Happysad

Mamatwojejbabci

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
piekło!
Heppysad znam. Lubię nawet, taka bujana nieszkodliwa muzyka. Koncerty są sympatyczne.
Gdy byłam pierwszy raz, grali w klubie, nie znowu takim dużym, za niewielką opłatą. Na koncercie byli stali bywalcy podobnych imprez... Jeny to było gdzies tam w 2005 roku :D po udanym koncercie, grałam z chłopakami z zespołu w piłkarzyki. Miło naprawdę:)

Wybrałam się po jakimś czasie na 2 ich koncert. Grali z hurtem. I co? BYŁAM W SZOKU!!!
Zgraja różowych 13-latek stojąca pod sceną z maskotkami i krzycząca "Kuba kochamy Cię, jesteś słodki"...na szczęście zanim pogo się rozkręciło musiały iść do domu... nie dostały autofrafów;( <hahaha>

Kilkakrotnie pojawiła się tu opinia, że happysad grają punk rocka (?!) sorry... ale jak dla mnie to jest raczaj poprock z domieszką reggae...
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Wybrałam się po jakimś czasie na 2 ich koncert. Grali z hurtem. I co? BYŁAM W SZOKU!!!
A to w tamtym roku mieli trase koncertową 2006 razem z Hurt.. tez byłem. i faktycznie fajna imprezka :eek:k:
Nie jest to jakiś wybitny zespół, ale ich utwory są rytmiczne i miłe uchu, więc można sie przy tym nieźle bawić :)
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Muzyka ogniskowa. Jak człowiek popije ma gitarę to można się fajnie pobawić ich muzyką. Jak już ktoś wspominał - ich kawałki wpadają w ucho. Utwory lekkie, proste i przyjemne jednak na dłuższą metę nużące.
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Dla wszystkich niewtajemniczonych gatunek muzyki jaką gra Happysad to muzyka alternatywna ;) Na pewno nie rock :p
Grają bardzo fajnie, mój ulubiony kawałek Łydka

Zgadzam się nie jest to rock :p
Co do ulubionego wałka to też uwielbiam Łydkę i jeszcze Manewry szczęścia :D Dwa tygodnie temu byłam na koncercie, grali super :D
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
o wiele lepiej na koncercie śpiewają ^^

zespoły w każdym przypadku są sto razy lepsze od piosenki z głośników w komputerze ^^


ja najbardziej z ich piosenek lubię oskar hell. <3
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Hmm...

Nie za bardzo przepadam za tym zespołem; p

Jedyna piosenka,której lubię posłuchać to.. "Zanim pójdę"

; )

(Ogólnie nie przepadam za polskimi zespołami ; p)
 

Eadgyth

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Kompletnie nie moj klimat, choc wiele osob z mojego otoczenia tego slucha. Dla mnie za szybko, niechlujnie w pewnym sensie...
Niepopularna opinia, co? :bag:
 

Martuś1991

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie...
Jeśli o mnie chodzi, lubię ich. Teksty mają fajne, melodie wpadają w ucho, można poskakać i potłuc się na koncercie... Dużo bardziej wolę ich na żywo niż w wersjach na płytkach :) Chociaż wszystkie piosenki są do siebie podobne i grane "na jedno kopyto", ale to już szczegół. Ogólnie - muzyka lekka łatwa i przyjemna, z fajnymi tekstami i prostą melodią - do poskakania i pośpiewania owszem, ale bez odlotów i rewelacji :)
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Ja ich lubie i nie wiem czemu i w zasadzie wali mnie to że są troche dziwni i jacyś tacy nie skomplikowani.
 

Lady_Punk

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
236
Punkty reakcji
0
Są :cenzura:i*ci.!!

Grają wyczesaną muzykę a ich teksty szybko do mnie trafiają.

Niemogę się już doczekać koncertu w moich okolicach.
 

migawka

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
skarżysko
pochodzą z mojego miasta , chodzili do liceum od którego mam 100 metrów , ich teksty do mnie nie trafiają , jedyną piosekę którą lubię to "zanim pójde" , nie byłam na koncercie , jakby byli w mieście poszłabym. tyle i kropka .
 
Do góry