GWSP w Mysłowicach

winki

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej!

Powoli przymierzam się do ostatecznej decyzji w sprawie wyboru uczelni. Ostatnio coraz bardziej skłaniam się do GWSP w Mysłowicach. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą uczelnią? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 

police23

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hej! Ja mogę śmiało polecić tą uczelnię :) Studiuję na 3 roku i jestem zadowolona, mam fajną grupę, na uczelni dzieje się coraz więcej, uczelnia ma dobre podejście do studentów. Wykłady są zazwyczaj ciekawe a ćwiczenia wymagają wkładu własnego i myślenia ale o to chodzi na studiach ;) Pozdrawiam!
 

zyrafa.julietta

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja się zastanawiałam nad GWSP, ale ostatecznie...robię sobie rok przerwy. Czuję, że przyda się odpocząć od nauki. W piątek wylatuję ze znajomą do UK na rok i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - wracam, zaczepię się do pracy i zaoczne studia. Wtedy być może wybiorę tą szkołę w Mysłowicach. Póki co mam ważniejsze rzeczy na głowie - pakowanie, ostatnie zakupy i pożegnanie z rodzinką:((((
 

annaprz

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Rok przerwy od nauki w UK.. fajnie! To trochę jak w Stanach czy UK robią jak chcą się nieco zarobić przed studiami i się podjąć ostatecznie decyzję co potem. Jak dla mnie dobre podejście do tematu i życzę szczęścia tam na Wyspach :eek:k: .
Ja zdecydowałam się na GWSP na zaoczne i już za kilka dni zaczynam studia. Opinie był różne ale zaryzykowałam. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok :niepewny: ...
 

miriam_86

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Rok przerwy od nauki w UK.. fajnie! To trochę jak w Stanach czy UK robią jak chcą się nieco zarobić przed studiami i się podjąć ostatecznie decyzję co potem. Jak dla mnie dobre podejście do tematu i życzę szczęścia tam na Wyspach :eek:k: .
Ja zdecydowałam się na GWSP na zaoczne i już za kilka dni zaczynam studia. Opinie był różne ale zaryzykowałam. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok :niepewny: ...

Witam!

Masz już jakieś wrażenia co do tej uczelni?

Ja myśle żeby zacząć tam studiować od semestru wiosennego. Tzn po przerwie zimowej. Tak ogólnie to na necie są raczej pozytywy ale fajnie by coś napisała osoba dobrze poinformowana która tam studiuje. Jak coś napiszesz to dzięki. Możesz też pisać na b.mikra@gmail.com.

Pozdro Basia
 

jestemnia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
JA też wybieram sie na tą uczelnię od wiosennego semestru. Synek podrósł więc teraz czas pomyśleć osobie ;) Pozdrawiam wszystkich!

JA też wybieram sie na tą uczelnię od wiosennego semestru. Synek podrósł więc teraz czas pomyśleć osobie ;) Pozdrawiam wszystkich!
 

Sziua

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim:)
teraz w ten weekend zmierzam na pierwsze dla mnie zajęcia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna, trochę późno bo przenosiłam się z innych studiów. Mój problem jest taki, mianowicie potrzebuj notatek z pierwszego roku. Czy byłby ktoś uprzejmy pożyczyć mi do przenotowania?


pozdrawiam forumowiczów:)


Sziua
 

jestemnia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja też podepnę się pod prośbę Szuia :) Chętnie zapoznam się juz z jakimis notatkami - potem bedzie łatwiej ;)
 

cennect

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wymiana notatek widzę działa bezproblemowo - super! Tak mi się skojarzyło, znacie to?:
Idzie dwóch studentów, znajdują jakiś papierek pod nogami:
-Ty, co to jest?
-Nie wiem, ale chodźmy skserować. :)
 

betkaSz

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja jestem po pierwszym semestrze studiów na pedagogice wczesnoszkolnej na dziennych i mogę powiedzieć, że na razie było warto iść. Zobaczymy jak będzie potem ale na teraz jestem zadowolona - nie ma zaliczenia tylko dlatego że się płaci, wykładowcy wymagają na zajęciach. A przy tym nie można się nudzić - uczelnia organizuje fajne inicjatywy jak np konkurs fotograficzny - http://www.konkurs-twarz-wsew.pl/.
 

SandraKa

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
W październiku rozpoczęłam na GWSP studia II stopnia i póki co nie narzekam. Wykładowcy są całkiem w porządku, a i grupa też trafiła mi się niczego sobie :)
 

reni7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
O... widzę, że wątek o mojej uczelni :) Jestem na 2 roku pedagogki i bardzo sobie chwalę. Wiadomo tak jak chyba wszędzie trafiają się wykładowcy, którzy potrafią zaciekawić studentów i są tacy którym to zbytnio nie wychodzi, ale generalnie to nie jest źle. Jeśli ktoś chce związać swoją przyszłość z edukacją, to polecam jak najbardziej.
 

PannaK

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Studiowałam jeszcze niedawno na tej uczelni. W ubiegłym roku obroniłam na niej magistra :) Z perspektywy czasu (co prawda niezbyt dużego, ale zawsze;) nie żałuję swojego wyboru. Nie zawsze było kolorowo, ale wiele się nauczyłam. Do tego uczelnia znajduje się stosunkowo blisko mojego miejsca zamieszkania, przez co nie musiałam ponosić specjalnie zbyt wysokich kosztów na dojazdy.
.
 
Do góry