hah, zostałem rzucony!

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
nie za bardzo chciałem czytać wątki zawarte w tym dziale, bałem się rzucenia. nie ukrywam. kto się nie boi. dlatego też nie chciałem czytać jak inni się męczą. teraz ja się męczę. ale zastanawiam się czemu. wakacyjna miłość pokonała moją wakacyjną miłość. przykre. i załuje. czemu? ponieważ to była pierwsza dziewczyna z perspektywami. na którą mogłem patrzeć i myśleć, z tego coś może być. a nie numerek i po sprawie ( a takie dziewczyny głównie występują w tych okolicach w których mieszkam... ). dlatego właśnie jest mi przykro. nie dlatego że moja dziewczyna okazała się niedojrzała lecz dlatego, że ciężko będzie mi znaleźć inną ciekawą.
musiałem gdzieś napisać co mi leży na sercu. już mi przechodzi. uczucie było, dowiedziałem się, że dziewoja zakochała się w kimś innym i pyk, nic nie czuję. załuję...
 

prawie

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
tego kwiatu to pol swiatu jakto mowia, szkoda ze tylko mowia;]
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
zawsze pierwszy raz boli gdy stracisz bliska osobe ale tak jak mowi deN za drugim razem mniej boli...;d
 
M

Mia

Guest
Sheq, czy to nie Ty pisałeś że nie rozumiesz kobiet? jeśli tak to masz pocieszenie- tej juz rozumiec nie musisz.
A na pewno snajdziesz taką, którą będziesz rozumiał z zamkniętymi oczami- będziesz cztał ją serem;)
tak na marginesie to ile ze sobą byliście?
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
tak, to ja pisałem. i w rzeczywistości okazało się że rozumiałem!

Byliśmy maj czerwiec lipiec sierpień aż do wczoraj :)
 
J

J.B

Guest
Wszyscy tu zgromadzeni łączą się w bólu i smutku z Tobą bracie BB)

Beam Me Up, Scotty!
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
Zdarza się, no cóz. 'Piękno są tylko chwile'. Przejdzie Ci, tylko czasu potrzeba, a to chyba wiesz ;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
nie ma sie co łamać.jak to sie mowi: tego kwiatu jest pół światu :) znajdziesz inny, ciekawszy i godny Twojej uwagi pierwiastek
 

yield

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
a ja zostalem kilak dni temu "spakowany" po 2,5 roku i to przez maila, to jest dopiero bol. ale tego kwiatu poł światu i juz mi jakas stokrotka wyrosla na drodze tazke nie ma tego zlego :)
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
dziękuję wszystkim :D

w ciągu 2 ostatnich wieczorów poznałem znaczenie słowa "przyjaciele" którzy momentalnie pomogli mi się pozbierać. Jeden z nich kazał przekazać "mojej byłej" ( heh, jak to brzmi :) ) Czesiowe "fuck you" co mnie powaliło na kolana i miast smucić się z rozstania to ja pękałem ze śmiechu. Inny znowu wymienił mi kilka sposobów na popełnienie samobójstwa ( troszczy sie o mnie, żebym za dużo o tym nie musiał myśleć ) i doszliśmy do wniosku że harakiri było by niezłe, ale musiałbym przez 2 dni nic nie jeść, bo w innym wypadku w trakcie patrzenia na wychodzące wnętrzności brzydko by pachniało.. A potem przyjaciółka napisała "a nie mówiłam" i zaraz potem "będzie dobrze".
smutek przeszedł mi całkowicie, jedynie zawód pozostał. teraz jak na to patrze, to dobrze powiedziałem na ostatnim spotkaniu "dorośnij" i "powodzenia".

yield szczerze współczuję... i zazdroszczę stokrotki :p rany, 2 i pół roku razem i pożegnać związek mailem.
 

yield

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
no to super zes sie już pozbierał :) grunt to pozytywne nastawienie do przyszlosci. a to ze zawod pozostal to norma, ja też jestem zawiedziony ale to już tylko kwestia czasu. Takze wyskakuj z tego tematu i zacznij sie udzielac w jakims wesolym kąciku a nie w złamanych sercach :p:p
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
ok, przenoszę się na "podryw doskonały"

closed :)
 
Do góry