hack.pl owned

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
No proszę. Elegancko, czarni działają. Taki serwis powinien mieć bardzo dobre zabezpieczenia. Podobnie było z cyberterroryzm.pl. Niby serwis prowadził pro a był hack.
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Jasne, gorion jest pro :D On się po prostu wylansował na mega haxiora, a w rzeczywistości jest masa osób, które wiedzą dużo więcej od niego. ElusiveN np., który został przez goriona zwyzywany od baranów, d3m0n, którego gorion nazwał pseudo hakerem, dlatego, że to właśnie on rozwalił mu cyberterrozym.pl
A jeśli gorion byłby taki pro jak mówi i mógł robić jakieś wielkie audyty bezpieczeństwa, to zacząłby od serwera home.pl, na którym cyberterroryzm.pl jest hostowany. A to właśnie przez dziurę w konfiguracji Apache wbił wtedy d3m0n :)

A co do tego: "Taki serwis powinien mieć bardzo dobre zabezpieczenia"
I pewnie miał :) Ale prędzej czy później każdy zrobi błąd i trafi na gościa, który to wykorzysta. Tak samo było kiedyś z forum devilteamu. Niby dobry team, ale wcześniej wspomniany d3m0n 3 razy im forum załatwił :D

[k2]
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Teraz nawet devilteam nie działa. Critical Error wyskakuje :p
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Nom :) Mi w ogóle się nie łączy z ich serwerem. Mojemu bratu wyskoczyło, że jest przekroczony limit połąćzeń z bazą danych w ciągu doby - 15000. Pewnie DDOS był :)
A uw-team też padł :) Był DDOS na nich. A admin serwera, który ich hostował ich wywalił, bo za często byli DDOSowani :) Teraz muszą dedyka szukać. Pisali na swojej stronie jakiś czas temu :) A w ogóle teraz widzę, że się podnieśli :) Na szczęście. Już się martwiłem, że wszystkie moje ulubione fora nie działają :D
P.S. A ty masz może konto na devilteamie?
EDIT: Aha, już widzę twoją sygnaturkę :) "booyaka". Widziałem cię ;) Chyba nawet witałem o ile pamiętam :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Nom smile.gif Mi w ogóle się nie łączy z ich serwerem. Mojemu bratu wyskoczyło, że jest przekroczony limit połąćzeń z bazą danych w ciągu doby - 15000. Pewnie DDOS był smile.gif
A uw-team też padł smile.gif Był DDOS na nich. A admin serwera, który ich hostował ich wywalił, bo za często byli DDOSowani smile.gif Teraz muszą dedyka szukać. Pisali na swojej stronie jakiś czas temu smile.gif A w ogóle teraz widzę, że się podnieśli smile.gif Na szczęście. Już się martwiłem, że wszystkie moje ulubione fora nie działają biggrin.gif
P.S. A ty masz może konto na devilteamie?
EDIT: Aha, już widzę twoją sygnaturkę smile.gif "booyaka". Widziałem cię mruga.gif Chyba nawet witałem o ile pamiętam biggrin.gif
Tak jest, mój nick na DT jest booyaka :) Witałeś mnie. Pozdro :)
BTW: UW mi działa. Być może już naprawili.
 

h4x0r

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze wszond
ElusiveN to nie jest przypadkiem ten dzieciak z fusi0n-group hakujący phpBB exploitami z milworma?

Wy się robicie na wielkich haxiorów, nie znacie goriona, nie wiecie jak to było z TVN. Prawda, zrobił to dla kasy, bo po takim występie pewnie nie nadążał nad zamówieniami na audyty, ale powiem wam szczerze - gó*no wiecie i im więcej powtarzacie zdania innych lamek tym bardziej się pogrążacie.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
ElusiveN to nie jest przypadkiem ten dzieciak z fusi0n-group hakujący phpBB exploitami z milworma?

Wy się robicie na wielkich haxiorów, nie znacie goriona, nie wiecie jak to było z TVN. Prawda, zrobił to dla kasy, bo po takim występie pewnie nie nadążał nad zamówieniami na audyty, ale powiem wam szczerze - gó*no wiecie i im więcej powtarzacie zdania innych lamek tym bardziej się pogrążacie
oho, h4x0r się zdenerwował, czuje się chyba niedoceniony :p
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Morda h4x0r! Odstawiasz tu jakiś :cenzura:any lans, pozujesz na mega hakera, mówisz innym, że :cenzura: wiedzą, a ciebie samego stać tylko na ględzenie "widzę, że tu sami windowsowcy", "szkoła hakerów nadaje się tylko na papier toaletowy". A zakładając cud, że wiesz dużo więcej ode mnie, to za ten j**any nick i lans nie należy ci się żaden szacunek! A jak masz coś do ElusiveNa, to może najpierw wykaż się czymś, udowodnij, że jesteś od niego lepszy. A :cenzura: o całej sprawie TY wiesz! Znasz może Madr4ke'a? Ja znam. Gadałem z nim trochę o sprawie prób ataku na cyberterroryzm.pl i wiem, że sprawa przedstawia się inaczej niż myślisz ty, czy pan m4st3r gorion :D
Ale tak, to prawda o sprawie z TVN nic nie wiem :)
A teraz zasuwaj zmywać gary, bo może to będzie bardziej dostosowane do ciebie intelektualnie niż hacking i cokolwiek z nim związanego. Narka... hakerze...

Ups, ja też się zdenerwowałem, ale wcale nie czuję się niedoceniany :) Nie oczekuję doceniania :) Ale mnie do szału doprowadzają tacy ludzie jak pan mistrzu h4x0r :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Morda h4x0r! Odstawiasz tu jakiś :cenzura:any lans, pozujesz na mega hakera, mówisz innym, że censored.gif wiedzą, a ciebie samego stać tylko na ględzenie "widzę, że tu sami windowsowcy", "szkoła hakerów nadaje się tylko na papier toaletowy". A zakładając cud, że wiesz dużo więcej ode mnie, to za ten j**any nick i lans nie należy ci się żaden szacunek! A jak masz coś do ElusiveNa, to może najpierw wykaż się czymś, udowodnij, że jesteś od niego lepszy. A censored.gif o całej sprawie TY wiesz! Znasz może Madr4ke'a? Ja znam. Gadałem z nim trochę o sprawie prób ataku na cyberterroryzm.pl i wiem, że sprawa przedstawia się inaczej niż myślisz ty, czy pan m4st3r gorion biggrin.gif
Ale tak, to prawda o sprawie z TVN nic nie wiem smile.gif
A teraz zasuwaj zmywać gary, bo może to będzie bardziej dostosowane do ciebie intelektualnie niż hacking i cokolwiek z nim związanego. Narka... hakerze...

Ups, ja też się zdenerwowałem, ale wcale nie czuję się niedoceniany smile.gif Nie oczekuję doceniania smile.gif Ale mnie do szału doprowadzają tacy ludzie jak pan mistrzu h4x0r biggrin.gif
Święte słowa, a o to niedocenienie chodziło mi, że h4x0r czuje się niedocenionym hakerem dlatego tak pisze. (probably)
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Hehe :D Hack.pl jest lepsze niż moja nauczycielka informatyki :) Dzisiaj jest pierwszy grudnia, prawda? A wiecie co właśnie zobaczyłem po wejściu na hack.pl/forum/ ?
PRZERWA TECHNICZNA
Zapraszamy w niedziele! (30.11.2008r)
Żałosne... Oni już to co chwilę przekładają od chyba 3 tygodni? A dzisiaj nie chciało im się nawet informacji zmienić... Mam nadzieję, że jak wrócą, to znowu owneda dostaną, bo to robią jest naprawdę żałosne i wnerwiające... Po prostu się kompromitują.... A jeszcze może zaprezentuję maila jakiego od nich dostałem jakieś w tygodnie temu:
Użytkowniku,

Twoje hasło z forum HACK.pl mogło zostać przechwycone.
Sytuacja ta jest skutkiem błędów w skryptach vBulletin dostarczanych
przez naszego komercyjnego dostawcę - firmę Jelsoft Enterprises.

Uwaga! Jeśli Twoje hasło z forum HACK.pl jest używane również dla
innych kont (skrzynki email etc.), zaleca się niezwłoczną zmianę haseł.

Dla Twojego użytkownika na forum HACK.pl wygenerowaliśmy nowe hasło - aby
nadal korzystać z forum (po jego ponownym uruchomieniu) wymagane będzie
użycie funkcji "Przypomnienie hasła" i jego zresetowanie.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację,
Zespół HACK.pl
Komercyjnego dostawcę... Lol :D
 

borysek01

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
hahah, widzę że dużo nowości z tematu hackingów.
Ja już z tym skończyłem, schakowałem 3 duże portale kiedys jednego właściciela i wiecie na czym skończyłem, zepsutym dysku ! Format i nic nie pomagał.
Lepiej z takimi gnojami nie zadzierać.
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Pozwolisz, że zapytam co to za "3 duże portale"?
 

Szarpacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
h4x0r, to ten sam.
Tylko uważaj, bo w tym dziale panuje swoisty kult takich właśnie wyjadaczy exploitów jak ElusiveN, przez takich internetowych pieniaczy jak Ormi.
Nie warto o tym tutaj gadać. Najpierw taki podniesie sobie ciśnienie, potem komuś pisząc "Jesteś lepszy od niego? No, no?" i zalewając bzdurami "Ja znam tego, a on zna tamtego".

Ormi, Twoje bożyszcze nie włamuje się gdzie chce, tylko tam gdzie może, bo akurat jakiś leniwy admin zapomniał o update-cie dziurawej Joomli czy PhpBB. No albo jak Dedik, który posyła maile z prośbami o zmianę właściciela do jakichś pań Jolant i Krystyn z webd.pl.
Smutne, ale prawdziwe. Żadne hakerstwo na wielką skalę to to nie jest.
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Mój kochany!
Jestem zaszczycony, że uważasz mnie za pieniacza żabciu. Całe życie marzyłem, żeby to od ciebie usłyszeć żabciu.
I czy ja misiaczku mówiłem, że ElusiveN to moge haker i co tam jeszcze? Nie! Mój stosunek do nie jest hmm... neutralny. Niewiele o nim wiem, ale to co wiem wystarczy, żeby stwierdzić, że h4x0r nie ma prawa wyzywać ElusiveNa od dzieciaków itd. itp. Nieważny czy ElusiveN ma duże umiejętności czy nie, tak czy inaczej jest 10x lepszy od h4x0ra i dlatego ten nadęty pajac nie powinien go wyśmiewać.
A skoro już pojawił się tu taki wielki autorytet jak ty to może powiesz mi dlaczego wszyscy przeciwnicy ElusiveNa twierdzą, że on umie tylko exploity odpalać. Zauważyłem też, że większość osób, które tak mówią jest chyba po prostu zazdrosna bo oni exploitów nie umieją odpalać. Są więc zazdrośni, że ElusiveN umie. A ja osobiście uważam, że umie też coś więcej :)
To by było tyle mój misiu kochany.
 

Szarpacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
I czy ja misiaczku mówiłem, że ElusiveN to moge haker i co tam jeszcze? Nie! Mój stosunek do nie jest hmm... neutralny. Niewiele o nim wiem, ale to co wiem wystarczy, żeby stwierdzić, że h4x0r nie ma prawa wyzywać ElusiveNa od dzieciaków itd. itp. Nieważny czy ElusiveN ma duże umiejętności czy nie, tak czy inaczej jest 10x lepszy od h4x0ra i dlatego ten nadęty pajac nie powinien go wyśmiewać.
Nie znam h4x0ra, zostawiam to między Wami.
Słuchaj... piszesz, że stosunek do Elusivena jest dla Ciebie neutralny. Nie znasz go, a jednak bronisz jak Westerplatte.
A skoro już pojawił się tu taki wielki autorytet jak ty to może powiesz mi dlaczego wszyscy przeciwnicy ElusiveNa twierdzą, że on umie tylko exploity odpalać. Zauważyłem też, że większość osób, które tak mówią jest chyba po prostu zazdrosna bo oni exploitów nie umieją odpalać. Są więc zazdrośni, że ElusiveN umie.
Przeciwnicy i nie przeciwnicy. Wystarczy nieco informacji z neta poszukać, aby się dowiedzieć że włamy Elusivena to głównie efekt exploitów z Milw0rma czy skąd tam jeszcze. Atak jego grupki na tureckie strony ubawił mnie do łez, skoro odgrażali się za coś, co sami do tej pory robili. Zresztą zbytniego rozgłosu ze strony Turasów nie było.
Hmmm... przyznam się, że korzystałem z artów z Milw0rma i czytałem Szkołę Hakerów. Sprawdzało się na starych CMS-ach, jednak nie dawało zbytniej frajdy. Widocznie im dawało, skoro powstawały fjużyn-grupy. Co do reszty haterów, to są tacy sami, co wieszają psy na Gorionie. Gumno się znają, a mordę strzępią pierwsi.
A ja osobiście uważam, że umie też coś więcej :)
To by było tyle mój misiu kochany.
To niech to udowodni, włamując się na coś więcej niż JPortale, Joomlę czy PhpBB. ;)
Baj!
 

a86

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
ElusiveN to nie jest przypadkiem ten dzieciak z fusi0n-group hakujący phpBB exploitami z milworma?

Wy się robicie na wielkich haxiorów, nie znacie goriona, nie wiecie jak to było z TVN. Prawda, zrobił to dla kasy, bo po takim występie pewnie nie nadążał nad zamówieniami na audyty, ale powiem wam szczerze - gó*no wiecie i im więcej powtarzacie zdania innych lamek tym bardziej się pogrążacie.

dokladnie, banda pseudohakerow, wiedza zerowa, ciekawe czy chociaz ktorys ogarnia pojecia shellcode, ipv6, rstp, asm, bo najczesciej tacy super chakerzy nie maja bladego pojecia czym jest bezpieczenstwo IT, a nawet o podstawach sieci, biedne, hakowanie forum na phpbb to szczyt chyba wiedzy, osobiscie znalazlem setki bledow w najwiekszych polskich serwerach (ippt.gov.pl / ae.katowice.pl / agh.edu.pl / us.edu.pl), jak i zagranicznych (mit.edu, adobe.com) i nigdzie nie robilem "hacked/owned" bo to jest zalosne, tylko dzieci, ktore maja zerowy poziom wiedzy tak robia, osoby ktore sie naprawde znaja nigdy nie robia syfu tylko informuja administratorow po cichu, raczej nie jest problemem wejsc przez tajwanski serwer i podmienic strone dla "lansu", a sam gorion zna sie napewno o wiele bardziej od was, co do ElusiveNa to brak slow po prostu, jakis 16 latek, kiedy mi floodowal po GG ze mi "owned" zrobi na stronie, na 2gi dzien do niego zadzwonilem, od wtedy sie skonczylo kozaczenie, jakos do dzis niedal rady sie wlamac, co to hack.pl to rowniez smiem twierdzic ze nawet 1/2 wiedzy nie macie co osoby tam piszace, forum wyexploitowac publicznym exploitem to nie problem..
75% swiatowych serwerow nie stanowi zadego problemu, kwestia tylko czy ktos napisze dziecia exploita albo instrukcje jak "wlamac sie koledze na kompa", poza tym mam shelle na roznych serwerach hack.pl i nie wiedzialem zeby ktokolwiek sie tam wlamal..
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
dokladnie, banda pseudohakerow, wiedza zerowa, ciekawe czy chociaz ktorys ogarnia pojecia shellcode, ipv6, rstp, asm, bo najczesciej tacy super chakerzy nie maja bladego pojecia czym jest bezpieczenstwo IT, a nawet o podstawach sieci, biedne, hakowanie forum na phpbb to szczyt chyba wiedzy, osobiscie znalazlem setki bledow w najwiekszych polskich serwerach (ippt.gov.pl / ae.katowice.pl / agh.edu.pl / us.edu.pl), jak i zagranicznych (mit.edu, adobe.com) i nigdzie nie robilem "hacked/owned" bo to jest zalosne, tylko dzieci, ktore maja zerowy poziom wiedzy tak robia, osoby ktore sie naprawde znaja nigdy nie robia syfu tylko informuja administratorow po cichu, raczej nie jest problemem wejsc przez tajwanski serwer i podmienic strone dla "lansu", a sam gorion zna sie napewno o wiele bardziej od was, co do ElusiveNa to brak slow po prostu, jakis 16 latek, kiedy mi floodowal po GG ze mi "owned" zrobi na stronie, na 2gi dzien do niego zadzwonilem, od wtedy sie skonczylo kozaczenie, jakos do dzis niedal rady sie wlamac, co to hack.pl to rowniez smiem twierdzic ze nawet 1/2 wiedzy nie macie co osoby tam piszace, forum wyexploitowac publicznym exploitem to nie problem..
75% swiatowych serwerow nie stanowi zadego problemu, kwestia tylko czy ktos napisze dziecia exploita albo instrukcje jak "wlamac sie koledze na kompa", poza tym mam shelle na roznych serwerach hack.pl i nie wiedzialem zeby ktokolwiek sie tam wlamal..

shellcode, asm z grubsza tak :) ipv6, rstp nie. Ale może dorzucę programowanie socketów(linux) i pisanie modułów jądra i chyba jeszcze parę rzeczy można by dorzucić. To wszystko raczej nie na zbyt wysokim poziomie, ale tylko ze względu na fakt, że "żyję" nieco za krótko, żeby umieć więcej...

A uważasz, że na hack.pl wystarczył publiczny exploit? Pokaż link, bo coś mi się nie chce w to wierzyć...

A jeśli spędzasz całe dnie szukając "setek błędów", to ci współczuję i stwierdzam, że chyba jednak jesteś tym "dzieckiem neostrady", czego tak się wypierasz.

Aha, Szarpacz - jak widzisz nie rzucam się z pianą na ustach na wszystkich, którzy mają coś przeciwko ElsuveNowi :) amz, czy tam a86 jak kto woli, ma jakieś tam pojęcie o bezpieczeństwie, więc ma pełne prawo krytykowac ElusiveNa. A h4x0r nie ma i tylko dlatego tak się "zirytowałem" ;)
 

Szarpacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Spoko, sorry więc za to stwierdzenie. Myślałem na początku, że rozmowa się inaczej potoczy. ;)

Z tymi 75% to trochę przegięcie. Chyba, że ktoś na swój cel poluje latami.
a86, to weź zarzuć linkiem do Twojej strony, jeśli nie jest to supertajne. :]
 
Do góry