Halucyny ----> Bieluń..

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
umnie To jEst NormA na OsiEdlu jEDen KolEs RaZ WszEDl Do KarToNu MysLaL ze JeSt w StAtKu i Ze UmiE LaTAc i KumpLE Go WyRZuCili z OkNa a Tak PoZATYm ZnANy Hip Hopowiec Magik z Paktofonika Przez Grzybki Popelnil Samobojstwo i Dotego Bylo nA Kwasie ;/
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
umnie To jEst NormA na OsiEdlu jEDen KolEs RaZ WszEDl Do KarToNu MysLaL ze JeSt w StAtKu i Ze UmiE LaTAc i KumpLE Go WyRZuCili z OkNa a Tak PoZATYm ZnANy Hip Hopowiec Magik z Paktofonika Przez Grzybki Popelnil Samobojstwo i Dotego Bylo nA Kwasie ;/
Fajnie...

Akademik.

Impreza.
11 pietro.
Duuuzo alkoholu.

Ubawione towarzystwo, wlasciwie to byla typowo samcza
impreza, gdyz o zadnych niewiastach mowy nie bylo. Zreszta to ma akurat
najmniejsze znaczenie.
Tak wiec ubawione i rozluznione alkoholem towarzystwo postanowilo
zrobia cos totalnie odjechanego. Znalezli wiec ochotnika
(który sam sie zglosil!) i postanowili wyslac go na Marsa. I nie byloby w
tym nic smiesznego, gdyby nie to, iz imprezowicze wpakowali
delikwenta do pudla, podpisali je tekstem "MISJA NA MARSA" i ...
wyrzucili przez okno.
Z tego wlasnie, wyzej wspomnianego, 11 pietra.

Historia z poczatku zabawna, zamienila sie w koszmar.
Chlopak oczywiscie zginal na miejscu.
Zaniepokojeni ludzie, widzac szczatki
ciala w kaluzy krwi, zadzwonili na policje.
Ta, powiazujac fakty i idac za glosami nadal
odbywajacej sie imprezy, skierowala sie do odpowiedniego
pokoju. I co zastali?

Otoz drugie pudelko. Na którym widnial napis "MISJA
RATUNKOWA".

Gdy policjanci otworzyli pudelko i zapytali, co tu sie
dzieje, uslyszeli:
wlasnie mielismy zamiar wyslac misje ratunkowa.
Bo stracilismy kontakt radiowy z poprzednikiem.

A z pudelka wyszedl kolejny student...

Co do magika, to Bodka słuchałeś, nie?
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
z roznymi rzeczami eksperymentowalem...naprawde roznymi, prawdopodobnie niektorzy z was nie slyszali o takich dziwnych rzeczach, ale jedno moge powiedziec, wszystko jest dla ludzi, dla ludzi ktorzy maja umiar, potrafia sie kontrolowac na trzezwo i maja na tyle silna wole zeby po pierwszym razie nie siegac po nastepna. Grzyby to jest pikus w poruwnaniu z bieluniem, to jak maluch przy porshe, z tym ze porshe bez hamulcow...
Poza tym grzyby, bielun, inne specyfiki tego typu daja powazny efekt uboczny, tj. siadaja na watrobe, nerki itd.
Aaaa, teraz aktualnie od 2 lat jestem czysty...poza fajkami, bo tego poprostu nie chce rzucic:)
POmyslcie dwa razy zanim cos wezmiecie, pomyslcie o tym co bedziecie robic i dzie bedziecie sie znajdowac, bo naprawde mozecie narobic sobie mase szumow, pomyslcie o tym czy jest wam to potrzebne i co tym zyskacie...w ogole pomyslcie.
Wiecej nie umoralniam, tyle, zaraz mnie ktos zje***, ale trudno.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Ja tam popieram i to bardzo.

z roznymi rzeczami eksperymentowalem...naprawde roznymi, prawdopodobnie niektorzy z was nie slyszali o takich dziwnych rzeczach
Przedstaw, jakie to specyfiki? Zażywałeś może LSD? Chyba jeden z mocniejszych narkotyków-psychedelików. Co ciekawe, narkotyk ten nie musi mieć złego skutku ubocznego, zależy w jakiej sytuacji i ile go zażyjemy, bo jeśli zrobimy to nieodpowiednio możemy nawet shizofremii podostawać, albo jakieś słabsze złe-uboczne-skutki, jeżeli zarzyjemy tylko raz. Ale jest też dobra strona, nasz mózg może dostać nowe połączenia nerwowe i organizm może produkować jakieś tam neuroprzekaźniki(jakieś związki jak no. adrenalina jest takim) w większej ilości, co może powodować u człowieka ulepszenie twórczego myślenia i inne całkiem przydatne objawy, czy skłoności halucynogenne.

wszystko jest dla ludzi, dla ludzi ktorzy maja umiar, potrafia sie kontrolowac na trzezwo i maja na tyle silna wole zeby po pierwszym razie nie siegac po nastepna.
O! Tak, tylko niestety takich ludzi nie jest "na pęczki".


Papierosów, też nie chce rzucić.
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
O tej ekipie ratunkowej to słyszałam już od kolegi na waakcjach. Niby to smiesznie brzmi, ale to okropne tak naprawdę. Ja słyszałam, że oni byli zjarani, a nie tylko po alkoholu.
No a Bodka tez słuchałam. Bardzo dobrze gada. Pokazywałam moim kolegom, którzy palą zioło. Słuchali, ale nie wyciągnęli z tego żadnych wniosków.słuchali jedynie dlatego, żeby pozlewac z tych akcji jakie on opowiadał. Tak myślałam. Ehh. Niektórzy naprawdę nie sa w ogóle dojrzali. Ja mimo, ze mam niecale 16 lat to przyjęłam to calkiem inaczj niż oni. To chyba prawda, ze chłopcy sa od nas trochę opóźnieni:p . Bez urazy heh.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Tak, większość chłopa jest opóźniona, ale nie we wszystkich aspektach. Ja na przykład nie uważam siebie za opóźnonego, a raczej na kogoś kto myśli za staro(nie jest to za przyjemne, szczególnie gdy wogól tyle intelektualnych gównarzy), ale emocje ma za młode. Z drugiej strony to przestaje się kierować emocjami.
 

AlterEgo

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
NIE!!!NIE!!!NIE!! Bieluń to jedno z tych najgorszych gówień :/ Długo się wkręca, a banie po tym .........szkoda gadać .Pozatym łatwo się zgubić na parę dni a to już lipnie i długo człowiek dochodzi do siebie :) Nie próbowałem stwierdzam z obserwacji :D
 

gagat

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
:p Ja uwazam ze bielun jest dobry, ale tez niebezpieczny w duzej ilosci (doswiaczenia na sobie). Zjadlem cala szyszke bylo to w srode po szkole ok. godziny 16. Do godz. 20:00 nic nie otrzuwalem i poszlem na chate.gdy weszlem do pokoju widziem wszystkich kumpli z 30 umnie w pokoju, byli wszedzie za telewizorem na szafie na biurku itd., widzialem jak mi rzeczy wynosili wiec chycilem za tela i na 997. Gdy wracajac z wc ich juz nie bylo rzeczy byly nie ruszone a do drzwi ktos zapukal. Otwieram a tu policja, a ja mysle skad sie wzieli i zaczeli przeszukiwac mieszkanie. Zdazylem :cenzura:nac kluczyk z szafy, policjant sie pytal co w szafie a ja nic, wziol nuz i zaczal otwierac otworzyl a tam moja roslinak (marihuana) byla wysoka na 65 cm. pachniala nia ze :cenzura:(jeszce 1,5m i by byly zbiory :( ). I mi ja zajaebali i powiedzieli ze bedzie sprawa. Z wrazen polozylem sie spac. Obudzielem sie o 02:00 w nocy w stalem z luzka zazucilem plecak na ramie i poszlem po kolege do szkoly(bylem ubrany tylko w majtki, bo bylo lato) bylem gdzies z 60m od klatki(bo mieszkam na osiedlu z blokami 4 pietrowymi ok 7 tys ludzi) az mnie matka zlapala i sie przebudzilem i poszlem spac. Obudzielem sie o 07:00 rano i ubralem sie i poszlem do szkoly(zapomnielem isc po kolege) w szkoel bylem o 07:30 i siedzialem pod szkola do 12:00 (dopiero mialem na 12) nieruszjac sie z miejsca ani reka anie noga siedzialem sztywny przez kila\ka godzin. Weszlem do klasy i byl sprawdzian z histori nagle zobaczylem na lawce krasnoludkii sie szczapilem bo zaczoly domnie gadac a ja tez do nich, po 5 min. skonczyly sie baje i zaczolem pisac spyr, chcialem sie podpisac ale niewidzialem wyraznie tych liter i niewiedzialem co gdzie jest napisane, wiec podpisalem sie na srodku kartki.Poszlem na chate bo niemoglem juz. Siadlem na narozniku i zaczolem ogladac tv. Az nagle pacze po prawej stronie na fotelu siedzi kumpel i se z nim gadalem matka sie szczpial. nagle zaczolem sie pluc gdzie muj jogurt (byl na stole) az tu nagle sie okazalo ze byl i jest w lodowce. Czady czymaly mnie jeszce 1 dzien (tego niemoge opowiediec).
Wnioski:
Pozytywne: CZady w bani ze h**, widzisz ludzi ktorych niema, w nocy jak spisz masz :cenzura: sny, nieczeba placic za to, nie jest zakazane przez policje ;], czady przez kilka dni.
Negatywne: jesli chcesz cos przeczytac to nie przeczytasz, niemozna zjes wiecej niz 1.5 szyszki bo poznie bedzie naprawde zle.

Uwazam ze od czasu do czasu mozna se zazyc tak np. co 3-4 miechy, naprawde sie oplaca, dla tych ktorzy sie by chcieli przekonac na jakis krotki czas np 1 dzien by musieli zjesc mniej niz jedna czwarta szyszki i to z rana albo w nocy przed spaniem. Ktorzy sie boja tego niech wiedza co traca. W zyciu czeba wszystkiego sprubowac.!!! Jak cos mozecie pisac na gg 2986857:p :p :p :p :p :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: B) B) B) B) B) B) :D :D :D :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Buieluń w odpowiedniej dawce jest śmiertelnie trujący...


Co do halucynogenów:

małżeństwo zrobio sobie upojną nockę na silnym halucynogenie, nie podano co to było. Zgrzali sobie w trakcie i na pełnym haju kurczaka w mikrofali. Rano, po oprzytomnieniu, szukali w łóżeczku kilkumiesięcznego szkraba... nie było go. Znaleźli kostki obgryzione w smietniku.

Akcja miała miejsce w Polsce, 2-3 lata temu.
 

white13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
tego jeszcze nie bralalam i narazie nie zamierzam brac. moze kiedys sprobuje. ale boje sie bo moze stac mi sie cos na prawde. jeszcze mi sie cos u:cenzura:i i......
 

ganjaman1805

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja bym chetnie sprobowal tylko nie mam jak chociaz z tych fotek ktore znalazlem moge troche poszukac i jak znajde to wtedy bede wiedzial czy to dobre czy nie
 

sylwia9256

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Bielun....co ludzie po tym gownie wyprawiaja to głowa mała. Niegdy w zyci nie wezme tego do ust. Widok, jak kumpel z klasy gada z drzewem mowi sam za siebie co moze sie wtedy dziac....
 

Ćpun

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrK
no bieluń jest dość hardkorowy nie polecam się tym bawić, trzyma strasznie długo w trakcie fazy spotykamy ludzi których nie ma... hm tylko dla odważnych BB)
 
T

thediscoboy

Guest
no bieluń jest dość hardkorowy nie polecam się tym bawić, trzyma strasznie długo w trakcie fazy spotykamy ludzi których nie ma... hm tylko dla odważnych


ZGADZA SIE ..
 

ganjaman1805

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
W ogole to moj pierwszy post wiec warto sie przywitac :Hello: osobiscie spozylem sobie bielunia i mysle ze kapa jest niezla a bylo by nawet super jakby nie bylo takiej suszy w ustach moj kolega w szpitalu wyladowal poniewaz widzial na rece robaki i mial takie na rekach jakies wybrzuszenia i powiedzial swojej starszej ze mu z tych wybrzuszen pajaki wychodza :hahaha: nikogo nie namawiam ale sam napewno bede jadl dopoki mi sie cos nie stanie . Chociaz Mary Jane i tak bedzie najlepsza <peace> :pali:
 

mjs17

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
901
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kościan
ja bielunia nie polecam w duzych ilościach to nawet 4 dni jazdy są :) a spanie to masz na 100% z głowy
 
Do góry