Heh...

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Jak dla mnie to jest 100 % pewności-dobra gumka która nie pęknie. Wystarczy pogadać z ludźmi którzy wpadli aby dowiedzieć się, że wszyscy zrobili coś źle: żle dobrane tabletki, tanie gumki, pęknięta gumka, zapomniana tabletka, czy też bez zabezpieczenia.

Wiadomo-14 latkowie nie wykarzą się odpowiedzialnością związaną z zabezpieczeniem, bo seks nie jest dla ich wieku. Nie skończyli nawet procesu dojrzewania.

Ja miałam 17 lat i 9 miesięcy. Nie wiem, czy dużo czy mało. Dla mnie ok, zrobiłam to z uczucia w stałym związku. Jesteśmy nadal ze sobą, ale nawet jeśli się nie uda to rozpaczać nie mam nad czym. Od 3/4 rozdziewiczonych jestem do przodu-byłam prawie pewłnoletnia, decyzja była przemyślana, miałabym za co utrzymać dziecko, kochałam się ze swoim partnerem.
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
moja znajoma zrobiła to pierwszy raz od razu, parę godzin po poznaniu się ze swoim obecnym mężem :p:p:p

oboje byli "prawiczkami"

są bardzo ze sobą szczęśliwi już prawie 10 lat :D:D:D

na pytanie, dlaczego zrobili to tak szybko, jak do tego doszlo odpowiadają "jakoś tak :p:p:p"
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Po prostu mieli do tego takie podejście a nie inne, oboje chcieli, nie bali sie konsekwencji, a zachowanie abstynencji nie bylo ich priorytetem.-Tak podejrzewam. Jeśli byli dorośli to mogli sobie pozwolic. 14 lat i krotka znajomosc to jednak za malo zeby uprawiac seks.

Jesli taki 14 latek poczeka do 15 roku zycia z tą osobą, będą się dogadywali, zdawali sobie zprawę jak dobrze sie zabezpieczyc i beda dojrzali ponad swoj wiek to ich sprawa.
 
Do góry