Hiszpania

Anusia177

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
53
W ubiegłym roku byliśmy w Hiszpanii na Costa Blanca koło Alicante.To prawie na samym południu. Ofertę zupełnie przypadkowo znaleźliśmy w internecie. Było wspaniale i co najważniejsze niezbyt drogo!.
Fajna i miła, polska obsługa.Przejechaliśmy przez prawie całą Europę.
Wynajęliśmy kapitalne apartamenty,blisko plaży.Jak przeliczyliśmy koszty na jedną osobę to wyszło śmiesznie tanio.
Okolice też super. W przyszłym roku też się wybieramy,bo warto.Nie zdążyliśmy wszystkiego zwiedzić. Polecam każdemu kto planuje wakacje w Hiszpanii.
www.ibermaxx.pl
 

FlySeba

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Cała Polska
Hey!

Zobaczyłem dział turystyka i od razu przypomniał mi się wyjazd na skoki do Hiszpanii.
w listopadzie u nas śnieg, temperatura ujemna fuj!!!
a w Hiszpanii Słoneczko, plaża, średnia temperatura 25 stopni

Co myślicie o wyjazdach do Ciepłych krajów zimą? Dokładnie chodzi mi o wyjazdy organizowane z nutką adrenalinki, np. skoki spadochronowe itp.

Sam właśnie wróciłem z takiej wyprawy i przyznam, że było świetnie. zakwaterowanie w Willi z basenem niedaleko Atlantyk. SUPER
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja bym bardzo chciała pojechać do Hiszpanii,niesztet7y mnie nie stać.Kiedyś nawet zaczęłam się zastanawiać nad emigracją tam,bo nienawidzę zimna.
 
K

katatonia

Guest
Oj ja też chętnie bym się tam przeniósł, a na Boże Narodzenie bym wracał:)


dokładnie!! ja mam siostrę w Hiszpanii, więc od czasu do czasu lecimy do niej. Bilety nie są drogie, trzeba tylko zabookować wcześniej i trafić na okazję. Pamiętam jak w lutym miałam do niej lecieć, u nas śniegu pełno, a ona się na dachu opala w kostiumie:) to dopiero fajna sprawa, korzystać ze słońca, kiedy rodzina zasypana śniegiem:))
Kiedyś też byłam na obozie w Hiszpanii jak byłam młodsza, pojechałam z ok-tours i bardzo sobie chwalę. Polecam, mają wykwalifikowanych opiekunów, którzy dogadują się z młodzieżą, no i doświadczenie niemałe. Warto!
 

laparisienne

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Moi rodzice chcieliby mnie wysłać gdzieś z Almaturem zagranicę. To chyba też dobry organizator prawda? Mają obozy w Lloret de Mar, czy to jest fajne miejsce? I w ogóle czy to jest jakoś prównywalne do Włoch? Chodzi o morze i plażę?
 

poziomka88

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja dawniej jeździłam z Almaturem i mogę ci z czystym sumieniem polecić, bo oni trzymają markę :) Jeśli chodzi o sam cel podróży, to może zastanów się raczej czy wolisz tam uprawiać jakieś sporty, czy raczej plażować? bo na wycieczki na pewno się jeździ z tego, co pamiętam ... ja polecam ci sprawdzić po prostu w biurze jakiego typu plaża jest w konkretnym miejscu, na pewno wiedzą :) Tak czy inaczej, we Włoszech już zdarzyło mi się być i pokochałem je, natomiast do Hiszpanii jeszcze się wybieram powolutku :)
 

laparisienne

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
Hiszpania jest piękna! Ja jestem w niej zakochana na zabój... Ludzie, morze, jedzenie, a nawet powietrze mi się tam podoba! Nie polecam słynnych kurortów zaprojektowanych pod turystów, bo atmosfera jest tam nie fajna, ale małe rybackie miejscowości zachwycają i pozwalają na zwolnienie tempa. Po prostu można odpocząć.
 

laparisienne

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
No fakt, ale ja na razie raczej nie mam ochoty zwalniać, wręcz przeciwnie, trochę odreagować, pobawić. Przypuszczam, że te mniejsze miejscowości też kiedyś zobaczę, ale teraz chciałabym pojechać na obóz z fajną paczką :) no i zobaczyć kawałek świata. W pobliżu Lloret de Mar jest Barcelona, to fajne miasto podobno.
 
Do góry