Happysad

Paweł1991

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gliwice
Ktoś tu wcześniej napisał że zespół ma teksty są niskich lotów ja przeciwnie uważam że są super mnie zespół ujął tekstem i głosem Kuby
Nie moge wymienic kawałka który podoba mi sie najbardziej ponieważ wszystkie są super ostatnio słucham czesto albumu "Nieprzygoda"
jak wg. was wypada w stosunku do poprzednich?
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
33
Miasto
USA and Jamajka
album "Nieprzygoda" nawet nawet jest tam fajna piosenka pod tytuBem "Styrana" ma tez kilka innych ciekawych utworów ale tez mi sie najbardziej spodobal
 

mako'tka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
1
Miasto
z nad morza.
Happysad ma genialne piosenki.
Teksty banalnie proste z pewno nutką humoru .
Ja jako słuchacz myślę ,że też o dość dobrym poczuciu. -> jestem zachwycona zgraniem tekstu ,głosu i instrumentu.

Niesamowity zespól i przyznam ,że mój ulubiony ! ;)

pozdrawiam.
 

kropeckaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
UIwielbiam happysad,to jeden z moich ulubionych zespołów.Lubie wszystkie ich piosenki
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
a mnie specjalnie nie zachwyca, chociaż mają całkiem chwytliwe te piosenki ;p
osobiście zdecydowanie wolę płyty "Podróże z i pod prąd" i "Wszystko jedno" od "Nieprzygody" ;p
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Ja lubie Happysad i większość piosenek mi sie podoba. Zwłaszcza "Czarownicy pies" :D
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
Ten zespol jest poprostu za***isty xDD uwielbiam ich piosenki... jest to moim ulubionym nr 1 z polskiej tworczosci ;pp co do ich ostatniej plyty to szczerze mowiac podobalo mi sie tylko kilka piosenek, ale ich poprzednie plytki to jest to xDD
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
całkiem niedawno stwierdziłem, że ten zespół ujmuje mnie chyba tylko głosem wokalisty i kilkoma tekstami. większość tekstów jest trochę banalna, a muzyka dość prosta.
 

89diabelekONA

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Uwielbiam Happysad:) znam praktycznie każdą ich piosenkę na pamięć. W grudniu tamtego roku mieli koncert w Andrychowie-było świetnie:) polecam.
 

soniia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja mogę ich posłuchać od czasu do czasu, bo raczej wole mocniejsze brzmienia, ale są nawet spoko. Niedługo już drugi raz będą grać w moim mieście, więc ide zobaczyć co tam sie u nich zmieniło ;p bo szczerze to żadnej nowej piosenki nie słyszałam
 

dropsik55

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Nowy Targ
happysadu'u mogę słuchać dniami.. mogę i słucham. ;D mają boskie teksty. chwilami dokładnie opisują to, co czuję. i ten wokallll. ^^ serdecznie wszystkim polecam. ;)
 
T

tralalacik

Guest
Moja ulubiona piosenka do Damy radę :D Elektryzuje i szybko wpada w ucho ;)
Lubię Happysad.. Jakże odbiega od naszych polskich pop komercyjnych gwiazduniek :p
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Ehh. Przypominam wszystkim, że nazwę tegoż zespołu pisze się tak: happysad. Nie z dużej litery, nie osobno.

Moja miłość do happysad'u trwa już ponad rok i jakoś nie mogę się nim znudzić, jak innymi zespołami. :p
 

Hobbes

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Słoik z tuszem
Fajny zespół, można przesłuchać raz, może dwa, ale dla mnie na dłuższą metę nie wchodzi w grę- wokal odpycha, teksty nużą, muzyka irytuje. Szybki i krótki romans, to wszystko co mogę o nich powiedzieć.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Fajny zespół, można przesłuchać raz, może dwa, ale dla mnie na dłuższą metę nie wchodzi w grę- wokal odpycha, teksty nużą, muzyka irytuje. Szybki i krótki romans, to wszystko co mogę o nich powiedzieć.


Nie wydaje mi się, wokal jest świetny, teksty prawdziwe, a muzyka nie irytująca a intrygująca. Piękna miłość :]
 
Do góry