Helloween

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
hahaha myslałem ze chodzi Ci o zespoł Helloween ktory gra tez fajna muze
mam 2 płytki :)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
helloween był pierwszym zespołem metalowym ,który mi się spodobał i którego śłuchałam jeszcze na kasetach do magnetofoun :p
uwielbiam pierwsze dwie płyty a z nowszych kdkokonań podoba mi się The dark ride :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Odkopuję temat. Helloween to jeden z moich, ulubionych zespołów metalowych. Z miłą chęcią wracam co jakiś czas. Szczególnie upodobałem sobie drugiego Keepera. Najlepsze kawałki IMO : Rise and Fall, Power, Dr. Stein(czy też ktoś odniósł wrażenie, że zalatuje to Paranoid(Black Sabbath)?) , I Want Out, Keeper of the seven keys.
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
Do tych kawałków dopisałbym jeszcze "Mirror, Mirror" oraz "If I Could Fly" ;)
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Mój kumpel mówi na to gaymetal i chyba troche racji w tym jest :p ...

463471.jpg
 
M

member 47184

Guest
A tak swoją drogą to koncert Helloween w Krakowie na Mystic Festival był rewelacyjny :)

(chociaż koncert Rage, który wtedy grał jako support był jeszcze lepszy...)
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Helloween... Wprost ubóstwiam tą kapelę.Dwa pierwsze Keepery, Master of the rings to po prostu poezja dla uszu.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
ja tam bym to bardziej do power zaliczyl , nie do heavy. A co do samego zespolu to swietny , choc wiekszym sukcesem Kai'a Hansena byl gamma ray. ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mnie właśnie ten zespół zaciekawił, jako jeden z niewielu zespołów power-metalowych, a przy Gamma Ray się nudziłem-taka, druga woda po Helloween.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Master of the rings, Time of the oath, Keeper II - te wymiatają wszem i wobec :p Jeszcze ze 2 kolejne są niezłe ;)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Fajny zespół. Mój ulubiony album to Keeper Of the Seven Keys. Jeden z najlepszych kawąłków to moim zdaniem Future World.
A tak poza tym, Helloween to Power Metal, nie Heavy.
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Fajny zespół. Mój ulubiony album to Keeper Of the Seven Keys. Jeden z najlepszych kawąłków to moim zdaniem Future World.
A tak poza tym, Helloween to Power Metal, nie Heavy.

Czasem tak myślę Wojownik, że nieźle byś pasował na moda w tym dziale Jesteś dość obeznany i podpisy zespołów jaki gatunek grają by pasowały :p Ale nie chce sugerować bo jeszcze Vard sie obrazi, a chłop też świetnie się nadaje :D
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Czasem tak myślę Wojownik, że nieźle byś pasował na moda w tym dziale Jesteś dość obeznany i podpisy zespołów jaki gatunek grają by pasowały :p Ale nie chce sugerować bo jeszcze Vard sie obrazi, a chłop też świetnie się nadaje :D

Proponuję Ci założenie osobnych tematów na temat tych dwóch Panów jako chwalebne ołtarzyki ;)
 
Do góry