Historia 20 letniego chłopaka.

raaafaal

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Nie piszczcie tego do mnie bo ja wam nie odpowiem bo to nie chodzi o mnie. Chcecie sobie z nim porozmawiać to macie podanego meila na dole jego wypowiedzi.
 

Ryan370z

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nie słuchaj tych debili. Na każdym kroku chcą cię wyśmiać. Olej to i się im znudzi to. Próbowałeś rozmawiać z ojcem na temat pracy? Nie pozwól, żeby mieli cię za syna lenia. Pozdrowienia ;)
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Przeczytałam. I tyle. Nie napiszę nic w odp. Ja też nie miałam lekko w życiu, a wszystko co mam osiągnełam tylko dzięki sobie. I śmiem twierdzić, że pieniądze szczęścia nie dają...
Ale zyc bez nich nie mozna, jak pieniądze szczescia nie dają to po co pracowac? "wszystko jest marnością", zapomniałem, miłosc jest najwazniejsza
 

RAPPRODUKCJA

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ciesz sie :cenzura:a chlopaku ze masz rodzicow bo ja ojca nigdy niewidzialem a od 19roku zycia juz Matki niezobaczylem naosiedlu kombinowali :cenzura:a skad wziasc prace domowa albo cos doszkoly a ja jak tu sie :cenzura:a rozliczyc a tym frajerom co sie smieja zwas to nawet :cenzura:a niepodawaj wity i nic :cenzura:a nieprzewijaj im bo niewarto napewno jest tam uciebie chlopaku kilka osob ktorzy :cenzura:a potrafia zrozumiec ze rodzicow sie niewybiera pozdro
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Nie piszczcie tego do mnie bo ja wam nie odpowiem bo to nie chodzi o mnie.
Ślepi?
A poza tym to mówicie że wszystko przeczytaliście,ale już końca nie,przy którym jest podany adres bloga...z którego ten tekst pochodzi...
 

Ann13

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Misto ;P
Pieniądze dają szczęście???Dają co najwyżej poczucie, że jesteś taki sam, lub lepszy od innych.Bzdury.Pomyśl, gdybyś miał kasy jak lodu, też tak bardzo doceniałbyś to co dla Ciebie robi mama???Też bylibyście tak blisko???Doceń to co masz, bo inni nie mają nic.Skończysz się uczyć to znajdziesz prace.A na razie, możesz np. roznosić ulotki.Płacą niewiele, ale jednak.Pozdrawiam.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Ja nie wiem co wy tak z tymi ulotkami, kasa z tego mała, ja bym zaryzykował cięzką fizyczną pracę ale za to dobrze płatną.
 

raaafaal

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Osoby którę rozumieją zapraszam do rozmowy przez e-meil. Podany w treści autora tematu.
 

bluetouch

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
36
zycie to nie bajka, kazdy o tym wie... wg mnie autor tematu nie mial tak zle skoro mial co jesc, mial gdzie mieszkac itd. to co mysla inni nie jest takie wazne, sam czlowiek wie ile jest warty i jaki jest... nie wiem co myslec o tej hostorii i jaki on ma cel ale i porusza i nie ukrywam, ze dziwi bo ciekaw jestem jaka mama autora miala prace skoro zawsze bylo co jesc, nagi nie chodzil, do szkoly chodzil i mial wszystkie potrzebne przedmioty no i najwazniejsze, mowi, ze ojciec pier*oli prace i tylko siedzi a mama ciezko pracuje zeby syn nie roznil se od inny, daje mu jesc i ubiera go ale caly czas zaznacza, ze ciezko jest bo nieraz sie musi pozyczac a tu prosze, syn se prawko zrobil (ok. 1500 jak zdal za pierwszym) i auto ma to sorry ale mni cos tu nie gra, albo matka tonie w dlugach, albo ma jakas kasiasta prace albo wszystko to to jedna wielka sciema ozdobiona nutka tragicznej historii ale z pewnego rodzaju happy end'em - nie wiem BB)


P.S. :niepewny: wg mnie - PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ ALE DAJE TO CO MOŻNA ZA NIE KUPIĆ... :niepewny:​
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Ale bez nich nie da się życ! Wiesz to wtedy kiedy lecisz ryjem na bruk!
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Trochę nie rozumiem kilku wypowiedzi..
Ktoś nie wie dokładnie jak wygląda jego życie a stwierdza, że chłopak kłamie itd..
Irytujące jest dla mnie takie coś.
Niech najpierw napisze do niego, porozmawia i wtedy wydaje swoje komentarze :/
Sory :/
 

bluetouch

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Trochę nie rozumiem kilku wypowiedzi..
Ktoś nie wie dokładnie jak wygląda jego życie a stwierdza, że chłopak kłamie itd..
Irytujące jest dla mnie takie coś.
Niech najpierw napisze do niego, porozmawia i wtedy wydaje swoje komentarze :/
Sory :/


a ty co ? adwokat jestes jego ? napisal cos o sobie i piszac to liczyl sie chyba z roznica zdan na ten temat... po tym jak pisal i opisywal poszczegone etapy swojego zycia nie wiadomo czy mial zle czy nie, czy bagatelizuje sprawy itp. zagwatmane to wszystko co pisze i dla mnie osobiscie jest dziwne jak ktos pisze, ze mial przeje*ane w zyciu bo mial tak i siak a pozniej okazuje sie, ze mial co chcial - jak koledzy cos mieli to on tez mial, nie bede do niego pisal i dopytywal o szczegoly bo mnie to nie obchodzi - sory ale jakbym mial pracujaca mame a stary by mi sie platal po domu i niec nie robil, ja bym chodzil do szkoly i wiedzial, ze jest ciekzo z kasa to nie beczalbym do mamy, daj mi na prawko i auto bo koledzy maja i nie chce byc gorszy od nich a mowiac wczesniej, ze starch bo niewiadomo czy bedzie co do garnka wlozyc... to jest dziwne, zyl bym na tym pos*anym swiecie obrazony na wszystko i na wszystkich a pozniej zaczalbym robic cos zeby mi bylo lepiej - takie moje zdanie​
 
Do góry