Hm... Czy To Normalne?

Status
Zamknięty.
K

KASPER

Guest
<_< Hejcia. Mam 15 lat i na imię Natalia :sexy: w wakacje na czacie poznałąm fajnego chłopaka, ale po 3 dniach on mnie poprosił ju o chodzenie... nie widząc mnie ani nie znając:p Oczywiście nie chciaam sie zgodzić ale kolezanki namówiły mnie zebym sie zgodziła bo nic nie trace. No i siem zgodziła... chodzilismy tak ze sobą chodziliśmy( oczywiście bez spotkania sie na life). Wkońcu nadszedł ten dzień SPOTKANIE :D no i było spooko..ja sestrachana ale lOozik. teraz wiem ze go kocham ale musiałam sie z nimspotkac bo tak to nie kochalam go...
Dobra no to juz 1 problem z głowy, ale mam jeszcze jeden... a więc poznałam na gadu wielu chłopaków ale jest jeden problem oni ,mi teraz bezprzerwy piszą ze mnie kochaja... ja ich traktuje ja braci a nie jak chlopakw no tak na powarznie :( co ja mam zrobic???? widzieli moje zdjęcie bo im przesłałam ale no zakochać sie w zdjęciu???? to troche nie tego co nie?? prosze piszcie co mam zrobić
 

Attachments

  • fotka522lf.jpg
    fotka522lf.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 6

Turban

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
No i w czym problem? W tym że piszą ze cie kochają? ;) Nabijają sie i tyle ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dobra no to juz 1 problem z głowy, ale mam jeszcze jeden... a więc poznałam na gadu wielu chłopaków ale jest jeden problem oni ,mi teraz bezprzerwy piszą ze mnie kochaja... ja ich traktuje ja braci a nie jak chlopakw no tak na powarznie :( co ja mam zrobic???? widzieli moje zdjęcie bo im przesłałam ale no zakochać sie w zdjęciu???? to troche nie tego co nie?? prosze piszcie co mam zrobić
No wiesz..
to jest gg.
Zresztą wiem o co Ci chodzi ;)
Miałam kiedyś ten sam problem.
Najważniejsze jest to, żebyś nie mówila im tego samego :D
Bo sama sie pogubisz w uczuciach :p
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
miłość przez gg? no cóż tak jak stwierdził Tuban nabijają się.....bo ja nie wierze, że można kogoś pokochac przez gg...
 

slider19

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Znienacka ;)
Natalcio kocham Cię........tak jak mi Bóg kazał :p

Nie istnieje takie coś jak miłość przez kabel, chyba ze zaczyna się na 0-700 i bardzo dużo kosztuje.


Pozatym pamiętaj, że nie zawsze wiesz kto siedzi po drugiej stronie!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie nabijajcie się z niej..
Przez gg można się zauroczyć w czyichś slowach.
Ale miłość?
Ja już za takie coś podziękuje :p
Mimo wszystko KOCHAM WAS wszystkich ;)

Sercem czy pitokiem
O lol :p
Uważasz, że to mogą być TACY panowie? ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Nie istnieje takie coś jak miłość przez kabel, chyba ze zaczyna się na 0-700 i bardzo dużo kosztuje.
:D
dobre :p
Pozatym pamiętaj, że nie zawsze wiesz kto siedzi po drugiej stronie!!
-cześć! jestem Ania- mam 12 lat.
-Czesc Aniu, jetsem Wojtek- też mam 12 lat.
"Zły dotyk- boli przez cłae życie"

A tak prawdę mówiąc, to aj Wam powiem,zę to najmniej śmeisnza sytuacja. Ona jest żałosna- strasznie, chłoapcy robią z siebie debili, a Ty w dodatku im wierzysz?- o ile wierezysz, bo dla mnie nie byłby to problem... nie widzę przeszkód, neich kochają. Jak braci powiadasz? Wiesz, w realu ejste się innym, wierz mi :D. Ja czasami patrzę an te wypowiediz? Czy ktos umiałby napisać: martyna;) jest szaloną, acz rozsądną dziefczynką?? :p
 

buziaczek:*

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
...tez jestem zdania że sie nabijają...jedyni mozesz im sie podobac ale żeby od razu kochac?!<lol> nie przwejmuj sie tym...utrzymuj kontakty z imi ale nie pisz im tego samego...:p ciesze sie żeCi sie udało znaleć chłopaka i mam nadzieje ze naprawde cos do niego czujesz...:) pozdrawiam Was...i życze szczęścia... a tak wogóle odezwijcie sie ktos na gg...bo chyba bardziej lubie gadac na gg:p mój numer to 5073621 :) napiszczie cos ...:p pa;* do usłyszenia:)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja sie zakochalam w moim chlopaku nawet nie od pierwszego wejrzenia, ale od pierwszego przeczytania...wiadomosci na gg :D Zauroczyc sie mozna...Ale zeby pojawila sie milosc, musi uplynac duuuuuzo czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry