Happy Tree Friends :)

Dertch

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
też chciałbym wiedzieć...
To jest tak chore że aż śmieszne :p Kiedyś widziałem przedszkole umalowane w postacie właśnie z happy tree friends .Najwyrażniej dyrektor przedszkola niezna jakże słodkich odcinków Htf :D (gorzej jeśli znają je rodzice :D
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
To jest tak chore że aż śmieszne :p Kiedyś widziałem przedszkole umalowane w postacie właśnie z happy tree friends .Najwyrażniej dyrektor przedszkola niezna jakże słodkich odcinków Htf :D (gorzej jeśli znają je rodzice :D
NIee noo dobre! :D A może dyrektor był poprostu chory na punkcie HTF i dlatego. :lol:
 

OliFka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
Oni są swietni!! najlepszy jest ten łoś:) Niektóre odcinki są świetne. Uwielbiam tą melodie z początku :lol: Ustawiłam sobie jako dzwonek w telefonie.
 

_milka_

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z R... Raczej wiadomo, skąd!
No nie ma co genialna bajka :D
Dawno, dawno temu jechaliśmy sobie pociągiem na zieloną szkołę. Wszyscy padnięci po kilkunastu godzinach jazdy, akurat nauczyciele zarządzili ciszę nocną. I nagle na cały pociąg melodyjka "nanananananana, na nananananana" - koleżance komórka zadzwoniła :lol: Nauczyciele wlepili nam karę: 100 zdań "Nie będę zakłócał ciszy nocnej".
P.S. wątpię, czy koleżanka w ogóle wiedziała, z czego ten dzwonek, ale chłopaki w naszym przedziale wiedzieli - trzeba było widzieć ich miny :)
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
HTF fajni są;DD
A najlepszy nieśmirtelny Łosiu, którego miałam kiedys w avie;DD:p
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Trochę przesadzone są niektóre odcinki, ale trochę pieprzu w życiu nie zaszkodzi :p
Mój chłopak jest ich fanem, mam nadzieje, że nic mi nie grozi z jego strony, jak się tak ich naogląda :niepewny:
 

xtwixx6

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
Hehehe ja to najbardziej tego niebieskiego łosia lubie :D:D Jak tylko go widze to normalnie rozbraja mnie śmiechem :p :D:D
 

xtwixx6

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
Jak pierwszy raz to oglądałm to myslałam ze poprostu to jakas bajeczka dla dzieci :p Ale potem jak obejrzalam calos to sie smialam z tego hehe najbardziej lubie loooosia :D
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Hehe ja też lubie HTF :lol:

Ktoś tam się pytał gdzie można ich zobaczyć->oprócz neta,lecą wieczorem (gdzieś koło 22.00) na MTV ;)
 
Do góry