Hip Hop W Twoim Mieście

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
No to tak jak w temacie piszcie czy u was też jest coraz mniej imprez , coraz mniej ludzi, coraz mniej wrzutów,breaka.
zajawka wygasa i skończył się boom na rapy.
jak dla mnie to dobrze.Może hip hop jako kultura odzyska wreszcie swoją autentyczność?
co o tym myślicie?
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
u mnie (czyli w Rawiczu) jakoś od zawsze dominował Rock i imprezy byly w 99% w tych kregach. I teraz hip-hop bardziej się rozwija niż zanika. Od pewnego czasu istnieje skład "Nietakt" a moi kuple założyli niedawno "WMP Syndrom" :) Imprezy są głównie z udziałem któregoś z tych dwóch składów. Chociaż ostatnio zawitał do nas Małolat niestety nie byłem na jego koncercie. Więc ogólnie jest lepiej niż było. Chociaż zgadzam się, że hip-hop utracił w pewnym momencie autentyczność.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nom można powiedziec że sie rozwija 'pseudo hip-hop' a nie prawdziwy rap
dokładnie ;D
ale może to i lepiej? nigdy hip hopu ani rapu nie lubiałam :D
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
U mnie niby nie najgorzej... w Rurze, C4, Alternatywie, Iguanie czy Porterze od czasu do czasu występują hiphopowcy. Do tego co rok odbywa się Hip Hop Active więc narzekać nie mogę ;)
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Gdzie się rozwija pseudo rap tam się rozwija. W rawickich składach nie ma akurat śpiewanych refrenów jak u takiej Verby czy Meza tylko prawdziwy hip-hop z ostrymi niekiedy tekstami. Tutaj większość z kegów hip-hopowych dorastała na Ostrym lub Guralu więc hip-hopolo aż tak bardzo się tu nie odcisnęło. I mam nadzieję się nie odciśnie w przyszłości. Pozdro :)
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
No w rawiczu to zaciekawie nie jest ja mieszkam niedaleko i przyznam że przydał by sie jakiś koncert hip hopowy bo Doda mi sie już znudziła na Dniach Rawicza hehehe <lol> za długą spudniczke pewnie miała i daltego lol
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
no w sumie koncerty i imprezy są u nas często
Chodi mi bardziej o ludzi którzy tam przychodzą i jak się zachowują.
Pamiętam np.w 2002r koncert molesty w cieszynie gdzie klub był wypchany po brzegi samymi kumatymi ludżmi, z każdym można było porozkminiać o rapie, byli graficiarze byli bboye był ten niepowtarzalny klimat,każdy cos sobą reprezentował. Co z tego że ostatnio było pokahontaz i może 300 osób jak większość nawet nie wstała z boxu bo właśnie opalali szkło, albo ich niekumate dziewczyny niewypuściły pod scene hehe.Większość nie słyszało o grandmasterflashu,czy d.j. hondzie.a nie mówiąc jóż o t-kidzie, czy nawet cantwo.
więc nie ma o czym rozmawiac.
a co do tego o czym mówi amadeusz , to przyznaje że w j-biu na o.s.t.r. było wypas graliśmy tam przed nim i jestem pod wrażeniem jastrzębskiej publiczności.
W częstochowskiej iguanie też grałem koncert z TEWU.Klub :cenzura: i ludzie kumaci(klimatycznie było.)
pozdrawiam wszystki tych którzy znają się na rzeczy.
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No jak była Doda to nie było zbyt ciekawie :D Ale Ascetoholix na bitach G-unita nie pobije :D Mam nadziję, że nie trzeba będzie czekać na raperów z innych miast tylko nasi się rozwiną. Ale na to trzeba będzie poczekać jeszcze.
 
1

1990Murzyn

Guest
U mnie w Ostrołęce BZW niedługo pierwsza płyta

www.myspace.com/badzmyzawszewolni
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Gdzie się rozwija pseudo rap tam się rozwija. W rawickich składach nie ma akurat śpiewanych refrenów jak u takiej Verby czy Meza tylko prawdziwy hip-hop z ostrymi niekiedy tekstami. Tutaj większość z kegów hip-hopowych dorastała na Ostrym lub Guralu więc hip-hopolo aż tak bardzo się tu nie odcisnęło. I mam nadzieję się nie odciśnie w przyszłości. Pozdro :)
porównaj sobie Poznań i Rawicz chocby ilośc mieszkańców
w każdym większym miescie będzie :cenzura:
zresztą ja sie do nich nie pucuje
też mi za nich wstyd
 

KAN

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Wielkopolska
Zieliusz dobrze prawi. Moda na hip hop przeminęła, ale to dobrze, bo znowu zostaną ci prawdziwi. hip hopolo też już nie ma swoich odbiorców, przynajmniej nie tylu, co kilka lat temu. hip hop zawsze był kultura niszowa i dobrze, bo ci, którzy nim żyli zawsze w nim zostaną. W sumie można powiedzieć, że polski rap wraca do podziemia, czyli tam gdzie jego miejsce. Teraz przynajmniej wiadomo, kto reprezentuje to naprawdę, bo 3-4 lata temu większość "hiphopowców" nie miała o hip hopie żadnego pojęcia.
 
Do góry