Guma do żucia

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Dziwne, że nie powoduja u Ciebie efektów przeczyszczających. U mnie tak było, gdy się miało te 13 lat to w wakacje potrafilam wyrzuć jedną paczkę airways-ów np. pomarańczowych w 2h?

Po gumach rozwija się bardziej szczęka, a to już nie jest zbytnio ciekawe. Mi się właśnie trochę rozrosła. Ale już nie jestem tak uzależniona, jak wtedy kiedy miałam aparat.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
to jest przyzwyczajenie ;) nie kupuj sobie gum, nie bierz od nikogo a po tygodniu Ci przejdzie :] też tak miałam xd
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Ja tez baaardzo długo już zuję gumy ( Airwawes Porzeczkowe / Orbit w paskach :D ) i jakos mi to nie przeszkadza :) Nie lubie nie miec nic w buzi ;p ( bez skojarzen ) ;p codziennie zuje tak w granicach 6-7 gum, i tak zeby nie skłamac to hmm, jakies 1.5 roku. Nie przypominam sobie, zeby kiedy mnie tak przeczysciło od tego :) A i tez pale fajki :)
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
hmm ja gumy lubię żuć ale nigdy nie miałem z nimi problemu :) żuję jak mam albo ktoś ma i da :lol:
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Pewnie masz tylko do czasu aż stracą smak i wyrzucasz, co ? :p
może po prostu żuj każdą dłużej ?

z tym efektem przeczyszczającym to nie wiem jak jest, kieeeedyś kiedyś też zjadłam dużo i przeczyszczenia nie było
 

LoLomat

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Napisalem juz taki temat ale zostal usuniety, nawet nie wiem czemu :p
Ja mam taki problem... ale zjadam okolo 8-10 gum dziennie :p

hmm i do tego pisze jakies 115 sms'ow dziennie i przegaduje 30-400 min dziennie...
(Prawie wszystko do jednego numeru... jak by co, mam absolutnie darmowe...)
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
ja wkładam całą paczkę gum do ust, dlatego kupuję pojedynczo, lub jem cukierka...

ja piszę od 2 do 15 smsów dziennie, a podobno i tak za dużo, mi to nie przeszkadza... to jest kwestia tego jak bardezo przeszkadza to Tobie i osobie do której p[iszesz. Jesli wcale to nie ma sensu siedziec i roztrzasac czy masz problem czy nie. Jesli wam too nie przeszkadza to nie masz problemu. Kiedys Ci sie znudzi.
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Noo ja jak kupuję paczkę gum to bardzo szybko się rozchodzą a to z racji tego, że jak znajomi się dopadną to zostaje tylko puste opakowanie :D ja nie mam takiej dużej potrzeby żeby żuć gumę codziennie - mogę się bez niej obejść bardzo długo :p
Kinga u nas też nie można żuć gumy na lekcjach ale ja i tak to robiłam xD
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
Mam dokładnie to samo :p Bez gumy czuję się dyskomfortowo, odczuwam niesmak, ogólnie - czuję się źle. Kiedyś, za szczenięcych lat, psycholożka zaleciła mi gumę na ADHD, ale 'żuwaczem' zostałem dopiero gdy zacząłem palić, po każdym fajku jedna guma i tak doszedłem do saszetki Orbitek dziennie. Teraz staram się tyle nie palić, ale żucie zostało, praktycznie cały czas muszę mieć coś w ustach, bez zbędnych skojarzeń proszę :p
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Czy ma ktoś taki nałóg. Ja nie wiem jak się z tego wyleczyć. Potrafię dziennie "przeżuć" ze 3-4 opakowania gum po 25sztuk. Ma ktoś też tak? Jak sobie z tym radzicie?

O cholera. Jak oglądałem film o ćpunach na odwyku to oni właśnie takie ilości przeżuwali a potem z papierków coś tam sobie składali ;D.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja znowu zaczęłam ciągle żuć gumy ^^ jak hnie mam gumy w buzi to nie czuje że żyje xdd wiele osób mówi że żucie gumy pobudza apetyt a u mnie tak nie jest ;d
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
a mam takie pytanie, ma ktoś może nawyk połykania gum zamiast ich wypluwania? ^^
a co do żucia gum, to rozumiem to w zupełności :) tyle, ze mi wychodzi jakos paczka dziennie.
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja ok 5-7 gum dziennie (drażetki orbit) ;p
Połykac gumy? 0.o Nieee, w życiu :p
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
a mam takie pytanie, ma ktoś może nawyk połykania gum zamiast ich wypluwania? ^^
Ostatnio mi się zdarzylo, ze połknełem^^ ale to był czysty przypadek ;p
Ja przebywam często w towarzystwie kobiet/y więc pluć nie wypada i trzeba połknąć - kultura wymaga.
Co Ty gadasz, na chwilę się dyskretnie odwrócic, odwrócic uwage kobiety i łapiesz w reke później dyskretnie rzucasz :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja żuję 3-7 gum dziennie, najczęściej na przerwach między lekcjami, aby zachować świeży oddech ;)
A co do rodzaju to różnie, ostatnio orbit 10 listków, bo tanio :D
 

czajor07

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
a mnie ostatnio zaczęła boleć żuchwa od żucia gumy i żuję coraz rzadziej. mój dentysta powiedział, że gumę można żuć co najwyżej 20 min w ciągu całego dnia! chyba nikt z nas tego nie przestrzega...
 
Do góry