Harcerki&harcerze ===> ZHP =)

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no i już wróciłam może oglądaliście w TVP1? A najpiekniejsze to byli marzynarze :D cud malina :rotfl:

[ Dodano: 27 Czerwiec 05, 17:50 ]
byliście bo było dośc duzo harcerzy
 

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
Od nas tez pojechało kilkudziestu...:/ Ja nie pojechałam bo nikt mnie o tym nie powaiadomił:/ i jestem wsciekła!!! Ale to juz tak na marginesie...No i byłam na akcji zarobkowej zarobilismy 3700zł no i nic nie płacimy za obóz:p A wy gdzies jedziecie??? My do Rudawki Rymanowskiej gdzies w Beskidzie Niskim:p:p:p Spoko:D Musze jeszcze dzis na gre terenowa bo mnie jeakas druzyna zaprosiła:D Nie iwme co jeszcze napisac...chyba tyle to narazie...pYk!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Rudawka :D haha tam jest beznadziejnie to jest niedalko mnie jak o tym mysle my jedziemy w Bieszczady do Solinki :)
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Czuwaj!!! widze ziomy nawet na forumowisku :p:p:p Ja jestem harcerką od 6 lat :D:D sporo co :p :hyhy: Jestem przyboczną 43 Bełchatowskiej Samarytańskiej Druzyny Harcerskiej "Buki" Hufiec Piotrków Chorągiew Łodź :D Aktualnie jestem w trakcie zdobywania samarytanki i prowadzę zastęp (pozdrawiam Ryszardy - "Rysie"). Z większych imprez, w których uczestniczyłam to Rajd Arsenał w tym roku, był ktoś :> ???
 

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
Ja niestety nie brałam udziału w tym roku we większych imperzach, bo byłam zastepowa w DH i nas tam nigdzie nie puszczali :dezorientacja: Wiec sie wreszcie wkurzyłam i przeszłam do wielopoziomowej :D Nie bede sie z dzieciakami uganiac! :zdegustowany: Teraz oni tam swieca pustkami :hyhy: Oki ja koncze :*
 

Harcerz z 2MDH

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Płock
Czuwaj ! Jestem harcerzem 2 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej "Braterstwo Wilków" Hufiec Płock ul. Krótka 3a nasza drużyna istnieje niecały rok :) jestem funkcyjnym drużyny nie mamy jeszcze zastępów mam stopień młodzika mój drużynowy wywodzi się z 1 MDH "Legion Tęczowych Wojowników" podaję strone tej drużyny www.ltw.republika.pl proszę wejdźcie na nią harcerstwo podtrzymuje mnie na życiu bym sie załamał bez niego.
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
ja niestety nie jestem harcerka... ale jestem w pewnym KLUBie jak narazie tylko ja i 2 kumpele ale i tak dajemy sobie rade... jezdzimy do chorych dzieci z naszej okolicy hmm jezdzimy do takiego Hubercia... (jeszcze troche zrobimy str internetowa to zobaczycie kto to ) on ma porazenie mozgowe... dotego porazone wszystkie konczyny nie chodzi nie widzi i nie mowi... probojemy z nim jak najczesciej cwiczyc by w wieku 10 lat mogł sam stanac na nozkach (narazie ma 5 latek ) hmm ale słodki jest... jeszcze jezdzimy do Judyty ona tez jest chora ale mowi chodzi do szkoły... jest na etapie 3 kl podstawowki chodz ma 11 lat... gdy uniej jestesmy to rozmawiamy z nia... hmm duzo dało mi to ze jestem w tym wolontariacie... czuje przynajmniej ze jestem komus potrzebna
 

smile

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Korea
3 Koedukacyjna Druzyna Harcerska "Czarci Jar", Hufiec ZHP Chorzów, Chorągiew Śląska.

Mój stopień to HO, (otwarty przewodnik)
Funkcja to oczywiście drużynowy :D :D :D
Pozdrawiam wszystkich harcerzy!
 

..::BineX::..

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Świętochłowice
Czuwaj !!!
Harcerz Daniel melduje sie na apelu !!
ja jestem harcerzem od roku w planach mam zalozyc wlasna Gromade Zuchową
A narazie jestem w 3 KDH moim drużynowym jest Smile a zastępowym Lolasz :p
Pozdro dla was druchy i druchenki !!!!!!!!!!!!!
30.07.2005 OBOZ !!!!!!!!!!!!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja jestem w 3 KGDSH (Krośnieńska Górska Drużyna Starszo-Harecrska ) "Adventure" SHGB (Szczep Harcerski "Górskie Bractwo")
 
S

Sosoel

Guest
Czuj, czuwaj! (W zależności kto z którego pionu:>)
Aż mi się serducho raduje, jak widzę tyle wpisów od harcerzy:D To prawda, nikt tak jak my nie będzie wiedział jak wspaniale jest być harcerzem...
12 Szczeciński Wędrowniczy Krąd Kawaleryjski "Ułani" im. 12. Pułku Ułanów Podolskich - III Szczep Sosnowej Szyszki - Hufiec Szczecin-Pogodno, Chorągiew Zachodniopomorska :D Od dwóch lat w ZHP, jestem obecnie dowódcą szwadronu (co odpowiada brązowemu sznurowi:>), przez jakiś czas pełniłam obowiązki drużynowej gromady zuchowej... Posiadany stopień: tropicielka... mam 16 lat :) I harcerstwu zawdzięczam wiele wspaniałych wspomnień oraz to, że poznałam już kawałeczek Polski i świata:) A przy okazji - od nas również była delegacja we Lwowie, choć niestety beze mnie :(
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
a jak tam u was z obozami??
wybieracie się, a jeśli tak to gdzie i na ile
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ja byłam już na 3 obozach :hyhy: cos wspaniałego :hyhy: w tym roku nie jadę ale harcerze ode mnie wybieraja się na Walne (to na mazurach), na 3 tygodnie :D:D :hyhy:
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
fajnie, ja jadę do Łazów(czy Łaz nie wiem jak sie to pisze) będe prowadził zajęcia z puszczaństwa, roślinek i wszystkiego co z tym związane
3 tygodnie nad morzem o yeah :yahoo:
już się nie mogę doczekać
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Przez dwa lata byłam szeregową 32 DH "Husaria" Hufca Kęty. Niestety owa drużynka już nieistnieje ;( No cóż... I tak już nic nie da się zrobić.
W tym roku byłam na obozie harcerski... Było zaczepiście. Choć musztre mieliśmy taką, że szok :/ Przyjemne z pożytecznym...
 
Do góry