pamiętam :p
To chyba nie dużo prawda?
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
w zasadzie uzywam tylko podstawowych kosmetyków, ale jak to u kobiety, jest ich trochę ;) wiadomo, ze zel pod prysznic, szampon, odżywka i mleczko do wlosów, raz na jakis czas farba, pasta do zębów, balsamik do ciała, mniej wiecej raz w tygodniu peeling (zależy czy pamietam zeby go zrobic :p ), zel do twarzy, krem, czasami maść na syfki, antyperspirant, perfumy (mam fioła na punkcie śłicznych perfum), odżywki i lakiery do paznokci (jak je czymkolwiek pomaluję to są mocne sie nei łamia :D ), krem do rak, krem peelingujący do stóp i krem zmiękczajacy do stóp, do twarzy podklad, korektor, puder w kamieniu, tusz do rzęs (moje uzależnienie), eyeliner, czasami kredka i cienie, pomadka ochronna lub blyszczyk :) myslę, że nie jest tego tak duzo i mieszczę sie w normie :D oczywiście nie uzywam wszystkiego codziennie, czasami mam wrazenie, ze moze powinnam bardziej o siebie dbac, poniewaz maseczki i inne kuracje to sobie od święta aplikuję - jak mi się przypomni :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
dzieki spliffy za rade co do galaretek , kislu itp. to wiedzialam :D ale z mlekiem nie musze wyprobowac :)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
no to tak...:
- bialy i jasno czary cien
- blyszczyk
- dezodorant
- krem
- szampony
- mydla
- tonik
- pasta do zebow
itd itp
i nie weim.. czy to tez zaliczac do kosmetykow, ale: lakier do paznokci (czarny)
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
No to tak:
pasta do zebow
zel antybakteryjny do twarzy
peeling do twarzy (2-3 razy w tygodniu)
przerozne maseczki (2-3 razy w tygodniu)
tonik antybakteryjny
krem do twarzy
zel punktowy na wypryski
zel pod prysznic
raz na jakis czas peeling do ciala
balsma lub oliwka do ciala
szapon
odzywka
peeling do stop
krem do stop
zel do higieny intymnej
podklad
puder brazujacy
cienie
tusz do rzes
blyszczyk (uwielbiam blyszczyki)
atyprespirant
PERFUMY (kocham perfumy)
lakier do wlosow
lakier do paznokci

Ehh... jeszcze kilka rzeczy by sie znalazo :p ale nie chce mi sie juz mylec :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Troche tego duzo jest :
puder , fluid , cienie , tusze , błyszczyki , szminki , pomadki , perfumy , kulki , dezodoranty , balsamy , olivke , szampny , zele pod prysznić , płyny do kompieli , paste do żebów :p , odzywki do włosów... pewnie o czym zapomniałam ... a do twarzy , zele , mydełko ,tonik , krem .....
 

kaasik

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja to bym czasem wolała żeby poprostu nie było kosmetyków, bo teraz gdy nie używasz bądź nie stać Cie na jakieś lepsze to każdy krzywo na Ciebie patrzy a i mnóstwo jest rodzajówi specyfików i coraz trudniej jest coś wybrać odpowiedniego dla siebie. Naturalnie używam kosmetyki ale staram się by z nimi nie przesadzać:)
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Ja używam tylko tyle ile muszę :p Tzn:
-Mydło;
-szampon
-pasta do zębów (i płyny jakieś tam do płukania, ale tylko dlatego, że musze bo mam aparat);
-antyperspirant (bezzapachowy)
-czasem korektor do twarzy

i.... perfumy (moja mania) ;)
 

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
Temat sie zastał ;)
Zwolenniczką makijażu nigdy nie byłam, od swięta używam tuszu do rzęs (szybciej termin sie kończy niz kosmetyk :lol: )
A poza podstawowymi środkami czystości typu (żel pod prysznic, antyperspirant, pasta do zębów) od jakiegos czasu uzywam perfum, a i to nie codziennie i nie pół flakonu na raz. W ciągu 4-5 miesięcy zeszło jakieś 15-20 ml ;)
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Dezodorant, mydło, pasta, szampon itd to chyba każdy używa.
A takto to balsamy do ciała, żel do tawrzy, krem do rąk i do twarzy, lakiery do paznokci, peeling do ciała, odżywki do włosów .
Pudru używam bardzo rzadko, tak samo cieni, lakieru do włosów, kredki do oczu.
Często używam tuszu do rzęs, błyszczyka, pomadek ochrnnych, perfum.
 
Do góry