Halo Hans

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Widział ktoś?

Według mnie bezsensowne zerżnięcie ALLO ALLO, pozatym nieudane. Wystarczyć popatrzeć na tą Helgę, identyko. Tiotalne dno, infantylny humor, puste, fatalna gra aktorów :lol:

Do ludzi pracujących w polskiej telewizji- zanim się weźmiecie za kręcenie czegoś to przeczytajcie scenariusz i wymyślcie coś oryginalnego, a nie zrzynajcie bezmyślnie z zachodu.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
u nas zrzynac tylko umieja, wszystkie te seriale co sie dzieja swiat wg kiepskich, sw. wg. bundych czy jakos tak ( bundy przynajmniej z ta swoja mina byl idealnym obrazem amerykanina ;]) niania tez byla zagraniczna, i te inne, 13 p[osterunki, itp to wszystko na podstawie zagranicznych seriali >< po tym nie bylo co sie psodziewac oryginalnosci
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Buu.. to jest tragicznee.. :/
Ja trochę obejrzałam i spasowałam..
Nie szkoda im kasy, żeby kręcić takie badziewia?
 

hulk93

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Siemianowice Śląskie
Dobrze, że to Polsat nakręcił, bo jakby to zrobiła Publiczna
to by kolejna afera wybuchał :) tym razem telewizyjna.

____
A tak na marginesie - Serial beznadziejny. Przełączyłem po pierwszych reklamach :)
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ooooo taaa. Dokładnie. Chyba wszystkie 'polskie' seriale jakie lecą teraz w tv są bezczelnie zerżnięte z zagranicznych, najczęsciej z marnym albo wręcz tragicznym skutkiem...
A co to Halo Hans to jeszcze tego ścierwa nie oglądałam, i chyba nie zamierzam, dlatego nie będę się wypowiadać, w każdym razie od razu skojarzyło mi się z Allo Allo, które jeszcze miało jakiś hmm klimat :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja widzialem tylko reklame i juz mi nie dobrze >< moge sie zalozyc ze mniej smieszne niz te angielskie seriale komediowe ><
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nawet nie obejrzałam. ;] tylko fragment, tak beznadziejne dno, że aż płakać się chce, z żalu. ;]
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Jak dla mnie to twórcy Allo Allo mogli by wytoczyć proces o plagiat i by mogli go wygrać.
 

Tygrysek:)

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
536
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Kwidzyn Joł ! &lt; 33
nawet moja siostrzenica sie z tego nie śmieje(a ona sie ze wszystkiego zawsze śmiała).....
masakryczny jest ten serial....
wcale im nie wyszło skopiowanie "allo allo" ...........
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jak dla mnie to twórcy Allo Allo mogli by wytoczyć proces o plagiat i by mogli go wygrać.
nie sadze jakos tak jest ze rozne kraje moga robic jakby swoje wersje seriali czy cos takiego, pewnie po wykupieniu licencji. w koncu swiat wg bundych => kiepskich, pomoc domowa => niania, i pare innych, jakby mogli sie sadzic to juz dawno by sie sadzili... droga do kiczu otwarta niestety
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
musieli wykupic licencje od francuzow :]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a tak wogole, zakladajac ze nie istnieje zadna instytucja od ktorej mogliby wykupic licencje, bo np upadla ta co akurat za allo allo byla odpowiedzialna, to czy musieliby sie bawic w licencje? w koncu allo alllo to stary serial, a polacy sie nie spieszyli z przekrecaniem tego na nasze
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
wystarczy ze tylko mala czesc fabuly jest podobna a oni moga ich o plagiat posadzic, a licencje p[ewnie wykupili od wytworni ktora krecila allo allo
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Allo allo było naprawdę wspaniałe, zabawne i jednak inteligentnte, a Halo Hans to żenada. Myślałam, ze będzie fajne, ale totalny zawód
 
Do góry