Guma do żucia

K

kinga_sc

Guest
Czy ma ktoś taki nałóg. Ja nie wiem jak się z tego wyleczyć. Potrafię dziennie "przeżuć" ze 3-4 opakowania gum po 25sztuk. Ma ktoś też tak? Jak sobie z tym radzicie?
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
znaczy jakaś potrzeba, żeby mieć coś w ustach mi się wydaje :p
w gumach jeszcze nie ma nic złego- ale nie należy żuć ich za dużo, bo w nadmiarze mają działanie przeczyszczające i w ogóle połyka powietrze i robią się gazy
tak gwoli ścisłości :D
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ja też mogę żuć cały czas, jak kupuję paczkę [te listki czy drażetki], to szybko znikają ;p
Ogólnie to może być nałóg, ale mnie z nim dobrze. Lepsze to, niż papierosy ;)
Poza tym irytuje mnie, gdy ktoś mi zwróci uwagę, że żucie gumy jest bezczelne. Co w tym bezczelnego? A, i jeszcze lubię robić duuuże balony x) Wtedy też się ludziom nie podoba.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Nie mam aż takiej potrzeby ale rano przed wyjściem do szkoły cza trochę porzuć... xDD
Ale dobra jesteś jak tyle tego zjesz xDD
 
K

kinga_sc

Guest
może dlatego tyle żuję, ze pale 2 paczki fajek dziennie... i, żeby mi w ustach sucho nie było no nie wiem sama

stresu raczej nie ma chyba bardziej przyzwyczajenie
 

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
też jestem od tego chyba uzależniona ale nie aż tyle...
myślę, że to nie jest zły nałóg zwłaszcza, że palisz ale aż tyle to chyba też nie dobrze.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Miałam przez założeniem aparatu. Teraz uzależniłam się od Tic Taków :D

Guma do żucia to nic złego.
ale w dużych ilościach może powodować efekt przeczyszczający. tak jest na orbitach :D
 

GreenBallz

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie wiem, sam lubię żuć ale tyle to chyba bym nie dał rady xD
Przecież podobno gumy w większych ilościach mają skutki przeczyszczające, ale nie wiem czy to prawda ;)
 
K

kinga_sc

Guest
ja tam nie zauwazylam zednych efektow ubocznych, ale znajomi mowia mi ze powinnam zaczac sie chyba leczyc:D

tic taki? ja nie przepadam, ale ta paczka 100 to mi tak stykala na 1 dzien w szkole:D bo gumy zuc nie mozna bylo na lekcjach:(
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Kinga a może ty żujesz gumy z nikotyną ? :D W tym wypadku nie ma się co dziwić :D

Ja dziennie żuję 3 gumy, tylko dla świeżego oddechu :)
 

coco-sorella

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to żujesz bardzo dużo ;) Też jestem 'uzależniona' od gumy do żucia, ale góra ile dziennie mogę zjeść to 3, 4 :p I tak mniej więcej codziennie
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
miałam, ale zabrakło mi kazy kiedy doszłam do 7 paczek dziennie-miałam 14 lat:D ale... do teraz jak mam gumy to potrafię rzuć naraz całą paczkę;]
 
Do góry