hipHop i niezmienia sie nic

..::BineX::..

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Świętochłowice
No właśnie jaki byl hiphop 5 lat temu 3 lata temu jaki jest obecnie i jaki bedzie za 2lata ??
Może nic sie niezmieni ?? a moze hiphop nie bedzie juz hiphopem ???
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
Noo coż java script:emoticon('..::BineX::.., ')
HiphOp 5 lat temu był inny !! Wtedy jeszcze był Liroy PFK K44 itp !!
i to było najlepsze a nie tak jak teraz np. JEDEN OSIEM L
BEz sensu Oni robią wstyd polskiej scenie HH !!
Dlatego na różnych portalach nie znajdziesz o nich nic!
Chyba że w jakimś fanclubie o ile taki jest :D:D:D
Pozdroo
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
a ja wam mówię ja mamm 49 lat i dla mnie hip hop polski to niesamowite teksty nie rozumię ludzi dorosłych,że traktują tą muzykę tak żle,to jest ich muzyka i ich teksty,tam jest wszystko,życiowe problemy ludzi mlodych,cały ten ich świat blokowisk,małych miejscowości,zagubienia ,narkotyki alkohol,brak perspektyw świat zamknięty,a jednocześnie taki wielki optymizm ,jeżeli św pamięci Jan Paweł II ich przyjął na audiencji to coś w tym jest lubię tą muzykę :)
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Pozdrawiam kristoforo1956

słucham tej muzyki przeszło 10 lat i nadal nie mam jej dośc. po pewnym czasie muzyka ta staje sie czymś nie odłącznym. Szkoda że tak nie wiele osób ją tak naprawde rozumie, szczególnie małolatów którzy biorą ją raczej ajko mode, szpan itp.
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
lolasz napisał:
JEDEN OSIEM L
BEz sensu Oni robią wstyd polskiej scenie HH !!
zgadzam się w zupełności!
wuka napisał:
Szkoda że tak nie wiele osób ją tak naprawde rozumie, szczególnie małolatów którzy biorą ją raczej ajko mode, szpan itp.
no niestety mało osób rozumie tą muzykę.
:looka:
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
hehe dobre rozpoznanie i dzięki za poprarcieczarnaaa :D
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
z tym że na różnych portalach nie znajdziesz o 18l nic to sie nie zgodze. Wystarczy że na Hip-Hop.pl pracach na albume, apotem o premierze płyty, i info koncertowe było. A to jest chyba jeden z najpopularniejszych portali.

:p

Pozdro
 
A

Anonymous

Guest
no czarnaa ma racje ze wiekszosc słucha hip hopu dla szpanu...niestety, ale sadze ze niedługo przejdzie moda na hip hop i Ci pozerzy odpadna a prawdziwi fani bede wieczni...!!!
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
lolasz napisał:
HiphOp 5 lat temu był inny !! Wtedy jeszcze był Liroy PFK K44 itp !!
Liroy, ekhm co drugie slowo bluzg, a najgorsze dno ktore powinno sie sczycic mianem disco polo to :cenzura: mi sie chce :/
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Hip-hop 5 lat temu to kojarzy mi sie najbardziej z Paktofoniką, a teraz hip hop to jakieś :cenzura: np Jeden Osiem L nie wiem jak wiara może to nazywać hip hopem bo to jedne wielkie :cenzura: poprostu hiphopolo!! :p
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
lolaszlerek to nie hip hop tylko dance hall mylisz pojęcia !!!
Co do hip hopu rozwija się nieustannie w różnych kierunkach. To według mnie dobre zjawisko choć nie jest powiedziane że wszystkie te przeobrażenia mają mi się podobać! Coraz częściej hip hop przenika sie z innymi stylami, z co niektórych ciekawe mieszanki powstaja.
Na temat 18L wyraziłem już wcześniej moje zdanie.
Pozatym śmieszy mnie kilka osób zabierających zdanie na pewne tematy na które nie mają pojęcia :znudzony: mając po 13, 14 lat na temat pewnych rzeczy nie macie pojęcia! Za krótko słuchacie tej muzy żęby zauważać pewne sprawy. Zbyt często w wypowiedziach kserujecie wypowiedzi innych!!! "Polacy Nie Gęsi I Swój Język Mają" Pomyślcie nad tym.
Co do Liroy on nadal nagrywa niedługo pojawi się kolejna jego płyta premiera sie troche przesówa ale jeszcze wtym roku ma sie ukazać.

Pozdrawiam Tych Którzy Maja Własne Zdanie Nie Skopiowane Z Wypowiedzi Innych

:)
 
Do góry