Haft krzyzykowy

asq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja wyszywałam tak gdzies w V klasie ale później mi się znudziło:p:D
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
bardzo fajna sprawa :) mozna sobie usiasc przed TV :) i haftowac :D powiem ze lubie :) ale narazie brak funduszy na ten taki szkic .... i niteczki do uzupelnienia.... no ale co zrobic :) jak nie bede miala wydatkow chetnie sie zajme znowu haftem
 

orsonik

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Miasto
Szczecin
Widział ktos z was hafty w tym sklepie? www.e-cepelia.com niektóre są naprawdę kozackie chciałbym powiesić jakiś na ścianie wygląda to super.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Witam Słoneczka moje,
czy mogłabym odświerzyć ten wspaniały temat?
Poszukuję głównie stron, gdzie mogłabym nabyć pełne komplety
do haftowania metodą krzyżykową :)
dla bardzo początkujących <młodziutka dziewczyneczka, lat 7, nigdy tego nie robiła>
we wspanialym sklepie na literkę A nie znalazłam nic...
Z góry dziękuję za cokolwiek :p
pozdr :)
 

optymistka192

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam was !
chcialabym wiedziec czy ktos z was interesuje sie haftem krzyzykowym, a moze ktos z was wyszywa , prosze wszystkich o posty . PISZCIE :hyhy:

Witam koleżankę po fachu moją pasja jest wyszywanie poduszeczek na igły i obrazki okolicznosciowe, pozdrawiam optymistka
 

edv

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też zajmowałam się haftem krzyżykowym i ostatnio robimy poduszki dekoracyjne z wyszytym wzorem właśnie haftem krzyżykowym.
 

hafciareczka

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Interesuje się oraz potrafię haftować świetnie,moja rodzina jest zadowolona z tego bardzo ;p
 

puzzlefan

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
Dorzucę kilka wzorów na początek, dla małowymagających:)

www.wydawnictwologi.pl/wzory-1.html
 
D

Dobrawa

Guest
Teraz juz nie mam na to zbyt wiele czasu ale kiedys spedzalam na haftowaniu cale godziny. Zarowno z gotowych wzorow jak i z wlasnych rysunkow. Co fajniejsze oprawialam w ramki albo antyramy i u moich rodzicow wisza jeszcze na scianie. Lubilam tez haftowac wzory na obrusach poprzez nakladanie na nie kanwy ale to juz jak bylam starsza.
 
Do góry